0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #180 -: Октомври 18, 2012, 17:10:19 pm »
Джулс,
не се притеснявай преди да ти дадат компетентно мнение от Щерев. Причините може да са много и да не са сериозни, а може и просто наистина Марионала да е причината. Предполагам, че МЦ може да се предизвика с хапчета или инжекции и да не пропускаш ИНСЕ-то. Проблеми с овулацията ли имаш, че ти биха Марионала?
Не се притеснявай, понякога нещата в главите ни са много преувеличени.
Много кураж ти пожелавам!
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #181 -: Октомври 19, 2012, 09:38:03 am »
Ето го резултата - хормоните ми се побъркаха този месец, Мерионала изобщо не е подействал не е имало Ову, съответно още няма МЦ. А защо не е имало Ову, просто не мога да си обясня.....? И сега евентуално ако няма МЦ до неделя от понеделник започвам Дуфастон за 10 дни 2х1, ако всичко върви по план на 3-ти трябва да дойде вещицата и в този случай д-р Андреева смени схемата на Клостила, трябва да го пия от 5-я до 9-я ден и живот и здраве на 13 или 14 Ноември да съм пак при нея и евентуално да правим ИНСЕ-то.
Ужас, при мен всичко трябва да се случва по най-сложния начин.
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #182 -: Ноември 02, 2012, 10:44:44 am »
Да се разпиша, аз май не съм имала Ову от доста време. И сега на прегледа на 31 октомври се видя един фоликул - 24мм. След толкова хапчета и инжекции, но дозите не бяха големи, защото за пръв път правя стимулация и д-р Андреева се притесняваше, че ако е голяма дозата, да не направя някоя хипер стимулация. Но както и да е видяхме, че сме постигнали нещо  :cheerleader: макар и един единствен фоликул. Двете заедно решихме този месец да правим бебето по естествен път и ако не се получи, другият месец че увеличим стимулацията и тогава да правим ИНСЕ.
Сложиха ми Прегнил 5000 и сега трябва да правя кекс на 1,2 и 3-ти и на 5-ти да съм на преглед за да видим дали се е спукал. Дано се получи, много силно се моля.
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #183 -: Ноември 04, 2012, 12:04:01 pm »
Джулс :) мила минавам да те видя как си и попадам на графика на която много трябва да стискаме палци. Дано този месец нещата да са се получили и да получиш най-големия предколеден подарък :) Стискам ти палци и ти пускам  :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:

Целувки :)

Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #184 -: Ноември 04, 2012, 12:49:08 pm »
Дай да се отъркам в теб виртуално  :cuddle: :cuddle: :cuddle:
Между другото и аз много силно се надявам чудото да се е случило сега, хем да е подарък за рожденият ми ден, хем за Новата Година. Даже с половинката това си говорехме, че ако се е случило, ще кажем на всички близки и роднини на Коледа и това ще е нашият подарък.
Но не искам да възлагам много надежди (въпреки , че го правя) защото разочарованието ще е тотално!
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #185 -: Ноември 04, 2012, 12:52:44 pm »
Мноооого късмет и хубави новини да ни поднесеш  :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #186 -: Ноември 05, 2012, 08:53:37 am »
Търкай здраво, колкото искаш.... дано да съм ти на късмет.... :)  :bighug: :hug2: :cuddle: :cuddle: :cuddle: :cuddle: :cuddle: :crossfingers: :crossfingers: :balk_21: :balk_21:

Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #187 -: Ноември 05, 2012, 16:47:07 pm »
Да се похваля, че днес бях на преглед в Щерев..... всичко е супер, пукнал се е фоликула и се надявам да е произвел една невероятно хубава яйцеклетка и да сме успели да я оплодим :))))) Сега ще пия малко Дуфастон и на 15 мога да правя тест. Охххх надявам се да се е получило, защото в противен случай другият месец ще трябва да правя ИНСЕ, а и е много изморително това пътуване. Моля се на господ, за най-големия подарък за рождения ден и Коледа.

п.с. lozenec_girl навестявай ме до 15 да се търкам в теб  :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #188 -: Ноември 06, 2012, 15:43:40 pm »
juliana83 много силно ти стискам палци да се похвалиш с положително тестче още този месец!Успех и много късмет сладуранке :goodluck: :bfp: :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #189 -: Ноември 07, 2012, 17:06:58 pm »
пожелавам ти го от цялото си  сърце....
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #190 -: Ноември 10, 2012, 20:43:26 pm »
 Джулианка,успех миличка :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #191 -: Ноември 16, 2012, 09:49:01 am »
Мерси, милички..... но вече правих тест и е отрицателен  :balk_144: Ще чакаме да дойде вещицата и вече ще парим ИНСЕ, какво да се прави, продължаваме напред!
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #192 -: Ноември 16, 2012, 20:14:46 pm »
Не се разстройвай мила ... дано още първото ИНСЕ бъде успешно за вас.  :bighug: Вие колко месеца след хидротубацията правихте опити за естествено забременяване? Кога ти е планирано ИНСЕ-то? Ясно ли ти е общо колко пари излиза процедурата, че декември най-вероятно и мен ме чакат твоите стъпки.
Много успехи!
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #193 -: Ноември 17, 2012, 19:45:57 pm »
Вие колко месеца след хидротубацията правихте опити за естествено забременяване? Кога ти е планирано ИНСЕ-то? Ясно ли ти е общо колко пари излиза процедурата, че декември най-вероятно и мен ме чакат твоите стъпки.
Много успехи!
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Хидротубацията беше на 25 Септември, сега след като ми дойде трябва да ходя на контролен преглед, за да видим дали няма кисти и да правя пак стимулация. След това като се видят как вървят нещата, евентуално ще бъде насочена дата за ИНСЕ. Процедурата е около 500лв, в които пари влиза всичко, даване на материал, обработването му и самата процедура.

Сега искам да попитам нещо, правих тест на 14 (преди 3 дни), днес трябваше да ми дойде (тъй като бях на Дуфастон, а след спирането му М идва 3 дни по-късно, което е днес) Нямам предменструални симптоми, освен раздразнителност, но от вчера ми се гади, без причина. Снощи, вечерта имаше и повръщане, днес пак имаше гадене, даже се зачудих защото бях на вън (сред природа) в смисъл нямаше никаква причина, днес се чувствах много изморена и много ми се спеше, странно! Какво мислите вие, някакъв съвет, на какво се дължи?
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #194 -: Ноември 24, 2012, 12:21:45 pm »
lozenec_girl, къде си момиче  :bighug:
До края на този месец и два/три дни от другия искам всеки ден да ме навестяваш да се търкам в тебе  :cuddle: :cuddle: :cuddle:
Започвам подготовка за ИНСЕ и си ми нужна, най-вероятно процедурата ще е края на другата седмица или по-другата, така, че....... :cuddle: :cuddle: :cuddle:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #195 -: Ноември 24, 2012, 14:40:28 pm »
Много успех ти пожелавам и положителен резултат от ИНСЕ-то.
Разбра ли каква е горе-долу цената на стимулацията и с каква продължителност е?
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #196 -: Ноември 25, 2012, 12:07:43 pm »
Много успех ти пожелавам и положителен резултат от ИНСЕ-то.
Разбра ли каква е горе-долу цената на стимулацията и с каква продължителност е?
Стимулацията(за сега)е с Клостилбегит(но по-голяма доза), предполагам, че ще има и нещо друго, но това ще разбера в другите прегледи.
За самите прегледи вече не плащам, защото са подготовка са ИНСЕ и влизат в цената на процедурата, както вече съм ти казвала в тази цена влизат всичките прегледи до процедурата, взимане на материал, обработването му и самата процедура. Цената е 450лв. предполагам, че в края на другата седмица или началото на по другата ще е ИНСЕ-то, но това все пак може с точност да се каже само с преглед. Това е, стискам си палци. А с теб какво се случва, до къде стигна?
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #197 -: Ноември 25, 2012, 12:22:53 pm »
juliana83 , стискам ти палци да се получи от първия път  :D
На мен сигурно също ще ми се наложи инсеминация, така че ще те следя  :D
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #198 -: Ноември 25, 2012, 14:27:12 pm »
В моята тема пиша какво ми се случва, за да не спамя твойта тема - http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=47675.100
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #199 -: Декември 02, 2012, 23:02:03 pm »
Здравейте, сладурки.....
Да ви разкажа, в Петък бях на София (нали се подготвях за инсеминация). Бях там в 10:30 както се бях разбрала с д-р Андреева за да ми вземат кръв за изследване на хормон LH и Estradiol, а часа ми за преглед беше в 12:30 за да ми станат готови изследванията. Чакахме с половинката два часа пред клиниката и като дойде часа за преглед аз влезнах. Д-р Андреева погледна изследванията и бяха супер, започна прегледа и какво..... Изненада беше се пукнал фоликула, за двата часа чакане, и се случи, моята Инсеминация беше спешна. Викнах половинката, той даде материал, обработиха го и аз отидох за процедурата. Не трая повече от 2/3 мин, но после лежах 40 мин и си тръгнах. Изписаха ми Утрогестан и Дуфастон, на 14 трябва да направя теста, ако е положителен да продължа лекарствата и след 10 дни да съм на преглед, ако е отрицателен до 5 ден на Ц да съм в София за подготовка на следващата Инсеминация. Надявам се да съм късметлия и да се е получило от първия ден, тъй като на 30 Ноември (когато се случи всичко) имах роден ден, всеки който ми се обади ми пожела каквото си пожелая да ми се сбъдне и аз винаги си пожелавах едно и също.....дано!