0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

 :youwoman: :cheerleader: :bighug: честито д-р мели, ти го заслужаваш, благодаря ти за търпението и консултациите.

Честито д-р Мели (д-р Даскалова ;)!
Много се зарадвах като видях наградата!
Благодаря Ви за отделеното време и грижи за Зачатие:)
[/url][/url]
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Честито Мели:)

много отдавна си си заслужила тази награда.

Бъдете здрави и весело посрещане на Новата година:)
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
честита напълно заслужена награда ,д-р Мели!
<br />
*
Честито, Мели! Знам, че се повтарям, но си много сърцат човек и лекар и наградата ти е напълно заслужена. Още много професионални успехи ти желая!

*
Щастлива съм, че те имам за приятел, Мели!
Напълно заслужено признание е това!
Разбира се, ти знаеш, че аз, както и хилядите потребители те имаме за приятел много, много по-отдавна, макар и да не сме ти връчвали награда.
Мели, честито!
Малко са лекарите, които заслужават тази награда. Със сигурност си един от тях. Благодаря, че си толкова всеотдайна! Благодаря и за това, че си винаги готова да помогнеш на всеки!
Желая ти много успехи- професионални и лични, щастливи дни и най- вече здраве!
Весело посрещане на 2012 Година!
Няма по-подходящ човек,при който да отиде тази награда-в напълно заслужени ръце е.Благодарим Ви д-р Даскалова за отделеното време,за помоща и подкрепата,която ни давате.


Честито Мели!
Наградата ти е напълно заслужена!
Честита Нова 2012 Година!
*
Честито, Мели!
Много се радвам!;-)
*
Честито Мели!
Много се зарадмахме като прочетохме новената за наградата. Добре че все още в България са останали достойни лекари, на които можем да се доверим.
*
Честито, Мели, страхотна награда! Много се радвам, че още с първото и издаване са почели точно теб!!! :balk_5:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Честито д-р Даскалова!
Не Ви познавам, освен виртуално тук във форума! Но като виждам топлите и красиви думи на хората, докоснали се до вас, ми става много хубаво!
Казвам го, защото знам (работя в сферата на здравеопазването), че хора като Вас са малко! Най-малкото за това трябва да се радваме, че имаме такъв верен приятел!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Поздравления, Д-р Даскалова
Няма по-подходящ човек,при който да отиде тази награда-в напълно заслужени ръце е.Благодарим Ви д-р Даскалова за отделеното време,за помоща и подкрепата,която ни давате.