0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #160 -: Април 23, 2012, 09:15:32 am »
Здравей Диди!Значи от моя скромен личен опит мога да ти кажа, че трябва чертичките или да са напълно еднакви или дори тестовата да е по-наситена от контролната.Но може би много зависи и от вида на тестовете за О.Направи си и утре и ще видиш как ще е и утре и ще се ориентираш по-добре според мен!И мног успех миличка!Дано още този месец видиш двете чертички  :goodluck: :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #161 -: Април 23, 2012, 09:19:25 am »
Ехо здрасти Дидката :) По принцип е добре тестовете за овулация да ги правиш със следобедна урина, след като 2 часа не си поемала течности. Но все пак с оглед на двете черти които се появяват, яко кекс тези дни, за да не изтървете момента. А тестовете за когато ги правих ги правих 5 дни... даже май 6. първите два отрицателни, после едни с една леда черта, после два с наситена и после един с една по-бледа(т.е отрицателен). Прави ги от - до - :) Много съм доволна от тях, мисля че показват доста точно. Така че затискаш милото докато показват +, та и още един два пъти след това, за по сигурно и сте супер :* Много те цункам миличка, много много ти стискам палци и хайде скоро вече да ни зарадваш с най прекрасните цели 9 месеца :) :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #162 -: Април 23, 2012, 10:36:54 am »
Здравей, миличка и аз не можах да се ориентирам с тия тестчета,ни каквото и да е бъди силна и когато най малко очакваш може да има изненада, и аз от сърце ти я пожелавам  :P


Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #163 -: Април 23, 2012, 11:04:44 am »
Прави ги от - до - :)  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
То хубаво да ги правя от"-" до "-" ама като не мога да разбера кога е "-" :lol: :lol: :lol:Голяма съм шматка :lol:
Благодаря все пак де....

Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #164 -: Април 23, 2012, 13:01:39 pm »
- е когато втората чертичка е по-бледа от първата :) Прави тестове още ден дв и ще разбереш :) Целувки...

Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #165 -: Април 26, 2012, 08:33:15 am »
Не знам какво се случва БТ уж трябва да се покачва, а моята спада :ask:
В пълно недоумение съм.Май сега по-скоро чакам да дойде  :witch:, че да започвам пак борбата наново.
Хубав и усмихнат ден на всички.

Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #166 -: Април 26, 2012, 09:18:37 am »
Много ниска тази температура  :ask:
Дали няма проблем с термометъра.Докато не дойде вещицата нищо не се знае. :wink:

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #167 -: Април 28, 2012, 13:19:31 pm »
и аз си мисля,ч термомеръра ти е ....нередовен
Ми ти го караш на замръзване,я вземи го смени :D
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #168 -: Май 14, 2012, 15:57:42 pm »
Много дълга графика  :ask: Стискам палци да е заради  :bfp: :crossfingers:

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #169 -: Май 15, 2012, 10:13:03 am »
Много ми се иска да е заради :bfp:,обаче явно не е :(
Този месец мисля че е ановулаторен за съжаление.Само не мога да си обясня защо не идва оная с метлата :ask:Тази седмица ще посетя доки и ще видим какво ще последва
 :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #170 -: Май 17, 2012, 15:05:46 pm »
 Дидке,какво е положението при теб сладка :ask:? Защо не отидеш при доки да те види вече за да предприемете нещо ,в случай че не е имало ову? Колкото по-рано ,толкова по-добре сладка. Много цунки и късмет :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21:
*
Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #171 -: Май 19, 2012, 11:36:11 am »
дидка  да не ми   термомеръра  ти да не  е  наред? :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #172 -: Май 28, 2012, 13:34:31 pm »
Диди къде се загуби миличка?Виждам, че не си попълвала и графиката този месец  :ask: Но се надявам всичко да е Ок и просто да си почиваш малко от тези графики и  от всичко по график  :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #173 -: Май 31, 2012, 08:38:19 am »
Такааа...да се отчета след вчерашния преглед :)
Ами и следващите три месеца няма да са нашите , защото доки ми изписа Линдинет за нормализиране на цикъла.Сега ще го предизвикаме с Оргаметрил за 5 дни 2х1 и след това от първия ден като ми дойде започвам Линдинет за 21 ден после 7 дни почивка и после пак за 21 дни и така три месеца.
Затова си давам заявка за август-септември за  :bfp: :lol: :lol:
Също така ми изписа и Лактажин, защото имам леко течение, което доки каза че не е опасно не е възпалително и е много оскъдно.
Обаче от толкова много въпроси дето ми се въртяха в главата пропуснах да го питам кога да започна да си ги слагам.Днес ще му звънна да питам(нали съм си леко завеяна :lol: :lol:)
Ами това е милички,ако имате някакви наблюдения около действията на тези лекарства,моля да споделите.
 :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #174 -: Май 31, 2012, 19:11:25 pm »
Здрасти Дидката,аз съм пила преди години Линдинет ,първо ми бяха изписали по-силния ама щях да убия някой и после ми намалиха на 20-ката добре ми понесе.Чувала съм за най-лесно направените бебета след противозачатъчни,така,че успех дано Август е твоя месец.


*
Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #175 -: Юли 07, 2012, 11:15:02 am »
дидка много късмет  през новия месец!! osi_9 :pleasantry: :pleasantry: :bighug: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #176 -: Юли 11, 2012, 12:13:19 pm »
Здравей, миличка поглеждам ти графиката- с надежда, за която всеки от нас  копнее, но смело напред, всеки край е просто начало на нещо ново  osi_9
заедно сме отново на старта и дай Боже скоро грейнат нашите очички , като видим  :bfp: Пожелавам ти го от сърце  :P


*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #177 -: Юли 12, 2012, 08:39:10 am »
Диде хайде смело със сърчицата,че да дойдат и децата! :pleasantry: osi_9 :babyflips: :babyflips:
Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #178 -: Юли 17, 2012, 09:10:45 am »
Честно казано момичета, нещо пак започвам да се сдухвам :(
По принцип съм непоправим оптимист :oops: :D, но......
все си мисля, че и този месец ще го пиша"бегал" за съжаление.
Има време де може Т да се повиши,ама.....
 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:ви всички :lol:

*
Re: Графиката на didka_moni
« Отговор #179 -: Юли 17, 2012, 09:28:10 am »
Никакво сдухване! :balk_77:Напред до постигане на целта! :balk_21: