0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

някой подавал ли документи през новата година ,на мен ми казаха от клиниката че трябва да чакам да си сключат договорите и тогава ще ми пуснат документите
Пълни глупости-коя клиника е това?
Подават си се документи във Фонда.
Друг е въпроса клиниката какви намерения има- ако не иска да работи с Фонда, може да откаже да ти подготви документите.
Настоявая, защото времето си върви и входящите номера също :wink:
това е клиниката в тутракан и ми обясниха че докато не се сключат всички договори фонда не приемал документи,но днес ще им се обадя да ги питам какво става
*

    Veselia

  • ***
  • 218
  • И все пак тя се върти!
това е клиниката в тутракан и ми обясниха че докато не се сключат всички договори фонда не приемал документи,но днес ще им се обадя да ги питам какво става

Моля, пиши какво са ти казали. Аз имам заповед и съм я занесла, но чакам да сключат договор за да започнем процедурата.
*
това е клиниката в тутракан и ми обясниха че докато не се сключат всички договори фонда не приемал документи,но днес ще им се обадя да ги питам какво става

фондат приема документи само клиниката в която си трябва да ти подготви документите и да ги изпрати.

Моля, пиши какво са ти казали. Аз имам заповед и съм я занесла, но чакам да сключат договор за да започнем процедурата.

Аз сащо чакам да ми се обадят от клиниката.Надявам се да е скоро.Пожелам на всички (и на себе си)много тарпение и успех.
На никой ли не са се обадили за получаване на заповед от фонда. Нали щяха да започват от февруари.
Радост!!! ФАР поднови раздаването на заповеди. Пред мен има 2000 номера, но много от нас ще бъдат щастливи скоро. Стискам силно палци на всички!!! :D
Здравейте,

Искам да дам инфо на всички, които са получили заповедите си и чакат при Стаменов за инвитро. Договорите ще бъдат подписани към края на Февруари и от другия месец заочват процедурите.

Успех!
*
Радост!!! ФАР поднови раздаването на заповеди. Пред мен има 2000 номера, но много от нас ще бъдат щастливи скоро. Стискам силно палци на всички!!! :D
Къде прочете, че са подновили раздаването на заповеди, на сайта не са качвали нова информация от началот на Януари, или аз не съм догледала?
Таня Филипова
*
Радост!!! ФАР поднови раздаването на заповеди. Пред мен има 2000 номера, но много от нас ще бъдат щастливи скоро. Стискам силно палци на всички!!! :D
Къде прочете, че са подновили раздаването на заповеди, на сайта не са качвали нова информация от началот на Януари, или аз не съм догледала?
Виж това http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=43999.820;topicseen
« Последна редакция: Февруари 08, 2013, 15:07:17 pm от avallon »
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Да благодаря, това е много хубаво, но ми се иска, да си актуализират новините на сайта. Преди пишеха, че например до края на месеца да очакват заповеди номерата от...... до............. Така горе-долу може да се предположи кога биха ти се обадили.  :(
Таня Филипова
micita, вече са те ориентирали момичетата къде да следиш как върви темпото на обажданията за получаване на заповедите. Желая ти успех!!!
Вече усещам вълненията на всички, най-после се раздвижиха нещата, ще има повече момичета да се вълнуваме с тях и да споделим надеждите им.
А аз докато си чакам номерчето от ФАР ще си самофинансирам един опит и ще се надявам...
*
И аз желая успех на всички. Да така е има раздвижване, ще чакаме, дано и нашия ред дойде скоро.
Таня Филипова
Цитат от bg.mama: "...получихме и ние обаждане от фонда, номер 15 510 за заповед на 12.02.2013г. (вторник), при получаване на заповедта искат само Приложение 4 (намира се в сайта им... разпечатвате, попълвате и се подписват и двамата партньори), искат също личните карти на двамата, това е при получаването... Попитах за осигуровките, казаха, че трябва и двамата партньори да са с платени такива, но това щели да го изискват вече от клиниката, която ще прави процедурата. Това е, което научих..."
Така, не съм се вясвала мнооого отдавна, но дано ви зарадвам с информацията, с която се завръщам
http://tv7.bg/news/9625692.html

Здравейте,дами! Прочетох темата отгоре-отгоре.Имам питане относно подаването на допълнителната декларация.Аз подадох документите в средата на декември.Никой не ми се е обаждал ,че трябва да изпратя допълнително документа.Аз съм номер 18887.Има ли тук близо до тези номера да ми кажат дали са пращали доълнително документи? От прочетеното тук разбрах,че сега се одобряват номерата след 18500 ,но реално се раздават заповедите на номера 15000.Питам,защото искам да направя един опит на лимитиран цикъл и го планувах за март,ама с тази безработица има риск да ме съкрятат и мисля да го отложа за май.Притесних се да не да ме одобрят и да няма време за лимитирания. И още един въпрос дори и да ми се обадят за заповед срока от получаването на заповедта до започването на процедурата 1 година ли е или аз нещо не съм разбрала?
butterfly, аз съм около No 17600 /не го помня точно/и се обаждах преди 2 седмици във ФАР да питам за декларацията и ми казаха, че мога да я изпратя с куриер, но да си напиша и вх.No и да не се притеснявам да бързам. Не съм видяла някой да е споделил, че са му се обадили да му искат декларацията предварително.От прочетеното в бг.мама си мисля, че когато дойде време да се обадят за заповед тогава на всеки ще искат и декларацията. Така, че аз не бързам да я пращам.Както си забелязала одобряват номера 18500, а се раздават заповеди около 15500, така че докато дойде време реално да си получим заповедите ще минат доста месеци, дори и да се разбързат и да раздадат повече заповеди за по-кратко време. Според последните промени срока от получаването на заповедта до започването на процедурата е 1 година - правилно си разбрала.
Стискам палци да ти се подредят нещата с работата, както ти искаш и опита ти да е успешен!!! :lol:
Сега видях - ФАР са актуализирали част от информацията: "...В съответствие с Правилника за организацията на работата и дейността на Ц"ФАР" до 28.февруари.2013 г. да очакват повикване одобрените заявители със заявления до

15800 номер включително!"
т.е. за м.Февруари са планирали иколо 300 номера да получат заповедите си - това е добре, не е минималния брой с-но правилника...
*
Така, не съм се вясвала мнооого отдавна, но дано ви зарадвам с информацията, с която се завръщам
http://tv7.bg/news/9625692.html

Благодаря за инфото, много полезна информация за тези, които чакат само подписването, за да започнат опит.
*
Здравейте момичета, ФАР са актуализирали информацията си относно статуса на подадените и разгледани заявления до номер 17805. Пожелавам хубав и успешен ден на всички. :D
Таня Филипова
Няма го вече и надписа, че предстоят сключване на договорите с клиниките, да разбираме ли, че са факт вече? Как мислите?