0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Проблем с достъп до сайта
« -: Ноември 08, 2011, 16:19:45 pm »
От вчера имам сериозни проблеми с влизането тук. Опитах през www.zachatie.com и www.zachatie.org - и през двата е еднакво трудно. Не мога да чета, не мога да пиша, по около 10на мин на страница ми е отварянето. А ако не може да се отвори ми дава MySQL server has gone away. Не знам това дали е само за чужбина, повечето хора казват, че успяват да влязат. Моля, ако е възможно да се провери защо е така и какво мога да направя.
Благодаря предварително, надявам се да успея да го пусна това :?
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Проблем с достъп до сайта
« Отговор #1 -: Ноември 08, 2011, 16:40:10 pm »
Аз имам дуг проблем, не знам дали е в моя телевизор.Всеки път като отворя страницата на Зачатие ми пищи Касперския(лицензиран), няма значение какво правя той си пищи и това е.Ровя в интернет отварям блогове, форуми и т.н., но това е единственото място на което Касперски реагира.

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Проблем с достъп до сайта
« Отговор #2 -: Ноември 09, 2011, 15:11:11 pm »
Гане, аз нямам проблем с влизането в сайта.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Проблем с достъп до сайта
« Отговор #3 -: Ноември 09, 2011, 16:20:39 pm »
Дени, днес не е така, но вчера и оня ден имах сериозни проблеми, не знам защо.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Проблем с достъп до сайта
« Отговор #4 -: Ноември 09, 2011, 16:30:51 pm »
Ганка, и ултра се оплака. На мен онзи ден пък не ми даваше да вляза. Чужбински проблеми, ако ме питаш мен.

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Проблем с достъп до сайта
« Отговор #5 -: Ноември 09, 2011, 17:02:50 pm »
Така предполагам, Блу, защото е само за вън - другите нямаха проблеми.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Проблем с достъп до сайта
« Отговор #6 -: Ноември 09, 2011, 17:18:02 pm »
И аз не можех да влизам предишните дни от Америка. От вчера следобед нещата се оправиха.
Re: Проблем с достъп до сайта
« Отговор #7 -: Юли 11, 2012, 11:58:31 am »
Имам проблем с влизането, когато си влезна в календара и искам да маркирам някой от дните ме изхвърля:Потребителя не е логнат. Може сесията ви да е изтекла, логнете се отново
*
Re: Проблем с достъп до сайта
« Отговор #8 -: Юли 11, 2012, 14:23:41 pm »
Имам проблем с влизането, когато си влезна в календара и искам да маркирам някой от дните ме изхвърля:Потребителя не е логнат. Може сесията ви да е изтекла, логнете се отново

Здравей! Мисля, че този постинг ще ти помогне да си разрешиш проблема. И на мен ми се случва от време на време.

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=39152.msg616421#msg616421