0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Графиката на Beralentinia
« Отговор #40 -: Май 22, 2012, 17:59:29 pm »
Като цяло, на пръв поглед и само тези.. изследванията са в норма.

TSH е леко завишен. В нормални стойности е, но за забременяване се препоръчва да е до 1.

Прогестерон се изследва на 7-и ден след доказана (проследена от гинеколог чрез фоликулометрия) или поне засечена с ову-тестове и температурна графика овулация. Това, за да се провери нивото на прогестерона и дали е достатъчно именно през ЛФ. На 9-ти май или 23-ти ден от МЦ, когато е било повторното изследване на прогестерон, по-скоро О е настъпвала (по графиката ти)..

Пролактин се изследва с малка особеност: известно време на тялото в покой (в Бг се препоръчва 20-30мин, например) и недразнене на гърдите предходния ден  :wink:
« Последна редакция: Май 22, 2012, 18:07:23 pm от Rejna »
............................Тайната на нашата вечеря............................
Re: Графиката на Beralentinia
« Отговор #41 -: Май 22, 2012, 18:12:09 pm »
аз като гледам, си е изчислявал горе долу на око кога да ме прати повторно за прогестерона. Средно статистически и до там.

Не смея и да се ядосам да ти кажа, понеже за тук и това е много. Ходя без час при гинеколога и ако не беше се заел с нас, намаше ни изследвания, ни спермограми, ни нищо да видим   :(

Благодаря ти още веднъж за вниманието. Вкара ми малко светлина в тунела и пречупи ъгъла на виждане на нещата  :)
Сега просто ще си чакам да ми дойде и ще се моля в петък новините да са хубави покрай резултатите, като цяло.

 :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Графиката на Beralentinia
« Отговор #42 -: Май 22, 2012, 18:14:22 pm »
От все сърце ти желая здраве, късмет и сбъднати желания, Beralentinia:)

 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
............................Тайната на нашата вечеря............................
Re: Графиката на Beralentinia
« Отговор #43 -: Май 22, 2012, 18:22:47 pm »
Златна си  :flower: хиляди благодарства  :bighug:

Re: Графиката на Beralentinia
« Отговор #44 -: Май 23, 2012, 18:06:22 pm »
е...след този тоолкова дълъг цикъл, съдийката днес свири начало на мача.  osi_5 хихихии.
В петък сме на гинеколог да видим резултатите от всички изследвания и този месец с повечко успех напред  :)
Решила съм да се заредя с достатъчно тестове за ову, ще говоря с гинеколога си за този мехлем Pre Seed и ако Бог е решил ще пожънем успех  :cheerleader:

Аз от своя страна научих нещо ново за цикъла си , което не е малко :) и общо взето съм доволна този месец.

Успех на всички  :goodluck:

*
Re: Графиката на Beralentinia
« Отговор #45 -: Май 23, 2012, 18:09:44 pm »
Това на вещицата да и е за последно ,този месец и чупя метлата и това е .Плана за дръгия месец е страхотен ,стискам палчета да е печелившия  :D
Re: Графиката на Beralentinia
« Отговор #46 -: Май 23, 2012, 18:49:38 pm »
 И аз ти стискам сииииилно палчета миличка съвсем скоро да се преместиш в темичката на мамите preggo. Няма как ,ще слушкаш и ти каквото каже доки ! Много гушки и късмет сладка :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :balk_21: :balk_21: :balk_21:
Re: Графиката на Beralentinia
« Отговор #47 -: Май 24, 2012, 00:50:10 am »
хахахаха Фоверче, благодаря ти мила... разсмя ме от сърце  :lol: ще има доста метли да счупиш че много са се навъртяли  :witch: наоколо  :lol:

Маги благодаря ти много  :bighug: успех и на теб и както писах и в твойта темичка, скоро кистите да са заменени с  :bfp:

 :bighug: :bighug: :bighug:
Благодаря ви че ме подкрепяте момичета!

Re: Графиката на Beralentinia
« Отговор #48 -: Май 25, 2012, 19:29:19 pm »
Такаааа...днес бяхме при нашия лекар да видим резултатите от изследванията.
Моя прогестерон е в норми, но на долната граница, така че когато чудото стане ще ми изпише глобулки. Нямало смисъл да се започва предварително.
Прати ме пак на кръвни за някаква си тромбо-незнам си какво  :ask: да видим нещо за  съсирването на кравта, понеже често това било причина за спонтанни аборти.
И ако има проблем с това щял да ми изпише някакъв аспирин да пия.
Каза че ще ми даде хапчета, за да стимулираме узряването на фоликул и ще следим растежа му , за да ни каже кога да  :heartbeat: :bed: :heartbeat:
Питах го за корена Мака и за това  Pre Seed и ги удобри на 100%

Като видя спермограмата на милото и  8O ...имал сперматозоиди и за раздаване  :jump12:  Каза че може и близнаци да хванем с тази спермограма  :drunk:
От 250 максимум, неговитя са 316,20 но пък има 64% с лоша морфология, та на 13-ти сме пак на спермограма да видим да не е от някаква инфекция. Каза че не е притеснително и било относително. Дали е така...надявам се...

