0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #400 -: Март 26, 2013, 08:16:23 am »
Момичета и аз започвам процедура - на 09.04 съм за блокираща инжекция. Тогава ще пуснем и микробиологиите и спермограмата. Лекаря ми спомена, че освен че ще бъде дълъг протокола, ще ми поставят една инжекция  (при стимулацията), която имала действие 7 дни. Някоя от вас била ли е на такава стимулация, че доктора вчера не беше от най-приказливите:)
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #401 -: Март 26, 2013, 17:28:52 pm »
Илето, стискам палци!А за въпросната инжекция мисля, че става въпрос за Elonva  osi_10
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #402 -: Март 29, 2013, 14:00:43 pm »
Здравейте момичета,
в понеделник ще ми правят ендометриална биопсия,ще ви бъда благодарна ако някой сподели как точно протича,какво представлява,боли ли,колко продължава,каквото си спомняте, всичко ще ми е полезно....
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #403 -: Март 29, 2013, 18:31:55 pm »
Здравейте момичета,
в понеделник ще ми правят ендометриална биопсия,ще ви бъда благодарна ако някой сподели как точно протича,какво представлява,боли ли,колко продължава,каквото си спомняте, всичко ще ми е полезно....

На мен ми правиха този месец. Процедурата е кратка (минута, две) на 5 ден след доказана овулация. Вземат се клетки от ендометриума и се изследват. Мен ме боля-може би ако бях пила аулин щеше да боли по-малко. Но болката е за кратно - важно резултата да е добър и да не се налага друга. До колкото разбрах при не я се изследвали инплантационни показатели. Това е...Успех
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #404 -: Март 31, 2013, 13:39:09 pm »
Момичета преди известно време сайта на клиниката "Св. Иван Рилски" не работеше. Явно са отстранили проблема и сега вече всеки може да го разгледа.
http://invitro-tutrakan.bg/


Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #405 -: Април 01, 2013, 09:43:13 am »
Здравейте момичета,
в понеделник ще ми правят ендометриална биопсия,ще ви бъда благодарна ако някой сподели как точно протича,какво представлява,боли ли,колко продължава,каквото си спомняте, всичко ще ми е полезно....

На мен ми правиха този месец. Процедурата е кратка (минута, две) на 5 ден след доказана овулация. Вземат се клетки от ендометриума и се изследват. Мен ме боля-може би ако бях пила аулин щеше да боли по-малко. Но болката е за кратно - важно резултата да е добър и да не се налага друга. До колкото разбрах при не я се изследвали инплантационни показатели. Това е...Успех
Благодаря за инфото,след малко ще разбера сама... :(...
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #406 -: Април 02, 2013, 21:04:12 pm »
            Здравейте!
   
 Аз съм по къс протокол и започнах на 29-ти март! Имате ли представа на кой ден се прави пункцията или при всеки е различно?
 
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #407 -: Април 02, 2013, 21:10:07 pm »
Здравей,
аз предният път бях по дълъг и пункцията ми беше на 14 ден.Кажи нещо за стимулацията и прегледите при късият протокол.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #408 -: Април 02, 2013, 21:19:44 pm »
На втория ден ми поставиха пурегон, трети и четвърти ден сама си ги поставях. вчера ми добавиха 2 други вида. В 15 часа освен пурегон си бия менопур а в 21 часа цитротид. Утре пак съм на преглед.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #409 -: Април 02, 2013, 22:20:18 pm »
daria_66, как мина биопсията?

Успешни процедури на останалите и dudinka71, утре ще чакаме отчет :-).
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #410 -: Април 03, 2013, 10:13:29 am »
Cream, благодаря ти, че се интересуваш,не беше много приятно,малко болеше,но е за 2-3 минути....дано резултатите са добри,че да не се налага отнова да правя...
Стиснати палци и от мен на всички момичета!!
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #411 -: Април 03, 2013, 19:06:18 pm »
Здравей,
аз предният път бях по дълъг и пункцията ми беше на 14 ден.Кажи нещо за стимулацията и прегледите при късият протокол.

Фиона, при дългия протокол на кой ден от цикъла започна стимулацията?
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #412 -: Април 03, 2013, 19:08:27 pm »
Здравей,
аз предният път бях по дълъг и пункцията ми беше на 14 ден.Кажи нещо за стимулацията и прегледите при късият протокол.

При мен по къс протокол пукцията беше на 10 ден от стимулацията - първа инжекция на 04.04.2012г., пункция на 14.04.2012г. Но мисля, че е индивидулано при всеки.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #413 -: Април 06, 2013, 15:33:34 pm »
Здр. момичета, на някоя слагали ли са й лекарство след направена биопсия...за какво става въпрос,че нещо нищо не разбрах по телефона.... :?
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #414 -: Април 08, 2013, 19:18:50 pm »
Здравей daria_66,
на мен не ми се наложи лекарство след биопсията,но бях питала какво следва.Доктора ми каза,че лекарството се впръсква и мисля,че след седмица се прави нова биопсия,за да се провери дали се е подобрила средата.И така докато резултатите влязат в норма.При теб се налага лекарство ли?
« Последна редакция: Април 08, 2013, 19:20:31 pm от фиона »
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #415 -: Април 09, 2013, 18:19:37 pm »
Момичета, знае ли някои каква е цената на генетичните и имунологични изследвания?В сайта няма цена, а пише само че се правят съвместно с МБАЛ"Надежда".
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #416 -: Април 11, 2013, 11:08:47 am »
Здравей daria_66,
на мен не ми се наложи лекарство след биопсията,но бях питала какво следва.Доктора ми каза,че лекарството се впръсква и мисля,че след седмица се прави нова биопсия,за да се провери дали се е подобрила средата.И така докато резултатите влязат в норма.При теб се налага лекарство ли?
Здравей, Фиона,нямах нет 3 дена...ами да ,така ми казаха по телефона,има леко раздвижване в показателите от биопсията, на 12 -ти ден от цикъла трябвало да ми сложат лекарство....нищо не ми казаха за контролна биопсия,дано да  не се налага...като отида доктора щял да ми обясни по подробно..това не питах нищо повече
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #417 -: Април 11, 2013, 18:32:27 pm »
Здравей daria_66,
със сигурност след лекарството се прави контролна биопсия,за да се види подобрили ли са се показателите.Знам,че не е приятно усещането,но погледни от другата страна - това е поредната стъпка към успеха.Стискам палци!
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #418 -: Април 13, 2013, 15:18:16 pm »
Момичета, знае ли някои каква е цената на генетичните и имунологични изследвания?В сайта няма цена, а пише само че се правят съвместно с МБАЛ"Надежда".
Скоро правих контрола на НК клетки - 145 лв.
Генетичните ми изследвания са от 2009 г. - 80 лева.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #419 -: Април 14, 2013, 16:54:38 pm »
А дали ще мога да си взема резултатите от изследванията(генетични, имунологични) и биопсията? :ask: т.е. да не ми ги оставят само в досието?