0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ще приема ли пак документи НЗОК?
« Отговор #20 -: Юли 18, 2006, 16:20:25 pm »
Момичето се е с ник Ази и пише в "проблемно" в Бг-мама.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: Ще приема ли пак документи НЗОК?
« Отговор #21 -: Юли 18, 2006, 16:25:50 pm »
Да, и аз се интересувам кое е е това момиче и може ли да ни обясни тук какво точно са и казал и и как се е получило? А иначе цитираният по-горе от Ефирче въпрос е зададен от мен .... ядосах им се много. да му се невиди, ще спра да ям, но ще си плащам сама! по-добре, отколкото да разчитам на бюрократи!  :eating: :balk_154:
Re: Ще приема ли пак документи НЗОК?
« Отговор #22 -: Юли 24, 2006, 17:37:27 pm »
Нещо ново по въпроса чу ли се :?
Благодаря ти, Бени!







Re: Ще приема ли пак документи НЗОК?
« Отговор #23 -: Юли 24, 2006, 17:59:27 pm »
Аз звънях миналата седмица в НЗОК и казаха, че евентуално септември ще възобновят приема  :? Да се готвим за тогава, значи.

А дали Стаменов докато е в отпуска, в Клиниката му ще подготвят документи за касата?
*
Re: Ще приема ли пак документи НЗОК?
« Отговор #24 -: Юли 24, 2006, 20:20:31 pm »
Клиниката на Стаменов почиват през август. На мен Стаменов ми каза, че евентуално септември ще мога да подам документи  :?
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/age/21469.gif[/img][/link]
Re: Ще приема ли пак документи НЗОК?
« Отговор #25 -: Юли 24, 2006, 22:08:06 pm »
Момичета, днес д-р Кацаров /андролог-уролог/ е казал на мъжа ми че вероятно тази година няма да има прием на документи. Не знам доколко има основания да го твърди, надявам се да греши.
Аз от известно време ви чета, понеже и при нас единственият вариант за бебче е ИКСИ. Все още обаче не сме решили да действаме. Желая на всички ви успех!
  09.11.2007
Re: Ще приема ли пак документи НЗОК?
« Отговор #26 -: Юли 25, 2006, 09:40:05 am »
Честно казано не вярвам, че д-р Кацаров го е казал на базата на достатъчно информация. На мен от НЗОК ми обясниха, че до момента са приети документите на 600 жени, което е само половината от предвидените бройки за 2006. Почти съм убедена, че нов прием ще има. Не бързайте да се отказвате заради някакви си слухове.
Re: Ще приема ли пак документи НЗОК?
« Отговор #27 -: Юли 25, 2006, 12:39:42 pm »
уф... а при условие, че моите документи бяха подхотвени още през април, макар и изследванията ми да са от март и февруари, дали през септември ще са още валидни...
Re: Ще приема ли пак документи НЗОК?
« Отговор #28 -: Юли 25, 2006, 15:32:36 pm »
Ами валидността на документите по принцип е 6 месеца  :( Не знам дали правят изключения, но всичко е възможно...