та съм супер хепи  :bellydance: :balk_110: застоя толкова години има някакво движение и за пръв път ходя на изследвания и по болници с кеф...от кога го чакаме този момент.

Аз се бях приготвила с един списък въпроси  :lol: на които получих подробни отговори и определено съм доволна и спокойна спрямо нещата за които имах съмнения  :)

Хайде излях си душицата...станах дълга, за което се извинявам, но ми е такова едно хубаво че не ми се спира да пиша  :lol:


Пращам ви много положителна енергия и настроение и много много  :balk_21: :balk_21: :balk_21:
« Последна редакция: Май 25, 2012, 20:07:23 pm от Beralentinia »

*
Re: Графиката на Beralentinia
« Отговор #49 -: Май 25, 2012, 20:46:58 pm »
Beralentinia мила ,много се радвам ,че всичко върви ок при вас .
Дано скоро ни се похвалиш и с най -хубавите две чертички . :grouphug: :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck: :goodluck: :goodluck: :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Графиката на Beralentinia
« Отговор #50 -: Май 25, 2012, 21:21:25 pm »
МИЛИЧКА МНОГО ХУБАВИ НОВИНИ,СИГУРНА СЪМ ЧЕ СКОРО ЩЕ СЕ ПОХВАЛИТЕ С ЕДНО ИЛИ ДВЕ :sleepingbabygirl: :sleepingbabyboy:
Re: Графиката на Beralentinia
« Отговор #51 -: Май 25, 2012, 21:51:21 pm »
ех колко сте ми милички  :bighug: :bighug: :bighug:
благодаря ви от сърце. :balk_21: :balk_21: :balk_21:

От тук на татък спирам да се вглъбявам в идеята за бебе и оставям Бог да прецени кога да ни го прати. След всяко изследване и яснотата се успокоявам все повече и най важното е че не си втълпявам в главата че има проблем, който остава нерешен и никой не ни взема под внимание. Сега каквото и да покажат резултатите, знам че има кой да направи нещо и че няма да останат така нещата  :cheerleader:

Сега да дойде 31ви да видим какъв е плана за месеца.

Другия месец излизаме за 15 дни в отпуска с милото и тъкмо гледах и се мръщих, че точно деня на отпуската съвпада с  :witch: ...пу да му се не види...не можа да се падне малко преди ову за да имаме време да се обичаме, но...каквото това...този месец пък в дните на ову пак трябва да се въздъражме заради спермограмата, тъй че се записвам направо за следващия месец  :)

*
Re: Графиката на Beralentinia
« Отговор #52 -: Май 26, 2012, 11:56:54 am »
мила след тези   добри  новини ,ти  пожелевам  следващата да  е  :bfp: :bighug: :bighug: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Графиката на Beralentinia
« Отговор #53 -: Май 26, 2012, 13:17:05 pm »
Дано Полинце  :bighug:
Време е вече и за нашите чудеса :) Ще виидиш че скоро ще се радваме на  preggo

*
Re: Графиката на Beralentinia
« Отговор #54 -: Май 29, 2012, 15:28:04 pm »
 :crossfingers: :bfp: :bighug:
Re: Графиката на Beralentinia
« Отговор #55 -: Май 31, 2012, 21:06:59 pm »
 Хайде миличка,нов месец-нов късмет. Много :crossfingers: от мен и чакаме и твоето :bfp:. Цункииииии :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21:
Re: Графиката на Beralentinia
« Отговор #56 -: Май 31, 2012, 23:05:17 pm »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :bfp: :bfp:
Re: Графиката на Beralentinia
« Отговор #57 -: Юни 01, 2012, 01:05:11 am »
Благодаря ви сладурки  :bighug:
съмнявам се дали това ще е нашият месец, но само  времето ще покаже.
Днес така и не успях да се свържа с моя гинеколог да ми каже резултатите от изследванията за тромбуфилията, та утре ще си запазя час за личния да видим какво е неговото мнение, а при гинеколога ще ида вече след спермограмата, та да не му досаждам всеки ден на човека. То ако има нещо и личния ще ми каже.

Та така... за сега откриваме любовния сезон  :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: па каквото дойде  :D

 :bighug: :bighug: :bighug:
 :balk_21: :balk_21: :balk_21:

Успех на всички и искам много  :bfp: :bfp: :bfp: да видя този месец  :)

*
Re: Графиката на Beralentinia
« Отговор #58 -: Юни 01, 2012, 10:39:17 am »
Успех ,сладка !!!Дано наистина това да е вашия месец ,нали знаеш ,че понякога хубавите неща се случват когато най-малко очакваме .
Re: Графиката на Beralentinia
« Отговор #59 -: Юни 02, 2012, 17:31:01 pm »
Само така миличка :balk_602:. Успокой се и мисли колкото ти е възможно по-рядко за бебчо и ще видиш че той ще си реши сам кога да дойде. След като резултатите са добри ,няма какво да се притесняваш. Хубавите  неща тепърва ви очакват. Пожелавам ти това да стане още този месец и да се сложи край на твоето чакане :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. Много цунки и успех сладка :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21: :balk_21: :balk_21: :goodluck: