0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Отопление за баня
« -: Октомври 14, 2011, 17:51:23 pm »
До сега не сме мислили за отопление в банята, но вече трябва да сложим нещо. През зимата там си е доста студено, а не мога да вкарам детето в ледника. Имате ли уреди за отопление в банята и доволни ли сте? Забравих да уточня, че става въпрос за електрически такива.
     
*
Re: Отопление за баня
« Отговор #1 -: Октомври 17, 2011, 11:33:28 am »
Дани, ние имаме в банята радиаторче на адакс, специално за баня е. До сега съм го пускала не повече от 3-4 пъти, но затопля. Банята ни е с прозорец, който е отворен почти през цялата година, но сушилнята ми върши идеална работа за отопление там :wink:
*
Re: Отопление за баня
« Отговор #2 -: Октомври 17, 2011, 13:58:38 pm »
И аз радиатор Адакс обмислях. Имаме такъв в спалнята и сме много доволни. Но нещо мъжа не е съгласен с мен за такъв в банята. То една баня, 2х2, ама пусто студена..
     
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Отопление за баня
« Отговор #3 -: Октомври 17, 2011, 21:49:29 pm »
Не съм компетентна 8O но из Практикер из почивните дни сякаш мернах някакви уреди тип лира  8Oза отопление на сан помощения.


Re: Отопление за баня
« Отговор #4 -: Март 08, 2012, 16:09:05 pm »
До сега не сме мислили за отопление в банята, но вече трябва да сложим нещо. През зимата там си е доста студено, а не мога да вкарам детето в ледника. Имате ли уреди за отопление в банята и доволни ли сте? Забравих да уточня, че става въпрос за електрически такива.
И аз имам същия проблем (като изключим това, че все още нямаме дете), но ме притеснява факта, че имаме прокаран кабел, който да захранва ел. лампа. Дали ще е достатъчно за да се захрани и една лира? Моля инженерите да се изкажат :)
Re: Отопление за баня
« Отговор #5 -: Март 09, 2012, 14:52:40 pm »
Ние решихме този проблем,като вградихме във окачения таван съвсем обикновенна духалка,така банята се затопля много бързо,всички кабели вървят над тавана и  се вижда само решетката  ,която се намира отпред на печката .Ако някой изяви желание ще кача снимки.Забравих да кажа ,че се включва от ключ ,който се намира до ключа на осветлението .
« Последна редакция: Март 09, 2012, 14:54:31 pm от валерия »
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Отопление за баня
« Отговор #6 -: Март 09, 2012, 15:56:20 pm »
Дани, ние сме с лира!
Освен, че топли ми суши и всички кърпи!
При снаха ми и зет ми е Адекс, за който Стефи писа,
банята им хич не е малка, но на най-слабото
поддържа умерена температура!
Те са го сложили ниско долу на нивото на краката,
над него има хоризонтална поставка за кърпа, която също се суши бързо!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Отопление за баня
« Отговор #7 -: Март 09, 2012, 16:29:34 pm »
Изкарахме тази зима без отопление в банята  :(. Много заетият ми мъж така и не намери време да измисли и направи нещо. Научих Теди като я къпя с по-топла вода да казва "няяяма, хуубава е" и така  :lol:.