0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

щастието дойде и при мен
« -: Май 30, 2012, 13:15:26 pm »
Ето, дойде и моят ред да споделя и аз щастливото събитие- имам вече дъщеря!!!! Казва се Виктория, а аз не си спомням да съм била по- щастлива през живота си.
На 27 април получих 2 писма- едно за момиченце и едно за момченце, на 10 и 9 месеца.
От Регионалните ми бяха оределили срещи на 4 и 8 май.
След срещата с дъщеря ми веднага реших да започна процедура по осиновяване.
Подадохме документите в съда на 11 май. На 16 ми беше насрочено делото и на 23 май вече си беше в къщи.
За момченцето мислих около седмица, тоест обмислях да ги взема и двете. Не се реших, дано е направило някой друг толкова щастлив, колкото съм аз в момента.
Чета тук някои от вас, колко добре пишат, така ми се иска да можех и аз да ви предам как това, което ми се случи ми върна вярата в доброто, колко подкрепа и разбиране получих от всички участващи в осиновяването институции в Сливен. Как регионална дирекция Сливен съвместно със Сливенски окръжен съд работят като едно за максимално съкращаване на процедурата. Думите на съдия Марева, че това са най- хубавите и дела и дори един ден по- малко за децата прекаран в дома е важен за нея. Съдействието на директорката на РДСП- Сливен госпожа Костова и всички служители, които чакаха на 23 до последната минута решението да влезе в сила и да ми дадат заповед да взема дъщеря си. Какво да ви кажа, изумена съм дори сега когато пиша нещо ме стисна гърлото, трогната съм от това човешко отношение. Да ви кажа за нотариус Стойчева, която отказа да ми вземе пари за клетвената декларация за съда. Дано им се връща двойно всичкото добро, което правят, или по- точно казано, че вършат работата си с такова сърце. Защото ние толкова сме свикнали да ни тъпчат и подмятат по институции, че ни се струва невероятно как някои в тази държава си върши съвестно работата.
Yes, I am harsh.
 I'm also demanding,
 stubborn, self-sufficient and always right.
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #1 -: Май 30, 2012, 13:26:54 pm »
Честито fay_33!
Пожелавам Ви само щастие и детски усмивки от тук нататък...лесно или трудно, когато постигнеш мечтата всичко се забравя...без хората, които са Ви помогнали да я постигнете, разбира се!
Хубаво е в нашата родина понякога да чуваме и четем такива хубави новини! :)
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #2 -: Май 30, 2012, 13:30:54 pm »
Честита радост, честита ти Победителка!

Да расте здрава, умна, щастлива малката Вики и да побеждава навсякъде!!!

На теб пожелавам много сили, търпение и вълнуващи мигове с малкото съкровище!!!
*
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #3 -: Май 30, 2012, 13:32:48 pm »
Честита дъщеря, МАМО Фей.
Да расте здрава, силна, умна, мъдра, благородна, талантлива, късметлива и безумно щастлива.
Слънчеви пътеки заедно.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #4 -: Май 30, 2012, 13:38:40 pm »
Честита дъщеричка, нека е много усмихната и щастлива :D
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #5 -: Май 30, 2012, 13:43:44 pm »
 :D :bighug: честито щастие, малката вики да ви радва много, да е здрава и много щастлива, и вие покрай нея  :P :ballons:

*
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #6 -: Май 30, 2012, 15:15:33 pm »
Честита ти дъщеричка, Мамо! Да ти е жива и здрава! Само щастие да съпътства съвместния ви живот!

Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #7 -: Май 30, 2012, 15:17:26 pm »
Продължавам...адаптацията ни мина много леко, само първата вечер спа върху мен до към 5 сутринта- не че аз можех да мигна. Всеки опит да я оставя в кошарата я докарваше до истерия. От следващият ден всичко си тръгна неочаквано добре. В момента ни никнат зъби и сме малко кисели, но общо взето тя е един малък герой.
Вече съм и любимка, няма начин аз да съм в стаята, а тя да е при някой друг. ЩОМ МЕ ВИДИ И ЛИЧИЦЕТО И СВЕТВА. А сутрин сме много нежни, милваме мама и някакво подобие на целувки със засилка се опитваме да даваме. На първата разходка малко се сащиса, но определено и беше приятно ( до колкото разбрах не бе извеждана на вън до момента). А най- любимото ни е колата.
Момичета, ако може някой да ми помогне да кача снимки. Регистрирах се в снимки net но там само с facebook ми дава да споделям, а виждам че повечето от вас слагат чрез тази страница.
Yes, I am harsh.
 I'm also demanding,
 stubborn, self-sufficient and always right.
*
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #8 -: Май 30, 2012, 15:28:59 pm »
Честито МАМО!  :D
Честита доживотна радост, честит нов свят ...  :lol:
Права е била съдийката - вярвайте на българския съд  :D

 :bighug:

В очакване ....
*
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #9 -: Май 30, 2012, 15:30:22 pm »
Фей,
Честито слънчице в дома ти  :D
Да расте здрава и щастлива и много да те радва!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #10 -: Май 30, 2012, 15:44:51 pm »
Честито щастие!
Много радост и щастие на малката Виктория.
Когато преди година взех моята дъщеря и тя спа първата нощ върху мен
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #11 -: Май 30, 2012, 16:00:05 pm »
Точно твоят пост ме подтикна да напиша всичко това, аз също преживях тежки моменти около осиновяването, също бях манипулирана от близки как нищо в България не става просто така. Всички които пишат тук заслужават да знаят, че на мен просто така ми бяха предложени 2 хубави, здрави деца и то много бързо. Бях си направила един списък с болести, които звучат страшно, но всъщност не са толкова и го знаех наизуст за да не ме уплаши някакъв докторски термин. Станах експерт по наследственост за да убедя себе си, че няма произход, които би ме спрял. След една седмица с дъщеря ми чувствам, че няма никакви биологични връзки и първични рани, които да ми поречат да бъдем майка и дъщеря.
Благодаря на момичетата, които ме подкрепиха тук- Chandra- най- вече ти, hope- love, mishanata, cofee lungo, tipin, mimoza28, du6ka, Luiza-страхотни сте и сигурно не си давате сметка, колко сте ми помогнали, да сте живи и здрави и винаги да имате какво да давате на другите,
 благодаря на всички които пишат и споделят своите първи преживявания, благодаря на тези, които само прочетоха моят първи пост- знам какво е да не знаеш какво да кажеш. Просто отворете сърцата си и щастието ще ви намери. Почувствах се жалка, когато ми мина през ума- къде е уловката?!- защо на мен се предлагат 2 хубави дечица?- няма уловка, няма връзки, просто ние се намерихме. И тук е момента да спомена, че аз съм била вписана като 2 осиновител за дъщеря ми. Първите първоначално са започнали процедура и след седмица им излизат документи за работа в чужбина. Така те я прекратяват и моето дете дойде при мен.
Yes, I am harsh.
 I'm also demanding,
 stubborn, self-sufficient and always right.
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #12 -: Май 30, 2012, 16:08:57 pm »
Честито слънчице Виктория, Мамо Фай!
Да ви е жива и здрава и много, много за ви радва!

Чакаме снимки!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #13 -: Май 30, 2012, 16:21:01 pm »
Честита най-прекрасна милувка, Мамо  :flower:Фей!

Да целунеш една петичка от нас!
Бъдете безкрайно щастливи заедно, незабравими моменти
и много, много споделена обич!

 Мишанта


Сега за снимките, дано те улесня, че обяснявам оле мале  :oops:...
- след като си качила снимката някъде
кликваш върху нея и на падащото меню се появява
"Информация за изображението" с нов клик върху него
се отваря прозорец в който един от всичките адреси
е в синьо него го копираш!
Идваш тук горе над Кредор има една снимчица, като кликнеш на нея
ще се появи това  [*img]***[/img]аз съм сложила звездички иначе не се появява,
и на мястото на *** поставяш адреса на снимката!
Това е начина на поставяне на всякакви снимки, картички и изображения.
Ако искаш тествай като ми изпратиш на лично една снимка...и после като се получи и тук!

