0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ние сме №14950 :)
Според Вас кога мога да се надявам на обаждане?
*
Наистина е много относително, зависи от много фактори, но ако така вървят нещата може да ни огрее ноември (и аз съм близко до твоя номер).
Аз съм номер 15262 и се надявам на обаждане до 6 месеца.При теб може би 4-5 месеца.Дано все така поддържат темпото.
 

*
Аз ги броя средно по 100 номерчета на седмица и така си пресмятам според последните записи в темата за одобрените. Е, имам предвид, че може да има и статистическа грешка,  :D
Значи, ако е получено обаждане за номер 130хх в седмицата от 21.05. - аз смятам до 13100 до 27.05., до 13200 до 03.06. и т.н.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Да не забравяме, че Фонда почива август месец, ако не се лъжа и заповеди не се раздават  :balk_113:.
*
При всяко положение  ще е през есента.! Тя е много подходящ сезон за процедура,така че от сега се усеща ++ ефекта на финала!!! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Как мога да проверя, кой тел. номер съм оставила за връзка с мен. Аз си смених тел. номера и сега не знам кой номер съм оставила. :balk_149:
*
Обади се на телефона за контакт с ФАР и ги помоли да запишат новия ти телефон.
  02/895-31-46
  02/895-31-48
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
 :D записче и успех на всички

Запис и от мен. Според вас кога ще стигнат до номерата след 14300?
Предполагам към края на Юли или началото на Август, стига да продължат с това темпо.
За което всички се молим.  :wink:
 

Предполагам към края на Юли или началото на Август, стига да продължат с това темпо.
За което всички се молим.  :wink:
Благодаря ти  :hug2: дано, дано...
  Не знам въпроса дали е за тук ,но все пак помогнете.
След няколко самофинансирани  ,неуспешни опити решавам да се пробвам с Фонда.Диагнозата след операция през 2000г е - Laparosalpingestomia dextra.Оперативна находка- аденомиоза на дясна мат.тръба ,киста....,лява тръба аденомиоза.Мат.тръба с  ендосалпингит.
Та  ,мога ли да кандидатствам и по коя точка? Мъжа ми си е 6. :)
Имам син на 10г от Ин витро 2001г ,но сега опитите ни удрят на камък :oops:
Помогнете !
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Заповед №13455 ще се "събере" със собственика си на 18.06.12г :D :D /първо предложения -14.06./.Маниии, 8O сега започва..... :wink:

п.п. а последно раздават до 19.06.12г ли??после почивка?
[/quote]

Някой знае ли каква е таза почвика на ФАР от 19,06,12!Айде ново двайсе нали почиваха уж август!??? 8O :?
*
Аз също туко що видях и ей така  osi_12,та до моя номер остават само около 160 номерчета osi_13 и се надявах и още се надявам да ми се обадят до края на месеца.

п.п. аз съм номер 13656

*
Момичета и момчета, заповеди ще се раздават цяло лято, с малки отпуски, през юли 1-2 седмици няма да се раздават и през август така, но през останалото време ще се работи :)
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Благодаря Стеф, това е добра новина! :D