0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Дано поне и за в бъдеще екипа им лесно се съгласява да ни помага медийно за инициативите ни[/color] :)
Дано :) Мисля че ще са по-склонни от други предавания и други телевизии.

Дори и за месец да е - пак си е супер :)))
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
И аз ги гледах сутринта.
Бяха страхотни!
*
Re: "На кафе" по Нова ТВ с участие на д-р Владимl
« Отговор #22 -: Октомври 04, 2011, 17:56:23 pm »
ЩИРЯНОВИТЕ ;) бяха страхотни, както винаги. Аз дори не знаех, че ще участват, бяхме в офиса и някой сменяше каналите. В един момент извиках - стой! Това е Адашаааа  :smiley_abxb: Иди обяснявай  :lol: :lol: :lol: :lol:

Страхотни бяха всички - Адашовите, Мели, д-р Кацаров!  :)
« Последна редакция: Октомври 04, 2011, 18:20:09 pm от Змимка »
*
Страхотно представяне, едва сега успях да го изледам! Поздравления за всички участници. Много свободен и непринуден разговор по темата, в същото време изключително информативен. Мели, Мини, Ники, д-р Кацаров  :bighug:
*
Страхотно предаване, поздравления за участниците!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
И аз сега го изгледах:)

Много ми хареса. Гала не прекъсваше участниците и разговора беше приятен.

Поздравления за страхотното представяне и за най-послушните деца в студиото:)))))))
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Благодаря за суперлативите и комплиментите към нашето присъствие
истината е, че екипа е толкова дискретен и адекватен, че въобще не се почувствахме като пред камери, а като ... на кафе ... с Гала :)
редактора на предаването е страхотен професионалист и беше подготвила всичко много добре, за първи път чувам журналист да борави толкова добре с терминологията
браво на Гала и екипа за чудесната работа, аз съм очарована от тях
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Благодаря за суперлативите и комплиментите към нашето присъствие
истината е, че екипа е толкова дискретен и адекватен, че въобще не се почувствахме като пред камери, а като ... на кафе ... с Гала :)
редактора на предаването е страхотен професионалист и беше подготвила всичко много добре, за първи път чувам журналист да борави толкова добре с терминологията
браво на Гала и екипа за чудесната работа, аз съм очарована от тях


Чудесно представяне, много спонтанен разговор...
Специални благодарности на Мели и д-р Кацаров!
На Мини и семейство една голяма прегръдка и благодарност за смелостта!
Стефи и Преслава бяха така естествени и прекрасни!

Гала и екип и тази седмица поднесоха темата много спокойно и разбираемо!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Много грамотно предаване. Браво!
Мини, Мели, супер бяхте!
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
Браво, много добро представяне!
Мини, дано сте предали това спокойствие, с което говорехте по темата, на хора, които все още се притесняват от проблема си.
Д-р Мели и д-р Кацаров, страхотни професионалисти!
Сега стигнах до края на записа...
Мини, стисни лапа на Ники от мен за съвета към мъжете да си слушат жените :)

д-р Кацаров също много ме впечатли, много просветителски бяха неговите схеми и графики.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Ууууу,най-накрая и аз да го изгледам това предаване!  :?Първото го гледах,ама нещо се разработих последните дни!! :wink: Много добро! Много добро и като предаване,поздравление на Нова и Гала , и като представяне! :) Докторите както винаги на ниво!И Мели и ,д-р Кацаров,когото нямам честта да познавам личнно,но и двамата казаха много верни неща,особено за колаборацията между колеги с различни специалности,така също и за правилния път-от първата стъпка,до края на процедурата. За семейство Мини-няма какво да кажа..... само така ,открито и ясно,може да се помага за да се появяват деца на този свят! :D :D Спокойни и искрени бяхте и съм убеден ,че в този момент много семейства ,които са се колебали ,вече пред вратите на точните кабинети! Особено  при вида на двете малки принцеси!!! :D Браво! А следващото предаване с кой ще бъде и на каква тема? Мели да не забрави за лекцията в класа на дъщерята на Гала!!! :wink: Всички видяхме и чухме,че Гала сама я покани,а това си е добра реклама на инициативата ! :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
А да попитам дали някой е на ясно, процедурата която подарява д-р Владимиров дали е само манипулацията или включва и лекарствата, че не ми стана ясно :oops:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!


Мини, стисни лапа на Ники от мен за съвета към мъжете да си слушат жените :)

д-р Кацаров също много ме впечатли, много просветителски бяха неговите схеми и графики.
Подкрепям!
Страхотна инициатива и поздравления за инициаторите :) Днес се опитах да пратя мейл на предаването, за да се регистрираме за инвитро процедурата, но ми връща отговор, че писмото не е доставено. Препраща към два други мейла, но и там положението е същото. Ако някой е имал подобен проблем нека сподели.
Гледайте предаването днес-с участие на Ваня Савова и д-р Табакова.
Тема Сурогатство и донорство!
*
http://play.novatv.bg/play/256543/

който си е порядъчен, порядъчен си е - с всички ползи и вреди за самия него. Да сте жив и здрав докторе!!!

е това трябва да бъде подхода към репродуктивната медицина - не винаги всичко на всяка цена. Това е доктор и ако някой се колебае - това е човек, на който можете да се доверите.
« Последна редакция: Октомври 18, 2011, 17:52:03 pm от Fussii »
В очакване ....
*
Някой гледа ли тегленето на жребия? Има ли вече печеливша двойка? ние така и не успяхме да изпратим документите! Не си оправиха мейла и това е..! :(
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Още не е теглен жребия, казаха че им трябва време да обработят документите и в скоро време ще се случи. Но тази седмица бяха в Мол-а и може би заради това. Ще гледаме вторник дали ще е, аз го гледам всеки ден, така че ще ви информирам :))
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Но не са споменавали ,че са имали проблем с мейла??
/www.mamaibebe.com][/url]