0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Моята Графика -погледнете!
« Отговор #900 -: Ноември 29, 2013, 21:12:44 pm »
Ееее супер миличка,браво!!!Успех на 16ти,стискам палци :)




*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Моята Графика -погледнете!
« Отговор #901 -: Август 27, 2014, 09:10:58 am »
Здравейте на всички стари приятелки от миналите години, когато се борих за бебче и на всички нови разбира се! Минавам да Ви се похваля, че след 5-6 години опити, операции и какво ли не, за да сбъдна мечтата си..........сега вече съм мама на момиченце София  :bori_007: Тя се появи на 17.07.14г  :D точно на годишнината ни с моя мъж!
Минавам да Ви окуража и вдъхна сили и кураж да се борите и да не се отказвате по трудния и мъчителен път на такива като нас с репродуктивни проблеми! Стискам палци и се моля за всяка една жена, която мечтае за бебче да го има и да му се радва  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Август 27, 2014, 09:12:45 am от dida771 »
*
Re: Моята Графика -погледнете!
« Отговор #902 -: Август 28, 2014, 14:10:10 pm »
Честита дъщеричка мила!!!!Да ви е жива и здрава,да ви носи много радост и гордост,да расте много щастливо и игриво детенце!




Re: Моята Графика -погледнете!
« Отговор #903 -: Август 28, 2014, 14:29:21 pm »
 Супер , честито мила , много хубаво име , нека носи на малката само късмет и щастие . Много мили думи си написала , а сега само се гушкайте и радвайте една друга , целувки .

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
Re: Моята Графика -погледнете!
« Отговор #904 -: Август 28, 2014, 17:27:07 pm »
Честито Дудункеееее :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:..Да ви е жива и здрава малката кукла и да ви радва много.Най-сетне и твоето Чудо се появи..Пожелавам ти много щастие и сълзи само от радост от тук нататък,миличка.Много целувки и всичко най-добро :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Моята Графика -погледнете!
« Отговор #905 -: Август 29, 2014, 20:57:04 pm »
 :bighug: :hug2: :balk_21: Благодаря Ви душички!!! Много си Ви обичкам и много ми липсвате, защото съм Ви имала и Ви имам като сестрички! Толкова дълго време сме си били опора и подкрепа в тази тема, толкова много съм си споделяла всичко с Вас, както с никой друг ...................
Само ние можем да се разберем една с друга, за какво става на въпрос и какво ни е в душиците ................. 
Аз продължавам да съм с Вас и да се моля за Вас и знам, че всичко накрая ще е ОК!