0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте, записах час миналата седмица, но до момента не съм получила нищо по е-мейла, както казаха, че трябва да получа. Това ще създаде ли някакъв проблем или е по-важно, че там фигурирам в списъка?
П.П. Проблемът не бил ендокринологичен, а кардиологичен  :? , кофтиии..., дали има в клиниката  кардиолози?...
« Последна редакция: Ноември 17, 2011, 06:37:27 am от rosefromstars »
*
не мисля, че ще има проблем щом имаш час и те има в списъка. а дали имат кардиолози не знам, едва ли, но не пречи да се обадиш и да питаш :)
*
 утре ще им се обадя отново. Чаках да ми звъннат, но уви...две седмици вече
Аз отидох без ваучер,защото не получих по пощата,а също се обаждах повторно заради него и нямаше никакви проблеми дори изобщо не стана въпрос за това.
Попълних на един лист данните ми,зачаках и след 10 мин. ме извикаха.
Благодаря на Зачатие за чудесната инициативата.

Аз отидох без ваучер,защото не получих по пощата,а също се обаждах повторно заради него и нямаше никакви проблеми дори изобщо не стана въпрос за това.
Попълних на един лист данните ми,зачаках и след 10 мин. ме извикаха.
Благодаря на Зачатие за чудесната инициативата.


 :good_post:
 И при мен беше така! Не беше проблем, че нямах ваучер. Попълних и аз една анкета. Даже ме приеха по-рано, отколкото ми беше записан часа. Благодаря много на Сдружение "Зачатие" за прекрасната инициатива и на СБАЛ "Д-р Щерев" за оказаната възможност!  :thankyousign:
*
Благодаря на Зачатие и клиника Щерев за благородното начинание!

Не са ми пращали ваучер и анкета не съм попълнила, всички бяха много любезни и коректни. Поисках да си получа резултата по е-mail понеже не съм от София - пак нямаше проблем!

Така, че още веднъж благодаря!
*
И аз искам да изкажа благодарности на САГБАЛ "Д-р Щерев" за инициативата и перфектната организация :) За мен беше удоволствие да работя с тях :)