0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #800 -: Септември 27, 2012, 13:33:13 pm »
Момичета я да ви питам някой неща.Кога се прави микробиология на еякулат от мъжа.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #801 -: Септември 27, 2012, 13:46:31 pm »
 При нас беше в деня на пункцията,т.е когато мъжа ти дарява :D материал.Така е официално ,по документи :lol: :lol: - дарява :lol: :lol:
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #802 -: Септември 27, 2012, 13:51:04 pm »
в доста клиники забраняват да се яде ананас, защото водел уж до аборти!
Авокадото казват, че е полезно! Успех на всички!
За това се яде по едно парче 3 до 4 дни-не повече. И най важната част е сърцевината(дъвчеш и плюеш).
Относно авокадото-то е добре да се яде преди това-казват,че ставали по-хубави ембриончета.Аз така и не свикнах да го консумирам,Имаше някаква връзка с това,че формата му наподобява матка.А и никой с нищо не ни задължава какво да консумираме.
И наистина е добре да се аргументираш ,когато пишеш подобни неща.

Момичета я да ви питам някой неща.Кога се прави микробиология на еякулат от мъжа.
При нас нещата бяха така..първо мъжа ми даде еякулат(имай впредвид,че е нужно както ако се прави спермограма  :) ) ,а на мен на втория преглед ми взеха проба -тотал 20 лв.
Късмет ти желая!!!
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #803 -: Септември 27, 2012, 14:30:19 pm »
 osi_9
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #804 -: Септември 27, 2012, 14:35:01 pm »
На мен днес ми взеха проба за микробиология-20 лв,но нищо не казаха за него.А аз се сетих чак като се прибрах.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #805 -: Септември 27, 2012, 14:45:35 pm »
в доста клиники забраняват да се яде ананас, защото водел уж до аборти!
Авокадото казват, че е полезно! Успех на всички!
За това се яде по едно парче 3 до 4 дни-не повече. И най важната част е сърцевината(дъвчеш и плюеш).
Относно авокадото-то е добре да се яде преди това-казват,че ставали по-хубави ембриончета.Аз така и не свикнах да го консумирам,Имаше някаква връзка с това,че формата му наподобява матка.А и никой с нищо не ни задължава какво да консумираме.
И наистина е добре да се аргументираш ,когато пишеш подобни неща.

Момичета я да ви питам някой неща.Кога се прави микробиология на еякулат от мъжа.
При нас нещата бяха така..първо мъжа ми даде еякулат(имай впредвид,че е нужно както ако се прави спермограма  :) ) ,а на мен на втория преглед ми взеха проба -тотал 20 лв.
Късмет ти желая!!!
Няма как да се аргументирам, това не е мое твърдение, само казвам какво съм чела по форумите.
Авокадото казват, че подобрява качеството на Я. В Кувейт в клиниките по стерилитет- дават списък със забранение храни след трансфера и ананасът е в списъка, заедно с кафе, кола и т.н.(това пак е информация от съфорумка).

Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #806 -: Септември 27, 2012, 14:58:53 pm »
Дейзи исках просто да ти кажа,че изказвания като,,уж  водели до аборт,, ,,казват,че е полезно,,,,В Кувейт как било,, не ни помагат много в тази борба. Има и теми във форума,но разликата там е,че всеки споделя реални неща и се старае да помогне.

Авокадото има много витамин Е и витамин А затова е добре да се консумира за хубава лигавица.
Незнам дали вярваш в идеята, че според формата на плода и препоръките му за съответния орган, та авокадото е с форма като на матка (утроба); смокините ги препоръчват за подобряване на качаството на сперматозоидите; маслините - за по-хубави яйцеклетки и т.н Wink   Това е цитат от една много хубава тема  http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=18925.80
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #807 -: Септември 27, 2012, 15:37:57 pm »
Този опит ще сме на авокадо :D Поне няма да навреди.Ама не  е ли с по-...странен вкус?


А в Поморие да намеря авокадо ми се струва -мисията невъзможна :lol: Добре ,че в Бургас имам повече работа ,че от там ще е  :lol: :lol: :lol:
« Последна редакция: Септември 27, 2012, 15:46:19 pm от ili7372 »
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #808 -: Септември 27, 2012, 15:47:26 pm »
Този опит ще сме на авокадо :D Поне няма да навреди.Ама не  е ли с по-...странен вкус?
Консумира се като Гуакамоле  :wink: Рецепти има в нета! Или с чесън/крема сирене побългарено  :P За по-добра уж имплантация :D Успех на всички!


Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #809 -: Септември 27, 2012, 16:55:36 pm »
Този опит ще сме на авокадо :D Поне няма да навреди.Ама не  е ли с по-...странен вкус?
Консумира се като Гуакамоле  :wink: Рецепти има в нета! Или с чесън/крема сирене побългарено  :P За по-добра уж имплантация :D Успех на всички!
Или,душичко дано да ти хареса .  Especially for you    :lol: :lol:
http://www.hera.bg/s.php?n=270
Уморена как са при теб нещата?
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #810 -: Септември 27, 2012, 17:45:15 pm »
Аз също си хапвах авокадо след трансфера...не знам дали е трябвало или не, аз бях решила че ще е добре ... а иначе не виждам как храна би довела до аборт  8O все пак е храна, не е лекарство, не е билка...то ако беше така нямаше да има противозачатъчни или кюртажи...всички щяха да ядат ананас  :lol:
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #811 -: Септември 30, 2012, 20:02:30 pm »
Ехо,Варненска тайфа,къде сте ,как сте ?
Аз съм добре,чакам си датата с надежда.Почивам активно.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #812 -: Октомври 01, 2012, 08:29:35 am »
Или сигурно си казала ама кога е датичката.Почивай активно.Стискам ти палци всичко да е наред.При нас нещата вървят добре.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #813 -: Октомври 01, 2012, 08:38:23 am »
 Чак   :D  9.10.2012г
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #814 -: Октомври 01, 2012, 09:07:52 am »
Ще ти стискам силно палци!
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #815 -: Октомври 01, 2012, 11:47:36 am »
ili7372 успех миличка , очакваме добри резултати от теб ,знам че времето тече бавно като чакаш, но то това му е най-хубавото на цялата процедура ,всяка минутка или всяко едно преживяване по време на процедурата е ценно,аз си спомням със сълзи на очи за тези мигове,дано и ти ги помниш с приятни чувства.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #816 -: Октомври 01, 2012, 13:29:02 pm »
 :bighug:
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #817 -: Октомври 03, 2012, 23:27:55 pm »
здравейте,
не знам защо но си мисля че просто ви дължах отговор ... защото дори с по няколко думи ме подкрепихте в тежък момент.

говорих с ковачев. според него, който и да е бил докторът "заплашил" ме с ЛУФ не е бил прав. къде тактично, къде не, ме прати да си ходя по живо и по здраво за сега.


и така, благодаря ви че ме подкрепихте, и че нито за миг не разколебахте и без друго разтревоженото ми съзнание, за това че съм се обърнала към правилните хора.

тепърва ми предстоят други изследвания и проследявания ... но ако не бяхте вие нямаше да плача от щастие че някой ми е отговорил във форума, а от безходица че не знам какво да правя.

със сигурност много хора, които четат, но не пишат ще ме подкрепят ако кажа ще сте страхотна опора : )

благодаря ви : )

(извинявам се ако съм прекалила със сърцераздирателната част, просто съм си такава)
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #818 -: Октомври 04, 2012, 10:41:04 am »
Хубава новина Делюсион. А относно терзанията -повярвай ,всяка една от нас ги е имала и ще ги има.Успешен старт,много късмет и вяра  :bighug: в това ,което ти предстои !!!
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #819 -: Октомври 04, 2012, 13:04:49 pm »
 :crossfingers: :crossfingers: