0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
ЯМР
« Отговор #20 -: Февруари 22, 2006, 17:29:52 pm »
Момичета, може ли да напишете координатите на болницата в Лозенец, това е Правителствена болница, нали?
Предният ЯМР го правих във Военна болница, казаха ми след 1 година да повторя изследването, та сега искам на друго място да го направя.
Аз пих 9 месеца Достинекс, влезе в норма и то в долната граница.
Спрях Достинекса и 2 месеца след това Пролактина скочи много -
4048 lU/l  8O  и много ме е страх да не е станало нещо на хипофизата
 :cry:
*

    Tonita

ЯМР
« Отговор #21 -: Февруари 22, 2006, 17:37:35 pm »
Тук са телефоните:
http://www.uni-hospital.government.bg/site/publ/contacts.php
А ето и за ЯМР-то:
http://www.uni-hospital.government.bg/site/hospital/index.php#
Успех и не се притеснявай много, че нали знаеш, че пролактина много се влияе от стреса
*
ЯМР
« Отговор #22 -: Февруари 22, 2006, 17:42:08 pm »
Много ти благодаря Тонита!
*

    Anonymous

ЯМР
« Отговор #23 -: Юни 14, 2006, 21:24:54 pm »
Цитат на: nadejdi4ka
Момичета, благодаря ви за отговорите! ЯМР на хипофизата ще прафя февруари. Ендокриноложката ми каза, че изследването се поема от касата изцяло, ще платя ако се наложи слагане на контрастно вещество.
Някой може ли да ми каже приблизително цената? И как разбират дали е необходимо контрастно вещество- предполагам, ако не се вижда ясно??
Знаачи най-важното- да не мърдам, тапи за уши и да съм топло облечена.


ехо

и аз съм от Бургас :-)))
 И ще правя скоро ЯМР! Ти правили вече - как мина? Колко време ти трябва - трябва ли да си в болнични?
ЯМР
« Отговор #24 -: Юни 15, 2006, 18:54:38 pm »
Госте, да правих ЯМР още преа февруари. Описала съм как мина на 1 страница на темата.Не ти трябва болничен вси4ко минава за около 1 час. Е, ако отидеш до София за изследването ще ти трябват 1-2 свободни дни :wink:

*
ЯМР
« Отговор #25 -: Юни 17, 2006, 10:25:10 am »
Цитат на: nadejdi4ka
Аз съм от Бургас с ще правя ЯМР тук в Транспортна болница . Първата ендокриноложка при която ходих ми каза, че няма нужда от ЯМР ( Пролактина ми беше 996, при горна граница 619). После гинеколожката ме прати при друга ендокриноложка, която без да и казвам ми пусна направление за ЯМР и сега чакам февруари.


Ехо - и аз съм от Бургас :-))) и аз ще правя ЯМР - но не знам къде. Иначе ме лекува д-р Великова от Транспортна болница.


Дори, когато ти бият шут отзад това може да е крачка напред.
Не бива да губим кораж, момичета!