0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Конкурс "Бебе на Зачатие"
« Отговор #60 -: Декември 11, 2011, 23:36:40 pm »
Момичета ето тук са всичките истории:
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=191&Itemid=111
Това се превърна в една прелестна галерия пълна с красота, много вяра и много любов в историите. Цял ден ги чета и ги съпреживявам отново и отново и отново. Ние сме някаква уникална общност, която се изгражда бавно през годините и всяка история пречупва всичко това под различен ъгъл, толкова е мило всичко това, сякаш се познаваме от 100 години. Толкова истории за толкова близки хора на куп. Искрено се надявам, че тези истории ще окуражат всеки, който върви по този път.
Момичета, след Коледното тържество ще очакваме историите на тези, които не се престрашиха да ги напишат сега (като мен например ;) ) - обещавам. Очакваме историите и на тези бебенца, които всеки момент трябва да се появят на бял свят,  както и на тези, които в момента стартират процедури или са в началото на опитите. Всички ще успеят!


Злати, аз те заподозрях още през деня, че пишеш "Война и мир" и май май бях права  :bighug:  
« Последна редакция: Декември 12, 2011, 00:08:07 am от cygnus »
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Конкурс "Бебе на Зачатие"
« Отговор #61 -: Декември 12, 2011, 01:04:30 am »
Злати, аз те заподозрях още през деня, че пишеш "Война и мир" и май май бях права  :bighug:  

Тихо, тихо :oops: Направо ме досрамя колко съм се унесла. Нищо де, четете по диагонал :lol:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Конкурс "Бебе на Зачатие"
« Отговор #62 -: Август 10, 2012, 14:10:34 pm »
Обръщам се към всяка една от вас, участвала в "Бебе на Зачатие".Имаме предложение от вестник "Доктор" за публикуване на една история, на жена заченала и родила след стерилитет с помоща на Зачатие.За това се обръщаме към вас, да ни разрешите да предоставим вашата история, и тя да бъде отпечатана във вестника.

Re: Конкурс "Бебе на Зачатие"
« Отговор #63 -: Август 10, 2012, 14:24:02 pm »
Аз нямам нищо напротив!
И на едно семейство да дадем кураж - все е нещо!
*
Re: Конкурс "Бебе на Зачатие"
« Отговор #64 -: Август 10, 2012, 14:36:30 pm »
Много благодаря за отзивчивоста, ще пишем на вестника и ще изпратим историята.Ще те държим в течение за абсолютно всичко.

Права си на едно семейство да помогнем, значи има смисъл.

Re: Конкурс "Бебе на Зачатие"
« Отговор #65 -: Август 10, 2012, 14:53:54 pm »
Ако има нужда от корекция - насреща съм!