0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

 :) оо да, само джиев, и шунката им е незабравима...

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
къде го намирате тоз джиев?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

къде го намирате тоз джиев?

http://www.djiev.com/shops.htm

Преди ходех до другия край на Редута до магазина на Марагидик, над "100-те грама сладки", от лятото магазинът точно срещу входа ни зарежда Джиев. Та има и малки магазинчета, които не са представителни по списъка по-горе, но зареждат тази марка.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
Аз си поръчах да ми направят луканки от конско и свинско месо, поне знам, че ще е месо, не соя. Миналата зима ядохме, такива стоки от магазин не съм купувала. За щастие все още в някои месарници по селата правят.
*
Магазин на Джиев има срещу здравната каса на НЗОК на Кричим - едно много малко магазинче. Мисля, че имат магазин и на Римската стена.
В магазина на Кричим освен пилета и всякакви пилешки разфасовки продават и кашкавал и сирене от малки неизвестни фермички, но изключително вкусни и по моето скромно мнение истински.
Магазинчето си заслужава да се посети!
http://www.bgmaps.com/link/7307C969013AA2D97BA35E951E988B98
« Последна редакция: Октомври 25, 2011, 22:02:28 pm от Tanitа »

В магазина на Кричим освен пилета и всякакви пилешки разфасовки продават и кашкавал и сирене от малки неизвестни фермички, но изключително вкусни и по моето скромно мнение истински.


и аз съм на същото мнение, тези малки фирмички понякога ме изненадват с много по-добро качество от големите фирми.
къде го намирате тоз джиев?
Джаме, имат фирмен магазин точно зад нашия блок (327ми), ще взема да ги пробвам.

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
пробай, Рали, и докладвай! видех, че има в Мл-3, освен покрай неделния пазар в Хит да намина - дали работят в неделя, обаче...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Доволна съм от лютеница Велика на Дерони.
Чак в Американско се облажваме. Добър продукт, постоянно качество от години.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
да дам отзив за така рекламираното сирене "Тертер". мъжът ми купил едно малко парченце за проба и не е впечатлен. каза, че на Маджаров е по-хубаво. не си хабете парите напразно.

сиренето Софра от Лидл също е добро.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
сиренето софра е супер , в момента давам от него на малките .
*
jam, благодаря  :) Доста са скъпички продуктите на "Тертер", та се чудех дали си заслужават  :?

Сега ще ходя до Лидл, ще взема от това сирене Софра  :)
Джаме, ще накарам Ники довечера като разхожда Дракула да провери :)) А и ще тествам и ще рапортувам :)))

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Аз май не съм много по темата, ама все пак... Днес, пазарувах бебешки неща в "next" и бях приятно изненадана, че цените на артикулите са същите, каквито и в сайта на фирмата и в магазините им в други държави. Отбелязвам го, защото например в местните магазини на "mothercare", "prenatal", "ZARA" или "GAP"...цените са по три, че и отгоре.Причината изобщо да вляза в "next" беше, че смятах да поръчвам за Дани някои неща и реших да видя артикулите на живо, да не би само на снимка да ми изглеждат хубави...
И понеже бях харесала конкретни неща и знаех цените им в UK с точност - оказа се, че и тук са същите цените, та направо си напазарувах  :D Не бяха с намаление, или на разпродажба, че оттам да има някаква разлика "надолу".
Споделям, защото на мен лично за първи път ми се случва в БГ-магазин на дадена марка, да видя цена аналогична на тези, които получавам в магазините им в чужбина.
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
да кажа и аз за некст :)
по принцип не пазарувам от подобни маркови магазини , но тази година януари им купих суитчъри и дънки по време  на намаленията на добри цени и съм много доволна.догодина живот и здраве смятам пак да им накупя .
« Последна редакция: Октомври 31, 2011, 10:14:12 am от klio »
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
да дам отзив за така рекламираното сирене "Тертер". мъжът ми купил едно малко парченце за проба и не е впечатлен
Да и ние взехме една кутия. Става за ядене, ама не е хубаво. Това, на което пише "отлежало 64 дни" ми хареса много повече. А го взех заради кутията.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Jbrul, в кой магазин на NEXT  си пазарувала?
Доволна съм от Панагюрската луканка на Тандем.
*
Jbrul, в кой магазин на NEXT  си пазарувала?
Доволна съм от Панагюрската луканка на Тандем.

Oт този в "the Mall" на Цариградско. Не знам къде другаде имат магазини в БГ де, ама в СЗ - нямат /за мое съжаление/.

За сиренето "Тертер" и аз съм разочарована. Досега ядяхме "Маджаров", харесвам ги всичките видове и очаквах "Тертер" да е още по-добро...ами нищо подобно. Пак си минах на "Маджаров" и няма да сменям. За кашкавал - на тази фирма за която Тамара споменава, дето на опаковката пише колко дни е отлежал - супер вкусен е и купувам от него.
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Jbrul, всъщност има магазин със стока на Некс, до нас е
стига да не ти пречи, че стоката е от минали колекции
аз не се впечатлявам, стига цената да ме устройва
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Jbrul, всъщност има магазин със стока на Некс, до нас е
стига да не ти пречи, че стоката е от минали колекции
аз не се впечатлявам, стига цената да ме устройва


Абе да, "пречи ми" да е стара колекция, ако не е "хот котюр" и Дани не може да се надриска вътре нали... :lol: Въпросът беше за фирмен магазин на "next" /или поне така разбрах/ и затова уточних, че в СЗ - няма такъв. Ако ти имаш предвид малкото магазинче към "Чайка", в което понякога има стоки на въпросната фирма - не бях впечатлена. Не от колекциите /стари, нови/, ами просто няма "колекции", има 5 пакета бодита и ако улучиш да стават за твоето дете - стават. Ако имаш предвид друг магазин - не го знам. Рядко ми се налага да пазарувам бебешки неща оттук всъщност, та не съм и особено в час... :oops:
Този шопинг от "next" в София, беше главно заради костюмът на елф, останаха ми очите в него. Ако наминеш и да снимаш Дани под елхата облечен така - ще черпя. :lol:
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!