0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #580 -: Септември 01, 2014, 18:11:54 pm »
Спрей против комари, още си нося на Чико, пръскам и нас с него. Тази година комарите ли са гадни не знам, но едни големи пльоски стават и не минават поне седмица.
С всички тия лекарства как ви пускат през граница бе  :lol: :lol: :lol:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #581 -: Септември 01, 2014, 18:17:49 pm »
Врабец към списъка прибавям капки за уши. Отипакс и за децата, и за нас!
Влиза малко вода в ухото и болката е налице, а у нас на мен и Калина ни са слабо място.
И нещо за гърло, последно един спрей с невен и прополис ползвам за малки и големи.

М-и, тази година, ако ни бяха проверили... нося винаги инжекция противоалергична за мен
и за големия човек за кръста обезболяващи, а след бъбречаната му криза и букет за този зор  8)
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #582 -: Септември 24, 2014, 10:12:55 am »
За щастие цялата огромна торба с лекарства, остана неупотребена  :D.
Още не мога да се адаптирам с това лошо време тук.

Много сме доволни от препоръчаното ни от Стефка и Джам място. Въобще много приятно изненадана съм от остров Тасос. Бяхме тук: http://www.studios-katerina.gr/en/home Много хубаво студио, много хубав двор. Плажът много хубав. Абе нямам забележки. И времето беше прекрасно. По стар български обичай си дойдохме заредени с гръцки зехтин, маслини и прах за пране  :lol:.
*
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #583 -: Септември 24, 2014, 10:26:59 am »
Много красиво изглежда. Я разкажете малко за цените, че пак съм изтървала :)
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #584 -: Септември 24, 2014, 10:49:47 am »
Цената на нашето студио от 07.09-14.09 беше 55 евро на вечер. Води се студио с 2 места за спане. Слагат и креватче за бебето, по желание. За студио с 4 места за спане е 60 евро на вечер за този период. Има и 2 апартамента.
*
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #585 -: Септември 24, 2014, 10:50:25 am »
Благодаря :)
*
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #586 -: Септември 24, 2014, 11:51:15 am »
да, ние бяхме в студио за 4-ма, има спалня и разтегателен диван :)
*
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #587 -: Септември 24, 2014, 19:38:16 pm »
За Жеравна нещо да препоръчате? Гледам харесват Хадвигергевата къща. Но друго си е вие да споделите.
*
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #588 -: Септември 25, 2014, 08:35:56 am »
И на мен ще ми е интересно за Жеравна,че ни се мърда на някъде докато още става времето. За морето вече забравяме :(.След тези дъждове и ниски температури ще го чакаме догодина вече. Планината ни наблизо е Странджа и Котел ,Елена ,Сливен,та всяко инфо за района ще ми е от полза. :)
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #589 -: Септември 25, 2014, 09:21:50 am »
Жеравна ми е любима дестинация. Обичайно обаче само минаваме оттам и не нощуваме.
Единственият път, в който сме нощували, отседнахме тук и нямаме забележки, но може би не е много евтин вариант.
Това е къщата с шекерджийницата (кафенето на Димчо Кехайа).
http://www.dkcafe.eu/bg/%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B8/%D0%BE%D1%82%D0%B2%D1%8A%D0%BD/#nav
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #590 -: Март 21, 2015, 09:42:31 am »
Да подбутна малко темичката  :P

Моля препоръчайте ми хубав, изпитан хотел в Турция.
Искаме да отидем със самолет заради детето. Т.е. нещо в Анталия, Бодрум или др.п.
От разни обяви се ориентирах, че предлагат детски колички срещу депозит. Предполагам и детски кошари за спане предлагат??
*
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #591 -: Март 21, 2015, 09:57:57 am »
Ооооо,Смайли,ти направо ме "хвърли в тъча" с този въпрос :lol: :lol:!!! Предлагат всичко,хотели -хиляди!! И на мен ще ми е интересно да следя отговорите :wink:,ама за самолети ни е рано....Ако ти трябва нещо с автомобил... :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #592 -: Март 21, 2015, 10:44:00 am »
Привет и от нас тук 8)

аз се включвам с избор на почивка у нас, засега за Великденските празници, колебая се, между традиционния хотел и наем на къща с голям двор :P Идията е, да пусна момите, да тичат на воля, а ние самите, да не пречим на никого, да си почива активно :lol:  Та, събирам предложения и отзиви!



*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #593 -: Март 21, 2015, 10:48:19 am »
да, ние бяхме в студио за 4-ма, има спалня и разтегателен диван :)


Леле, как ми хареса това за лятото :P Изглежда фантастично,  а с какъв транспорт ходихте дотам? Защото аз няма на кого да оставя децата и ще трябва с тях да ходим по почивки вкл и в чужбина :?


*
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #594 -: Март 21, 2015, 11:11:10 am »
Хи хи хи  и аз се присъединявам към вас за почивките:) и най-вече към желанията на Десс десс:) :wink:
И на мен ми се иска същото-особено за къщичка с дворче:)Е ,нашите не бягат,ама на майка им и се бяга  :lol: :lol: :lol:
*
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #595 -: Март 21, 2015, 22:48:27 pm »
Дес, от София се ходи с кола и се ядва като разстояние, но от Варна си е по-далече.
Иначе не мисля, че някой тук ходи без децата на море.  :lol: Ще ни е скучно без тях.

И ние сме решили тази година да почиваме в Гърция през лятото.
« Последна редакция: Март 21, 2015, 22:50:02 pm от blue_sky »

*
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #596 -: Март 21, 2015, 22:50:41 pm »
Дес, и ние с децата ходим навсякъде. До близките дестинации пътуваме с кола, до Гърция сме ходили само с колата, пътя за нас не е проблем, децата обичат да пътуват и се държат прилично :lol:
Даже до о. Корфу стигнахме миналото лято с кола, никакви грижи.
*
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #597 -: Март 22, 2015, 08:05:17 am »
Дес,от Варна също не е далече до Гърция/Северна Гърция/.Вие само стигнете до Бургас.другото ще го оправим...... :lol:Гърция и на нас ни е в плановете за септември,ама то още "вода има да изтече" до тогава. Сега да оправим Великден..... :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #598 -: Март 22, 2015, 10:38:43 am »
Благодаря ви много! :bighug: :bighug: :bighug:

А и аз предположих, че транспорта е с кола, ама понеже са малки и нещат да се возят дълго в колата, искат да бягат  :lol: Та нещо не мога да си представя на толкова дълъг път да отидем с тях, мислех си за самолет, но тогава няма как да сме пък мобилни :x

Благодаря ви за включването!

Рачо и аз за септември си мислех затам :P


Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #599 -: Март 22, 2015, 11:57:06 am »
Идете,проучете,пък другият септември да отидем някъде заедно в Гърция,а? :)