0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Нова, още по-студена седмица - 30.01 - 05.02.2012
« Отговор #120 -: Февруари 03, 2012, 11:42:00 am »
лятото гледам някакви зъби растат в устата на Алекс

 :jump12:

това има потенциал за култова реплика!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Нова, още по-студена седмица - 30.01 - 05.02.2012
« Отговор #121 -: Февруари 03, 2012, 11:44:09 am »
Страшни са тия деца! Как ги измислят тези неща!
Бенгей отдавна вече не се внася, за съжаление. Аз имам една много упорита стара травма на коляното, която от време на време става непоносима. Тогава пробвам с Алгезал, но ефектът е много слаб. Ако някой се сети за нещо загряващо и ефективно, много ще съм благодарна.

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Нова, още по-студена седмица - 30.01 - 05.02.2012
« Отговор #122 -: Февруари 03, 2012, 11:50:14 am »
Уф, имах една мостра на някакво мазило. Даже упорито я предлагах на брат ми. Но май някак попадна зад пералнята. Ако успея да я открия, ще пробвам и ще докладвам.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Нова, още по-студена седмица - 30.01 - 05.02.2012
« Отговор #123 -: Февруари 03, 2012, 11:57:09 am »
Ми Джам, не мислех, че му е времето за зъби, затова и някакви :lol: Изобщо не очаквам кътници да се появяват, мислех, че сме свършили временно със зъбоникненето :D
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Нова, още по-студена седмица - 30.01 - 05.02.2012
« Отговор #124 -: Февруари 03, 2012, 12:48:03 pm »
Пеше, когато бях бременна имах адски болки в крака, едва ходех /ти ме помниш де/ Моята лекарка ми изписа алгазан гел - виждала съм му и рекламата по тв, едно зелено лекарство, немско, ако не се лъжа, наистина загрява и има ефект.
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Нова, още по-студена седмица - 30.01 - 05.02.2012
« Отговор #125 -: Февруари 03, 2012, 12:54:37 pm »
 :lol: Гане, и аз като питах за растящ кътник и като ми казаха, че е постоянен и аз загледах умно 8O, като си мислех, че първо първите предни зъбки падат и израстват новичките и след това до кътници я докарваме, ама нейсе  :)

За разни мазила питайте ще ви издиктувам списъчето си.  :lol: Аз с моя врат  :lol:
Най-безобидно за простудни заболявания ползвам Хималая, останалите са по преценка на лекар и са много. лиотон 1000, репарил гел и каквото там се сетите. В момента съм отново бетон, като екстра на вируса, наредила съм си ги и до такава степен ми е втръснало да ги дишам и да се мажа, че ги заобикалям от другата част на спалнята и си охкам без да си обръщам внимание.  :lol:

Шишарка - шарка  :lol:
И Мони ме успокоява като се ударя, спокойно мамо, ти си голяма стискай зъби, не се давай. Ей сега ще ти мине  :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Нова, още по-студена седмица - 30.01 - 05.02.2012
« Отговор #126 -: Февруари 03, 2012, 13:31:39 pm »
Нали ви казах, че мен така ме успокоява като се ядосам : „няма, няма нишу, койно, дишай" :lol:.
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Нова, още по-студена седмица - 30.01 - 05.02.2012
« Отговор #127 -: Февруари 03, 2012, 14:56:51 pm »
A като се ядосам няма време да ме успокоява, бяга бързо  :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Нова, още по-студена седмица - 30.01 - 05.02.2012
« Отговор #128 -: Февруари 03, 2012, 15:34:19 pm »

Цитат на: albenanedelcheva link=topic=47519.msg905656#msg905656
Кроки, твоя син не беше ли вече във възрастта когато могат да си кажат, не само да мучат :D
Беше, беше  :lol: Ама това не му пречи да се вбебенява  :lol: :lol:


и като могат да си кажат, да не би да не мучат?  :lol: мойто постоянно издава звуци от най-различен животински характер. слава богу, мина периодът на динозавърското зъбене и ръмжене, сега поне издава глезени мяукащи звуци, щото бил малко тюленче. първите 10 минути е по-приятно от ръмженето, признавам.

