0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Благодаря Ви, момичета. :bighug:
*
Е,момичета за всеки случай направих тест,имах мааалка надежда за чудо ,но не - напълно отрицателен.
Ще се стягам за септември !Целувки


*
 Йоли, съжалявам! Но тъй като не си имала големи очаквания, надявам се и да не си много разочарована. Почини си сега и септември с нови сили! Пък може август да се получи естествено. Знае ли човек! Аз ти го пожелавам най-искрено!
Другите момичета се изгубиха някъде. Надявам се всички да са добре и да са заети само с приятни занимания.
jolie16  докато не дойде вещицата винаги има надежда 
Красиfile:///
Koala, знаеш ли до кога са в почивка клиника Щерев? Може да ме изпратят там за редукцията.
Катрин, клиника Щерев не почива, тъй като имат голям брой лекари и не им се налага да хлопват кепенците.

Тъкмо исках да пиша по твоя случай. Днес четох в Бг-мамма една бъдеща мама, напълно в твоето положение. След 3 върнати ембриона при ин витро, на прегледа за сърце се виждат 4 (!!) ембриона с пулсации - единият ембрион се е разделил на две - еднояйчни близнаци. Тези дни й е била редукцията в София, минала е успешно и всичко е наред. Редуцирали са 2 ембриона.
Ако искаш, пиши ми на ЛС, за да ти кажа кой е никът, ако не - знай, че не си сама и че при други хора на това дередже нещата са се развили отлично  :)
Благодаря, Кафенце!
Вчера с мен се свърза едно момиче от моята клиника, която е била в същата ситуация. Била е с 4 ембриона и са премахнали 2. Тя ми разказа подробно какво е преживяла и съм много спокойна.
*
Да, Катрин, не почива клиниката. Почиват отделни лекари, но за по седмица. Поне моята лекарка е така, а и ми казаха, че ако се наложи, винаги има някой там, който да ми обърне внимание. До колкото знам всички са доста добри, така че, при който и да си ще свърши работа както трябва. Аз лично познавам само 2 лекарки и от двете съм еднакво доволна. Какво става при теб всъщност?
Йоли, гуш и  от мен. Както вече казах - голям отбор за есен станахме. Аз ще съм чак октомври може би де. :)
*
Йоли, гуш и  от мен. Както вече казах - голям отбор за есен станахме. Аз ще съм чак октомври може би де. :)
:bighug: :bighug: :bighug:


Здравейте момичета и успешна седмица на всички:)

при мен нещата се развиват по-добре от колкото
стимулацията за инвитрото.

сряда или четвъртък ще е инсеминацията
дано този път не ми изиграят лош номер Ф. и се пукнат
предната инсеминация се провали понеже така и не се спукаха

сега чакам да излезе кръвта и да ми кажат кога да си боцна прегнила

ох, дано
*
Само да кажа ,че лелката официално ме посети след отрицателния тест и сега почивка.. :D
Анук - много стиснати палци имаш от мен миличка ! И да пишеш как е минало!



Почини си добре, Йоли, че после ще ти трябват много сили.
Стискам палци на всички ви.
Аз вчера бях на преглед. Няма промяна - всички сме на борда. Виждам как след 2 седмици пътувам за София...Много е тежко това решение, но няма как. Не го пожелавам на никой да жерта така желаните си рожби. :(
Целувам ви всички
*
Катрин ,  :bighug: ,ще ходиш ли още веднъж на преглед преди да идваш към София...


Да, Йоли, имам един или два прегледа още, но то се вижда накъде отиват нещата.
*
Катрин, точно се чудех какво се случва с теб! Ще се прави каквото трябва, няма начин, за съжаление. А ти иначе как се чувстваш?
Йоли, поне не ти се е случило нещо неочаквано, въпреки че надежда има до края. До септември няма много време, така че ще имаш време да се настроиш по-добре и да се получат нещата.
Анук, стискам ти палци и аз. Пиши какво се случва с теб и дано нещата вървят все така добре.
днес няма спукани
утре пак съм на стартоват линия

katrin_sl  :bighug:
*
Анук, ти сложи ли Прегнил?
koala - да 10 000