0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
спермограма по крюгер
« Отговор #20 -: Юни 14, 2006, 21:11:38 pm »
Цитат на: little_rabbit
Перфектни стойности!!!


здравей,
искам да те помоля да видиш и резултатите на моя мъж;-))
лекарката каза че не са изобщо хубави и ще правим пак - но аз не разбирам защо и какво не им е в ред:

цвят:белезникъв
втеченяване: 10мин
вискозитет: нормален
обем: 2.8мл
pH: 7.7
общ бр. в 1мл: 73180000
общ бр: 204904000
нормокинезис: 45% /отбеляза го че не е добро???/
хипокинезис: 40%
акинезис: 15%
нормално форми: 96%
4% шийни и главични форми
находка: 8-11 левк.на зрително поле, един.простатни телца


Дори, когато ти бият шут отзад това може да е крачка напред.
Не бива да губим кораж, момичета!

спермограма по крюгер
« Отговор #21 -: Юни 14, 2006, 22:10:37 pm »
шампиони! :wink:
Браво
спермограма по крюгер
« Отговор #22 -: Юни 14, 2006, 22:38:34 pm »
Левкоцитите не са ли малко повече?


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
спермограма по крюгер
« Отговор #23 -: Юни 15, 2006, 08:11:58 am »
ами не знам - лекарката само каза, " ами лошо между инсеминация и инвитро" но какво значи това - не знам?!?


Дори, когато ти бият шут отзад това може да е крачка напред.
Не бива да губим кораж, момичета!

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
спермограма по крюгер
« Отговор #24 -: Юни 15, 2006, 08:23:34 am »
Цитат
нормално форми: 96%

Това, дето има една приказка и при Супермен го няма. Къде е правена спермограмата. Иначе е абсурдно при тези показатели да ви гласят за инвитро или инсе.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
спермограма по крюгер
« Отговор #25 -: Юни 15, 2006, 09:34:30 am »
Цитат на: mini
Цитат
нормално форми: 96%

Това, дето има една приказка и при Супермен го няма. Къде е правена спермограмата. Иначе е абсурдно при тези показатели да ви гласят за инвитро или инсе.


За такива показатели мога само да мечтая  :roll:  :lol: .........Котана, според мен е добре да повторите спермограмата, но на друго място и в специализирана клиника.....И аз както Мини мисля, че показателите определено не са за инвитро. Къде сте правили спермограмата, в смисъл кой град, за да те насочат момичетата къде да отидете.
Успех :)
спермограма по крюгер
« Отговор #26 -: Юни 15, 2006, 11:37:44 am »
Момичета мноооооооооооого благодаря за отзивчивостта.Спермограмата е правена при д-р Александров (Варна)
*

    Anonymous

спермограма по крюгер
« Отговор #27 -: Юни 15, 2006, 21:51:43 pm »
Цитат на: mini
Цитат
нормално форми: 96%

Това, дето има една приказка и при Супермен го няма. Къде е правена спермограмата. Иначе е абсурдно при тези показатели да ви гласят за инвитро или инсе.


ами в частна лаборатория - ама д-рката я притеснява повече подвижността - била много ниска???
*
спермограма по крюгер
« Отговор #28 -: Юни 15, 2006, 21:55:35 pm »
Цитат на: BLACK_ROSE
Цитат на: mini
Цитат
нормално форми: 96%

Това, дето има една приказка и при Супермен го няма. Къде е правена спермограмата. Иначе е абсурдно при тези показатели да ви гласят за инвитро или инсе.


За такива показатели мога само да мечтая  :roll:  :lol: .........Котана, според мен е добре да повторите спермограмата, но на друго място и в специализирана клиника.....И аз както Мини мисля, че показателите определено не са за инвитро. Къде сте правили спермограмата, в смисъл кой град, за да те насочат момичетата къде да отидете.
Успех :)


Благодаря ви момичета - сигурно ще пробваме пак - още една спермограма. В Бургас къде има добра клиника?


Дори, когато ти бият шут отзад това може да е крачка напред.
Не бива да губим кораж, момичета!

спермограма по крюгер
« Отговор #29 -: Юни 16, 2006, 09:20:56 am »
За Бургас нямам идея, Котана......От момичетата тук съм останала с впечатление че там няма много читави лекари за съжаление, но нека и те кажат. Иначе най-близо ти е Варна.
 :roll:  :)