0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #60 -: Юли 31, 2012, 11:09:41 am »
Добро утро и от мен,krasi(ahiito) нещо немога да ти видя графиката мила,опитах и по двата начина да я отворя като отворих линка който си дала и като те потърсих в графики на потребили с ник-а ти и не става пише,че потребител с такова име несъществува което учевидно не е така:))))))
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #61 -: Юли 31, 2012, 11:40:03 am »
При мен за съжаление тази сутрин си направих тест и беше отрицателен,а ми закъснява с 1 ден.Може би е още рано,но нали тестовете вече отчитат и след 1-я ден закъснение...така или иначе ще си направя след 1-2 дена още един,сигурна съм,че няма да ми дойде,защото до сега за 28г никога не ми е идвало на датата(а и тя беше вчера),напротив винаги ми е идвало от 5 до 7 даже до 10 дена по рано,а да не говорим,че никога не ми е закъснявало.Вече незнам дали не си въобразявам и внушавам,но имам болки в кръста т.е само вчера днес нямам,леко ме наболяват зърната(но само ако ги пипна,не са подути и напрегнати,не са и потъмняли)и аз имам едно жълтеникаво течение по бельото си,гади ми се всеки ден,но не повръщам,нямам болки ниско долу нито придръпвания,вие ми се свят,но не ми се спи постоянно както казват всички,чувствам се отпаднала,но незнам дали не е от времето имам горещи и студени вълни,уморявам се бързо,пишкам много често(постоянно през ноща,но това го дължа,че на скоро имах Цистит и може още да ми се изчистват лекарствата които пих),събуждам се рано независимо кога съм легнала в последно време се събуждам всяка сурин различно като бяхме на почивка в балкана се събуждах бодра единия ден в 04:00ч сутринта,а другия в 06:00ч,а като се прибрахме в къщи се събуждам в 07;00-07:30ч и незнам какво да си мисля.Ако не е бременност се притеснявам и не спирам да мисля какво може да е.Знам,че не трябва да се вкарвам в филми и да спра да мисля лоши неща,но...немога  :balk_146:
« Последна редакция: Юли 31, 2012, 11:43:00 am от kasmetliika »
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #62 -: Юли 31, 2012, 14:44:13 pm »
kasmetliika, ник-а ми в календара е ahiito, но си нямам идея защо не отваря от линка.
Желая ти тези симптоми да се окажат началото на най-прекрасните 9 месеца :) (аз също страдах от безсъние) А за теста - може още да е било рано, всеки организъм е различен.
[/url]
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #63 -: Юли 31, 2012, 15:13:51 pm »
Най-после я видях мила,благодаря ти много за графиката и пожеланията,а на твойто малко бебче му пожелавам едно прекрасно и щастливо детство:)
Re: Юли да ни донесе много ++++++++ тестчета
« Отговор #64 -: Юли 31, 2012, 15:43:50 pm »
благодаря ти, миличка :)
[/url]