По добре тюленче и да мяучи отколкото като Митко дето бил раче и само ходи и щипе всички навсякъде :D.

*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Нова, още по-студена седмица - 30.01 - 05.02.2012
« Отговор #129 -: Февруари 03, 2012, 19:41:40 pm »

Цитат на: albenanedelcheva link=topic=47519.msg905656#msg905656
Кроки, твоя син не беше ли вече във възрастта когато могат да си кажат, не само да мучат :D
Беше, беше  :lol: Ама това не му пречи да се вбебенява  :lol: :lol:


и като могат да си кажат, да не би да не мучат?  :lol: мойто постоянно издава звуци от най-различен животински характер. слава богу, мина периодът на динозавърското зъбене и ръмжене, сега поне издава глезени мяукащи звуци, щото бил малко тюленче. първите 10 минути е по-приятно от ръмженето, признавам.

По добре тюленче и да мяучи отколкото като Митко дето бил раче и само ходи и щипе всички навсякъде :D.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Нова, още по-студена седмица - 30.01 - 05.02.2012
« Отговор #130 -: Февруари 03, 2012, 20:02:12 pm »
айде един пресен и от нас:
взимам Елена от ДГ днес и излизаме на улицата, тя вижда кафявата киша и заковава на място. Казвам, хайде Ели, че е студено, върви, а тя - ауууу кал, аз не БИХ стъпила тук :lol:

иначе и втори номер от преди 30 мин. е с 38 градуса Т, та у нас е весело :lol:
дет се вика стискахме, стискахме цяла зима, ама не успяхме да устискаме съвсем :lol:
Re: Нова, още по-студена седмица - 30.01 - 05.02.2012
« Отговор #131 -: Февруари 03, 2012, 20:28:40 pm »
Хванал ви е грипа. Хубавото е, че е бърз. Лошото, че е с температура.
Бързо оздравяване!

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
*
Re: Нова, още по-студена седмица - 30.01 - 05.02.2012
« Отговор #132 -: Февруари 03, 2012, 21:35:23 pm »
мерси, дано да мине бързо, да.
те моите са кучи марка по принцип, но винаги има първи път, както се казва, дано не е сега :)
*
Re: Нова, още по-студена седмица - 30.01 - 05.02.2012
« Отговор #133 -: Февруари 03, 2012, 23:06:45 pm »
Стеф, да оздравявате бързо! Тъкмо сега ще изпробвате приложението, дето баща им го измисли.  :lol:

Друг път няма да се заричам, че ще се наспя. Моето отроче се кукна в 5,15 и заяви, че няма да спи. С триста зора дремах още половин час. В някакъв момент усетих, че се е заиграл сам в стаята си.  :)

Пеше, пращай ми снахата да ми казва да дишам, когато съм ядосана!

Re: Нова, още по-студена седмица - 30.01 - 05.02.2012
« Отговор #134 -: Февруари 03, 2012, 23:19:09 pm »
Цитат на: albenanedelcheva link=topic=47519.msg905656#msg905656
Кроки, твоя син не беше ли вече във възрастта когато могат да си кажат, не само да мучат :D
Беше, беше  :lol: Ама това не му пречи да се вбебенява  :lol: :lol:


и като могат да си кажат, да не би да не мучат?  :lol: мойто постоянно издава звуци от най-различен животински характер. слава богу, мина периодът на динозавърското зъбене и ръмжене, сега поне издава глезени мяукащи звуци, щото бил малко тюленче. първите 10 минути е по-приятно от ръмженето, признавам.




 :D :D :D Еее, госпойците се вживяват повече като принцеси. Това Пепеляшка, това Спящата красавица и всички принцеси на Дисни... По няколко пъти на ден се сменя образа, съответно и облеклото :D :D :D  Но иначе пищенето по вскакви поводи, а особено от страна на двамата е в пълна сила :D

Изкараха тази седмица и повече,  и оше го довършват, някакъв отвратителен вирус. Толкова продължителен и толкова гаден, с Т безапетитие и сополи, сополи, и сополи, и кашлици.... от давна не бяхме имали.
Та сега ми е кеф като прави Дара щуротии, търчи и се хили

*
Re: Нова, още по-студена седмица - 30.01 - 05.02.2012
« Отговор #135 -: Февруари 04, 2012, 10:07:00 am »
Оооо приложението в пълна експлоатация, защото да не ми е съвсем скучно и трети номер, демек баща им и той се тръшна сутринта с 38.5 Т :P Та графика ми е пълен, меря температури, давам лекарства, правя чай и фрешове, ей така от 8 сутринта :lol:
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Нова, още по-студена седмица - 30.01 - 05.02.2012
« Отговор #136 -: Февруари 04, 2012, 10:42:02 am »
Миналата седмица в нашата група е било само едно момченце. Тази седмица са цели 6 деца. Кумата ми се обади, в училището на дъщеря и, 1 клас са 8 деца, като всичките са с хрема и кашлица. Защо не обявят грипна епидения? Много ми е чудно.
В крайна сметка аз не виждам покрай себе си здрави хора, с изключение на няколко, които изкараха това чудо миналата седмица и все още подкашлят и подсмърчат...
Поне тези които са вече здрави да не се разболеят отново.
 
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Нова, още по-студена седмица - 30.01 - 05.02.2012
« Отговор #137 -: Февруари 04, 2012, 15:10:35 pm »
И при нас има обявена грипна епидемия, която се удължава до сряда. Тони ходи на градина, да чукна за сега сме ОК. Вече са 7 деца, започнаха от понеделник с 10.
Да ви кажа има болни, но е малко истерия при нас и си мисля, че е за да спестят някой лев училищата от тоя смразяващ студ, който беше. То при нас като температура не беше много ниско, обаче вятъра още повече пронизва и те вцепенява.
Ние днес едно хубаво време оползотворихме с детето. Хем сняг, хем слънце, направо дето се казва пролет,на фона на студа. Осеяхме района на морската градина със снежни човеци. Голяма веселба беше. Тони се върна свръх изморен и изпотен, а аз цялата подгизнала мокра. Въргаляхме се в снега, заравяхме се и уж плувахме... Ех такава по детски веселба не бях преживявала близките 30-тина години.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Нова, още по-студена седмица - 30.01 - 05.02.2012
« Отговор #138 -: Февруари 04, 2012, 23:22:09 pm »
Хехех, това с ботушите и аз се опитах да го приложа върху Дара тази седмица. Свръх ядосана вече, че отново закъсняваме и ще изпуснем закуската в яслата пришпорвам малкото и голямото дете да не се мотат и да тръгваме. В същият момент баща й решава, че ще си смени блузата, защото тази му била малка и аз бясна хващам детето и хуквам да го нося към яслата. На вратата детето нещо се запъва: "Мамооооо, обуй ми ботушките" :lol: Колкото и да бях ядосана в този момент така ме напуши на смях. Горкото дете в калабълъка за малко да го отнеса босо на яслата в тоя студ. Добре че вече си казва.
http://apteka.framar.bg/30011857/%D0%B0%D1%81%D0%B0%D0%BC-%D0%B3%D0%B5%D0%BB-%D1%81-%D0%B4%D1%8F%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%BD%D0%BE%D0%BA%D1%8A%D1%82-%D0%B8-%D0%B5%D0%B2%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%BF%D1%82-250-%D0%BC%D0%BB#axzz1lXIleVo4
Пеше, ето това ползвам аз при ревматични болки, схващания и подобни - на мен ми действа добре, пробвай!
Ние, да чукна на дърво, сме здрави. Засега няма болни деца в яслата, но пък при нас имаше друга мода тази седмица - конюнгтивит. За щастие се раминахме само с капане 2-3 пъти на Тобрадекс. Ейййй, голям зор видях обаче. Приемам съвети как да капем капки в очите на такива дребчовци. В носа иди-дойди се справям, ама в очите...то стиска, пъне се, как да й отворя окото да капна?!
*
Re: Нова, още по-студена седмица - 30.01 - 05.02.2012
« Отговор #139 -: Февруари 05, 2012, 14:01:56 pm »
Нуну, аз гледам да го разсея и неочаквано атакувам.  :lol:
Ако много видя зор, както например със сиропа за кашлица, нося на момичетата в яслата и те му го дават. Без циркове. Направо се изумявам всеки път.