олеле това блондинка да обяснява е ...страшно...
[/color]




« Последна редакция: Май 30, 2012, 16:25:28 pm от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #14 -: Май 30, 2012, 18:26:55 pm »
Честито и от мене, мила Фей:D Наистина сте се намерили с вашата Вики! :)Направо изтръпнах като прочетох, че някой и е дал отказ, понеже има предложение за работа в чужбина... Желая ви много здраве, любов и щастливи мигове по пътя, който крачите заедно...

Относно снимките - ако искаш да ги качиш като снимки директно във форума, има два начина. Или да постнеш съществуваща вече в интернет снимка както ти е описала Мишанта, или ако ги прикачиш към постинга си. Тогава те ще излязат в подписа ти отдолу и ще са видими само за потребителите на форума. Това става, като кликнеш върху "допълнителни опции" (оранжевата препратка долу в ляво от прозореца, в който пишеш). Най-долу има дълъг прозорец и опция "прикачи". Там търсиш снимката си от твоя компютър и я качваш. Но ако искаш да си направиш албумче някъде и тук да постнеш линк, тогава най-напред ще трябва да съставиш него. :) Ако имаш регистрация в http://www.snimka.bg. - там е лесно, всичко е описано на български ("качи снимки", "създдай нов албум", "потвърди" и т.н.)... :) А когато албумчето е готово, в дясно има "линк към албума" - копираш адреса и ни го пускаш...  :D

Ще се радваме, скоро да ви видим... :) 
Хубава вечер и още веднъж - едно огромно честито!
 :bighug:
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #15 -: Май 30, 2012, 19:33:47 pm »
Честито щастие, fay_33  :D!
Много да ви радва малката Виктория!
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #16 -: Май 30, 2012, 19:43:57 pm »
Честито мамо Фей :) Пожелавам ви много радост и детски усмивки :)

П.с. Ми върху мама ще спи Вики, къде другаде :D има и този вариант де:
[/url][/url]
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #17 -: Май 30, 2012, 21:57:32 pm »
Yes, I am harsh.
 I'm also demanding,
 stubborn, self-sufficient and always right.
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #18 -: Май 30, 2012, 22:03:50 pm »
тъкмо реших че съм много зле и успях osi_17 това е моята звездичка :) първият ден със зелената хавлия, колко сериозно гледа на живота и на къпането, а вчера беше първата голяма усмивка естествено за мен
Yes, I am harsh.
 I'm also demanding,
 stubborn, self-sufficient and always right.
*
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #19 -: Май 30, 2012, 22:25:40 pm »
Честита звездичка ! Бъдете безкрайно щастливи !
 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #20 -: Май 30, 2012, 22:26:21 pm »
Е много ти е слънчева Викито :lol: Само на първата снимка го раздава сериозна, после е  нахилен сладкиш :lol: Тия очи пленяват, таткото да готви пушката като стане хабитуриентка :lol:
[/url][/url]
*
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #21 -: Май 30, 2012, 22:28:48 pm »
 :lol: :lol: :lol: фантастична е!
Бъдете много щастливи
В очакване ....
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #22 -: Май 31, 2012, 00:23:10 am »
 :D много е сладка

*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #23 -: Май 31, 2012, 00:31:39 am »
Прекрасна е! Да ви е жива и здрава!
*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #24 -: Май 31, 2012, 01:16:44 am »
Сладурски голям е Викитоооо...  :D И на замислената снимка и на веселата!... Ама на усмихнатата се виждат по-добре очички, миглички, усмивка-разкош, всичко...  :D Сладкиш!!! Пу-пу-пу, да ви е жива и здрава! :) И след време още снимки да покажеш... :) Пожелавам ви лека адаптация и много усмивки! :) Тя момата ще се отпуска все повече и повече, повярвай, но в началото няма как да знаем, че може да са и още по-неустоими... :D
Лека нощ!
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #25 -: Май 31, 2012, 08:19:12 am »
Чудна  :balk_101: Вики!
Бебка разкош...да мачкаш, да целуваш, бузки петички и миглички!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #26 -: Май 31, 2012, 10:30:51 am »
Честито Фей, невероятно дете с тези очи...бъдете много щастливи, здрави и се обичайте!
Благодаря и на Фуси за това, че е написала този пост, бях малко отчаяна от това което чувам, но сега и като видях и Вики мисля, че промених мнението и си възвърнах увереността, че там някъде ни чака нашата звездичка!
Пожелавам на Вики, да има много късмет!
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #27 -: Май 31, 2012, 10:56:00 am »
Прекрасно малко слънчице! И какви блеснали очички! Прекрасно е това, което изживяваш в момента. Сигурно някога, някъде, с нещо си го заслужила. Дано този наситен с красиви емоции период продължи колкото се може по-дълго. Ако може - цял живот! Но дори когато първоначалната еуфория попремине, и дори по пътя си да срещнете трудности и проблеми, тази връзка, която вече съществува между теб и твоето дете, никога няма да се прекъсне. Онази невидима нишка, която ви е довела до вашата първа среща, винаги ще ви държи здраво свързани! И не само първата голяма усмивка, но още много други първи и големи неща от малкия човек ще получиш ти, Мамо! Пожелавам ви слънце в душите и безоблачно небе навън за приятни разходки и забавления. Утрешния празник ще бъде за вас един специален ден!!!
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #28 -: Май 31, 2012, 11:13:35 am »
Голям сладкиш е това Вики :)пу, пу!
Да я намачкаш и нацелуваш!
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #29 -: Май 31, 2012, 11:53:47 am »
Честита рожба!
Да е жива и здрава Вики!
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #30 -: Май 31, 2012, 12:36:20 pm »
Вики е прекрасна!

Бъдете Щастливи заедно!
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #31 -: Май 31, 2012, 14:11:28 pm »
Прекрасна е.Много здрави и щастливи бъдете :lol:


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #32 -: Май 31, 2012, 15:02:48 pm »
Честито, мамо Фей :)!Бъдете много,мнооого щастливи с вашата малка звездичка Вики!
Животът е толкова хубав, колкото му позволим да бъде!
*
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #33 -: Май 31, 2012, 15:19:53 pm »
Честито, Фей! Да сте здрави и много щастливи заедно!!!
*
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #34 -: Май 31, 2012, 22:28:50 pm »
4ЕСТИТО МАМО ФЕЙ,ТИ СЕ БОРИ,ПРЕМИНА ПРЕЗ ТРУДНОСТИ И ОТ4АЯНИЯ,НО ЕТО 4Е 4ЕТИРИЛИСТНАТА ДЕТЕЛИНА,КОЯТО НАМЕРИ,НЕ БЕ6Е СЛУ4АЙНО.....!СЕГА ИМА6,ТВОЯТА СЛАДКА ВИКИ,КОЯТО ТЕ ПРАВИ 6АСТЛИВА И ОБИ4АНА МАМА!ТИ Я ПОТЬРСИ И ТЯ ТЕ НАМЕРИ-ТВОЯТА МАЛКА ЗВЕЗДИ4КА,КОЯТО ВИНАГИ 6Е ГРЕЕ ЗА ТЕБ И 6Е ОСМИСЛЯ ДНИТЕ ТИ!БЬДЕТЕ ЗДРАВИ И 6АСТЛИВИ!
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #35 -: Юни 01, 2012, 09:42:53 am »
Честита рожба, мамо! Да ви е жива и здрава малката принцеса! Толкова красиво и лъчезарно детенце. Какви изразителни очички, какви дълги мигли, каква усмивка само! Да оглася дома ви със звънливия си смях и да ви дава само поводи за гордост!
Много да я нацелуваш :D
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #36 -: Юни 01, 2012, 19:26:25 pm »
Страхотен сладкиш е Вики! :)
Да е все така усмихната, чаровна, весела и здрава!
Само щастие и радост ви желая, Мамо!

*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #37 -: Юни 01, 2012, 20:52:46 pm »
прекрасна малка сладурана, много е чаровна.  :)
дълги години да ви радва.
никога не отстъпвай на принципите си!
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #38 -: Юни 01, 2012, 23:42:48 pm »
Честита дъщеричка! Да ви е жива и здрава. Бъдете много щастливи сбъдвайки мечтите си.

Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #39 -: Юни 02, 2012, 15:29:16 pm »
Честита дъщеричка,много е сладка,да сте живи и здрави.
*
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #40 -: Юни 03, 2012, 19:17:42 pm »
Прекрасна къдравелка,да жива и здрава и да расте щаслива и обичана,честита радост!
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #41 -: Юни 04, 2012, 11:05:57 am »
Здравейте пак момичета,
благодаря на всички за милите думи, за хубавите пожелания, за това че споделяте с нас щастието ни, пожелавам на всички двойно и тройно, пожелавам ви много усмивки. На мен усмивката ми е постоянно състояние в последно време. Виктория все повече се отпуска. Както се очертава ще е голяма бърборана, все нещо си мърмори. Най- голямото ми притеснение беше, как ще се спогодят с кучето- имаме голдън ретривър, но всичко е супер, даже страшно се харесаха и когато детето плаче, кучето и приглася. Само с яденето и двете не търпят едната да яде, а другата не. Изобщо весело е в къщи.
Скоро ще пусна още снимки. Много целувки на всички от нас!!
Yes, I am harsh.
 I'm also demanding,
 stubborn, self-sufficient and always right.
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #42 -: Юни 04, 2012, 11:40:12 am »
Бъдете здрави и много щастливи Фей!!!!!!!!!!И за знаеш, от ден на ден ще става всичко по-лесно и по-хубаво/освен избора какво да облечем -все пак сме момиченце  :D от един час сменяме рокличка след рокличка, поличка след поличка, не отиваме на "прием", а на детската площадка/.
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #43 -: Октомври 28, 2012, 12:27:47 pm »
Здравейте, аз май не съм много по писането, но чета редовно новини от всички и ви се радвам. Ние сме добре. Вече сме на година и 5 месеца. Ходим, танцуваме и даже пеем. Знаем около 10 думички. Имаме 12 зъба и бърборим през цялото време. Най- любимата думичка е ''не'' -защо ли  :wink: ?! Ще пусна и малко нови снимки. 
Yes, I am harsh.
 I'm also demanding,
 stubborn, self-sufficient and always right.
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #44 -: Октомври 28, 2012, 12:45:40 pm »
Yes, I am harsh.
 I'm also demanding,
 stubborn, self-sufficient and always right.
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #45 -: Октомври 28, 2012, 12:48:33 pm »
Изглежда не се справям със снимките, така че по познатия начин :) http://fey33.snimka.bg/children/vicky.709896.28861179  parolata e syshtata fey33
Yes, I am harsh.
 I'm also demanding,
 stubborn, self-sufficient and always right.
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #46 -: Октомври 28, 2012, 13:47:36 pm »
Фей Вики е просто фотомодел! Голяма чаровница е, а явно и кучето вече знае кой е шефа! :) Живи и здрави да сте!
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #47 -: Октомври 28, 2012, 16:02:15 pm »
Благодаря ти :) да  ти се връща и само усмивки да греят в тези хубави очи на синът ти, а по чар и вие никак не отстъпвате.
А за кучето..неразделни са и такъв терор му налага, а то търпи и все при нея.
Yes, I am harsh.
 I'm also demanding,
 stubborn, self-sufficient and always right.
*
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #48 -: Октомври 28, 2012, 19:39:16 pm »
Голяма чаровница е Вики! Да ти е жива и здрава! Много щастливи да сте!

Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #49 -: Октомври 29, 2012, 11:57:51 am »
Благодаря Душка, много щастие и на теб!!
Промених паролата, които иска на лични ще я пращам!
Весел ден! :)
Yes, I am harsh.
 I'm also demanding,
 stubborn, self-sufficient and always right.
*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #50 -: Октомври 30, 2012, 08:07:40 am »
Страхотна сладурана!:) Тя на колко стана? Сигурно вече говори с изречения? Гуш и за Вики и за Кучо от нас! :)
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #51 -: Октомври 30, 2012, 15:39:19 pm »
Ше може ли да видя Вики, моля? :D
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: щастието дойде и при мен
« Отговор #52 -: Октомври 31, 2012, 11:42:33 am »
Чаровница е тази Вики! :DДа ти е жива и здрава, много щастливи бъдете заедно!