0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Проблем с влизането
« -: Октомври 16, 2011, 19:06:44 pm »
Здравейте!
Моя приятелка ми сподели, че от няколко месеца не може да влезе в сайта, както и в овулационния календар. Тя е от Монреал и при опит за влизане й изписва, че в тази зона не е ауторизирано влизането й в сайта. Не си помни точно паролата и ника и опитах да й направя регистрация, но мейла й вече е използван. Може ли по мейл да я намерите, да й пратите нова парола и да ауторизирате влизането й в сайта?
Мейлът ще го пратя на ЛС :)
[/url][/url]
*
Re: Проблем с влизането
« Отговор #1 -: Октомври 18, 2011, 10:00:50 am »
Здравейте!
Моя приятелка ми сподели, че от няколко месеца не може да влезе в сайта, както и в овулационния календар. Тя е от Монреал и при опит за влизане й изписва, че в тази зона не е ауторизирано влизането й в сайта. Не си помни точно паролата и ника и опитах да й направя регистрация, но мейла й вече е използван. Може ли по мейл да я намерите, да й пратите нова парола и да ауторизирате влизането й в сайта?
Мейлът ще го пратя на ЛС :)
Прати ми всичко което има на лични.
Re: Проблем с влизането
« Отговор #2 -: Септември 20, 2013, 11:43:18 am »
Търсех подходяща тема, надявам се да съм попаднала на правилната.
Имам проблем с влизането в "Овулационния календар". Като натиска върху иконата му се отваря нов прозорец, на който нищо не ми е активно.
Пробвала съм да вляза от различни компютри през последния месец.
Преди време имах дори графики там.
Благодаря!


*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Проблем с влизането
« Отговор #3 -: Септември 20, 2013, 14:34:07 pm »
Здравей, опитай с друг браузър. Наскоро имаше проблеми, но администратора на сайта каза, че ги е отстранил. Ако има нещо, той ще пише, когато има време.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Проблем с влизането
« Отговор #4 -: Септември 25, 2013, 11:26:28 am »
Благодаря ти sixsens!
Това с влизането с различен браузър не го разбирам, но от различни компютри пробвах все не се получава.
 :(


*
Re: Проблем с влизането
« Отговор #5 -: Септември 29, 2013, 11:26:45 am »
...Това с влизането с различен браузър не го разбирам...
Тук не мога да помогна!
*
Re: Проблем с влизането
« Отговор #6 -: Септември 29, 2013, 13:33:16 pm »
Благодаря ти sixsens!
Това с влизането с различен браузър не го разбирам, но от различни компютри пробвах все не се получава.
 :(
С какво влизаш в интернет - мозила, интернет експлорър, хром и т.н.?
Re: Проблем с влизането
« Отговор #7 -: Октомври 02, 2013, 11:08:35 am »
С интернет експлорър


*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Проблем с влизането
« Отговор #8 -: Октомври 02, 2013, 12:17:11 pm »
Пробвай да влезеш с Мозила или Гугъл Хром - това са други браузъри. Трябва да си ги изтеглиш и инсталираш, ако ги нямаш.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Проблем с влизането
« Отговор #9 -: Октомври 29, 2013, 17:08:51 pm »
Защо не работи Овулационния календар.След като натисна върху него ми се отваря празна страница и нищо друго.Не мога да влезна.С Internet Explorer съм.


*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Проблем с влизането
« Отговор #10 -: Октомври 30, 2013, 10:58:51 am »
Здравей! Опитай с Хром или Мозила, може да стане. Аз току що го отворих с Мозила.
Поздрави,
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Проблем с влизането
« Отговор #11 -: Август 20, 2015, 11:51:39 am »
Здравейте!Имам проблем с влизането в моя профил,който съм създала 2009г.Нямаше как да напиша имейл за нова парола тъй като ми беше изтекла!Въпроса ми е дали може да ми се възстановят старите данни от профила?!Да добавя,че става въпрос за календара.Прочетох,че може да е от бисквитките ,но аз ги изтрих и пак не се получава!Не е ли възможно да ми се изпрати нова парола на нов имейл адрес?
« Последна редакция: Август 20, 2015, 12:42:08 pm от Eli Sharkova »
Re: Проблем с влизането
« Отговор #12 -: Март 28, 2019, 10:17:33 am »
  От няколко дена имам проблем с влизането във форума. По принцип съм си запазила паролата на компютъра, но не мога да се логна. На 4-5 път успявам, а не би трябвало да ми иска да въвеждам парола. С календара нямам трудности.
 И др. там където е адреса, линка пред него няма катинарче. Има триъгълник с удивителна и надпис след него:
 "Няма защита" в червено е изписан и предупреждение "Връзката ви с този сайт не е защитена. Не ви препоръчваме да въвеждате лична информация като пароли и т.н"
*
Re: Проблем с влизането
« Отговор #13 -: Март 28, 2019, 10:40:45 am »
Това за триъгълничето е нормално. Не е проблем, защото сайта е с http, а не https протокол и затова излиза това.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Проблем с влизането
« Отговор #14 -: Март 28, 2019, 12:12:02 pm »
Благодаря Тери :-). Притесних се нещо да не ми е налазило компа. Не съм много веща в тия неща :oops: