0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Какво направих днес за себе си
« Отговор #120 -: Октомври 02, 2012, 09:51:08 am »
Чета за този лак, ама не ми става едно нещо ясно. Деси, как се маха туй чудо? Жбрул, в наше село работят ли някъде с него?
     
*
Re: Какво направих днес за себе си
« Отговор #121 -: Октомври 02, 2012, 09:55:22 am »
Дани, ще ти пиша лс.

*
Re: Какво направих днес за себе си
« Отговор #122 -: Октомври 02, 2012, 11:00:09 am »
Снощи четох темата и си казвам: "Ето, цяло лято от работа нямаше време да се погледнеш в огледалото, сега имаш време, имаш чудесни нови фитнес уреди в градинката (на 30-40 м. от къщата, поставени от общината), време е да направиш нещо за себе си! Естествено, непременно ще се похвалиш в темата"  :lol:

Пия си кафето тази сутрин, хвърлям един поглед от терасата да видя дали някой не се мотка около уредите и какво да видя - почти целият състав на "Чистота" в градинката  :lol: :lol: :lol: Утре ще се хваля явно...

И за да не е съвсем спам - купих си първия крем против бръчки - и сега като стана една изпъната като на рекламите...  :lol:
Re: Какво направих днес за себе си
« Отговор #123 -: Октомври 02, 2012, 12:34:43 pm »
а аз ако днес откажа да чистя и мия подовете, може ли да го отнесем като грижа към себе си?
[/url][/url]
Re: Какво направих днес за себе си
« Отговор #124 -: Октомври 02, 2012, 14:06:26 pm »
jasmin_veni, абсолютно да! Няма да се натоварваш, а ще си починеш поне веднъж от така или иначе не свършващите домашни ангажименти! :wink:
Re: Какво направих днес за себе си
« Отговор #125 -: Октомври 02, 2012, 14:46:23 pm »
Днес ме боли кръста, та направих маникюр, чистенето не за днес.
Кочина да е ако ще, имам нужда от почивка.
[/url][/url]
*

    somebody90

  • *
  • 6
  • Нищо велико на света не е извършено без страст!
Re: Какво направих днес за себе си
« Отговор #126 -: Октомври 03, 2012, 18:54:56 pm »
ходих на маникюр........:)))
Re: Какво направих днес за себе си
« Отговор #127 -: Октомври 03, 2012, 19:56:52 pm »
Трябваше да дойдат майстори в къщи...в 9 сутринта...в 13 реших, че няма да ги чакам повече, изкъпах се, натъкмих се, парфюм и т.н. и излязох на разходка  :)
Морето беше спокойно, въздуха свеж....и аз се почувствах страхотно!
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


*
Re: Какво направих днес за себе си
« Отговор #128 -: Октомври 03, 2012, 21:14:43 pm »
Тибетска дихателна практика и упражнения вече две сутрини поред  :D Край на мързела!
*
Re: Какво направих днес за себе си
« Отговор #129 -: Октомври 03, 2012, 21:54:36 pm »
Тибетска дихателна практика и упражнения вече две сутрини поред  :D Край на мързела!

Много вдъхновяващо. Ще пробвам и аз да правя упражнения :)

Иначе, всяка вечер като заспят всички домашни, вземам книжката и чета с голям кеф. Е наистина, малко не доспивам, но пък е толкова хубаво да се гмурнеш в измислени светове. :)


*
Re: Какво направих днес за себе си
« Отговор #130 -: Октомври 03, 2012, 22:55:26 pm »
И за да не е съвсем спам - купих си първия крем против бръчки ... 


И аз малко не на място с темата, ама то това за хвалене ли е!?  :wink: :P
Кога бяхме на 20-се, кога дойде това време, та се налага да си купуваме такива кремове вече?  Чак не ми се вярва, като си чуя годините, изговорени на глас.  :D

*
Re: Какво направих днес за себе си
« Отговор #131 -: Октомври 03, 2012, 23:13:27 pm »
Идеята е, че се грижа за себе си, де, недей така, шсъ депресирам  :lol:
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Какво направих днес за себе си
« Отговор #132 -: Октомври 04, 2012, 06:58:27 am »
Днес повикахме бавачка и след като сложихме децата по леглата, ходихме на бар. Не знам дали е за хвалене, но за последните 6 години ни се случва едва за втори път.
Не мога да не се похваля, че успях да се сдобия и с ухажор  :oops:, че и с няколко излишни питиета... Мъжът ми отбеляза със задоволство, че още ставам  :lol:.
*
Re: Какво направих днес за себе си
« Отговор #133 -: Октомври 04, 2012, 09:39:00 am »
Днес повикахме бавачка и след като сложихме децата по леглата, ходихме на бар. Не знам дали е за хвалене, но за последните 6 години ни се случва едва за втори път.
Не мога да не се похваля, че успях да се сдобия и с ухажор  :oops:, че и с няколко излишни питиета... Мъжът ми отбеляза със задоволство, че още ставам  :lol:.

Ами, ставаш я, как да не ставаш! :) Не сме стари, само сме мъдри и хубави! :)


Re: Какво направих днес за себе си
« Отговор #134 -: Октомври 04, 2012, 09:50:49 am »
Днес повикахме бавачка и след като сложихме децата по леглата, ходихме на бар. Не знам дали е за хвалене, но за последните 6 години ни се случва едва за втори път.
Не мога да не се похваля, че успях да се сдобия и с ухажор  :oops:, че и с няколко излишни питиета... Мъжът ми отбеляза със задоволство, че още ставам  :lol:.

:) По-често да излизате, виж колко е хубаво после :)

Аз преди време направих нещастен опит с крем против бръчки заради мимическите на челото и се изпъпчих, бляк :?
Аз днес ще нанеса маска за коса и ще се поглезя.
[/url][/url]
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Какво направих днес за себе си
« Отговор #135 -: Октомври 04, 2012, 18:32:00 pm »
С мъжа ми си казахме, че покрай случката с питиетата сменихме темата "Какво правят децата"  :lol:. Е, поне временно  :wink:.

Вени, на мен също не ми понасят разните там козметики.
Re: Какво направих днес за себе си
« Отговор #136 -: Октомври 04, 2012, 20:33:13 pm »
С мъжа ми си казахме, че покрай случката с питиетата сменихме темата "Какво правят децата"  :lol:. Е, поне временно  :wink:.

Вени, на мен също не ми понасят разните там козметики.

Защо не ползваш iherb? Аз откакто смених кремовете с масла съм с чиста и здрава кожа.
Е, сега си позволих ВВ крем, щот нали да си погъделичкам самочувствието :oops:
[/url][/url]
Re: Какво направих днес за себе си
« Отговор #137 -: Октомври 04, 2012, 21:58:39 pm »
Вени, а кои точно масла ползваш и как?
Моя приятелка пък, която живее в щатите наскоро ми изпрати сух парфюм- собствено производство. Ще я питам за рецептата, но много ми хареса идеята- органично, без консерванти и подобни химии. Мисля съдържа само пчелен восък, етерични масла и още нещо, което забравих. Разтъркваш с пръстите и нанасяш на места, където има пулс.
« Последна редакция: Октомври 04, 2012, 22:00:55 pm от джиджи »


*
Re: Какво направих днес за себе си
« Отговор #138 -: Октомври 04, 2012, 22:38:10 pm »
Отворете една тема за мазила и други тайни за красота, че тази съвсем ще завие в друга посока.
Re: Какво направих днес за себе си
« Отговор #139 -: Октомври 04, 2012, 23:41:03 pm »
Вени, а кои точно масла ползваш и как?
Моя приятелка пък, която живее в щатите наскоро ми изпрати сух парфюм- собствено производство. Ще я питам за рецептата, но много ми хареса идеята- органично, без консерванти и подобни химии. Мисля съдържа само пчелен восък, етерични масла и още нещо, което забравих. Разтъркваш с пръстите и нанасяш на места, където има пулс.

Аз сама съм си направила същото :) Ще пиша на ЛС за маслата.

Установих днес, че въпреки маската и бля-бля, не успях да се отпусна. Беше междъ готвенето, приспиването на дребния,после маникюр-педикюр и дребос като се събуди в 16 часа...бях супер изтощена. Ама пък се гримирах преди да излеза, ей тъй, за мен си. И си сложих един мнооого любим мой бял потник на Селтик, неподходящ за площадка, ама ми беше на сърце :)
[/url][/url]