0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
на кръстопът
« Отговор #40 -: Юни 08, 2006, 21:29:59 pm »
Цитат на: Starlet
Цитат на: adi
Гост бях аз! :lol:  :lol:


За съжаление Ади аз съм на сищия хал като Марианка!!! И освен противозачатъчни и евентуално Сиофор зависи на какво ниво е повишението на тестостерона за сега друго лечение няма. Аз също пих в моминските си години две години противозачатъчни Цилест и си мисля че от там се е получило разбъркването на хормоните. Също по препоръка на лекар но без предварителни хормонални изследвания. И от тогава имам окосмяване. Е не толкова засилено все още, но все пак го имам. А за килограмите отгоре няма да говоря при мен са 14 кг. покачване на теглото за 2 месеца. И сега нямат смъкване. Пробвах гладуване и диети, ала ефекта е никакъв!  :cry:



Та това е направо гадна работа с тоя тестостерон!Направо незнам каквода ви кажа!Няма ли начин с билките да се повлиява тестостерона??.............................................
За килограмите.........аз съм против строг глад и строги диети!!!!!!(Четох че строги диети и гладуване разбутват хормони!)
Направих някои промени .......почнах да ям само черен хляб Бонус(6 зърна),спрях да ям сладко....когато много ми се прияде сладко ям плодове) .Старая се да ям разделно поне вечер задължително !
Почнах да ям повече неща които съдържат Фибри ,спрях газираното
само тук там малко кока кола!За 1 месец отслабнах 5 кг!До тук добре но сега след инсе  с Дуфастон и прегнил пак почнах да се подувам ....пак раста на ширена......панталоните отново ми стават тесни!Явно е неизбежно и нищо немога да направя.


Дано се нормализират нещата и при двете ви!
От все сърце ви го желая! :balk_21:
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
на кръстопът
« Отговор #41 -: Юни 09, 2006, 12:20:12 pm »
Рали, нямах клинична картина на Хашимото. открих го случайно, четейки, реших и там да проверя и така излезе истината. нередовен цикъл беше единственият симптом при мен. ако чаках лекар да ме прати на изследване на щитовидните,  още нямаше малкия да ме подритва :D
срамота, изследвай веднага :!:
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
на кръстопът
« Отговор #42 -: Юни 10, 2006, 10:00:25 am »
Здравейте момичета,
не зная как да започна това. Аз самата нямах и никога не бях имала кисти на яйчниците преди да започна опити за бебе. Когато започнах всеки лекар ми казваше а бе нямаш кисти в момента, ама я направи изследванията да видим... Аааа... нямало, добре. Самата аз се чудех защо толкоз искат да имам кисти. Вс едно това им е любимата операция.
След около три години чудене все пак стигнах до следния извод за себе си. За да има овулация трябват два хормона. Единя, който да предизвика нарастване на фоликул и друг, който да го спука. Ако не нараства пиеш клостил бегит и нараства. Ако не се спука става киста. И после следващия месец ти бият прегнил и пукат фоликула и става бебе.... ако няма и други проблеми.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
на кръстопът
« Отговор #43 -: Юни 10, 2006, 10:06:41 am »
При мен имаше и друг проблем. Клостил бегита който пиех се оказа че не е достатъчно и затова прегнила в слонски количества не иска да спука фоликула и прави киста. А когатиюо има киста не може да се правви стимулация следващия месец и се пият противозачатъчни... при мен нямаше значение какви... Така че аз търсих решение на проблема 3 години, докато не попаднах случайно на една лекарка от ВРАЦА, която за 15 мин ми обясни всичко. Аз не й повярвах, ама направих това което ми каза. Все едно вече бях отписана и пратена за инвитро... На третия месец бях бременна за което съм безкрайно благодарна на тази жена... Ако някой иска повече информация питайте!!! И наистина ви пожелавам да попаднете на добър лекар в тази област, в която трябва
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
на кръстопът
« Отговор #44 -: Юни 10, 2006, 20:54:41 pm »
Тамара няма да е зле все пак да чуем какво ти помогна на теб! :lol:
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
на кръстопът
« Отговор #45 -: Юни 11, 2006, 09:47:02 am »
Цитат на: Tamara
Ако някой иска повече информация питайте!!!


Ами питаме? Разкажи ни и на нас за тази лекарка от Враца и какво ти е обяснила?
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
на кръстопът
« Отговор #46 -: Юни 12, 2006, 12:42:52 pm »
На мен също ми е безкрайно интересно как ти е помогнала лекарката от Враца.
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6