0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на Маргарита1971
« Отговор #220 -: Август 27, 2011, 10:03:44 am »
Много хубав скок на темпаратурата-браво.Сърцата са на място,не видждам причина да не стане. :crossfingers:
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
*
Re: Графиката на Маргарита1971
« Отговор #221 -: Август 27, 2011, 11:49:35 am »
Мдам, много много хубава температурка.Знаех си аз ...оттук нататък чакаме и се надяваме заедно с теб ! Дано миличка,заслужаваш го! :crossfingers: :crossfingers: :bighug: yahoo_17


Re: Графиката на Маргарита1971
« Отговор #222 -: Август 28, 2011, 07:42:09 am »
Момичета,на мен температурата пак ми падна :balk_144:.Оффф,не знам вече.Сигурно и този месец няма да има ову,което е много лошо.Наболява ме ниско в ляво,но ще си покаже. Приятен почивен ден кукли. Цункам ви :bighug: :bighug: :bighug: :balk_104:
*
Re: Графиката на Маргарита1971
« Отговор #223 -: Август 28, 2011, 11:01:12 am »
Еее,нищо може да е еднократен спад,утре трябва да си е наред...
Стискам палци миличка :) , не се отчайвай..целувки :bighug: :goodluck:


Re: Графиката на Маргарита1971
« Отговор #224 -: Август 28, 2011, 11:17:12 am »
Такъв спад след предполагаема О винаги ме е изумявал,случвало ми се е и незнам как да го тълкувам.Кажете момичета,на какво се дължи?
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
*
Re: Графиката на Маргарита1971
« Отговор #225 -: Август 28, 2011, 11:22:30 am »
Такъв спад след предполагаема О винаги ме е изумявал,случвало ми се е и незнам как да го тълкувам.Кажете момичета,на какво се дължи?

 :ask: аз нямам никаква идея... :oops: , някой виждал ли е по бременни графики да има такъв спад?


Re: Графиката на Маргарита1971
« Отговор #226 -: Август 28, 2011, 11:43:33 am »
Не!!!Марго извинявай за въпроса ходили ли сте на доктор?Толкова любов правите в смисъл че ако има ову няма да я изпуснете :D
Явно има нещо с тази овулация?


Re: Графиката на Маргарита1971
« Отговор #227 -: Август 28, 2011, 13:30:09 pm »
Ама няма да се шашкаш от този спад.
Ето примери за спад след овулация:Графиката на belissima И моята графика също...
Но въпросът на norensia е много на място. До колкото разгледах графиките ти- не си отбелязвала да си била на фоликуметрия, за да се установи има ли овулация /което не значи че не е възможно да си го направила де ;)/- разчиташ на тестове само. Още повече при толкова нередовен цикъл: от 20 до над 40 дни  :?
И другото което ми направи впечатление е, че не си коментирала никакви изследвания. Не зная как е в Гърция, но защо си се хвърлила в темата за Инвитро? Нали преди най- голямата крачка обикновено се пробва с по- малките?
Извинявай, дано не звуча укорително, не ми е това целта въобще, просто не разбирам.
И понеже съм започнала с питанките- колко мнения си получила? Казваш че те съветват, ако не стане при естествен цикъл до 41 г. възраст да пристъпиш към Инвитро, но това колко лекари са? А ИКСИ не предлагат ли? Предполагам си имаш обяснение на всичките ми въпроси, но просто не си споделила всички факти с нас /или аз не съм видяла :)/
И пак искам да кажа, че питам с най- добронамерени чувства.

И за да не бъде поста ми много суховат- да те похваля и аз :) Абе жена, толкова много секс правите с мъжа ти... ако моя разбере, какво вършат хората, яко ще завиди на половинката ти  :D  А и сигурно и той ще поиска същото от мен:)

Пожелавам ти успех и ти стискам палци все пак това да е твоя месец:)
Поздрави
« Последна редакция: Август 28, 2011, 13:46:29 pm от kotaranata »
"Истински приятел е не онзи, който е до теб, когато си на дъното, а онзи, който е до теб, когато се мъчиш да изплуваш."

[
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Графиката на Маргарита1971
« Отговор #228 -: Август 28, 2011, 13:42:50 pm »
Напълно подкрепям Котараната и то с най-добри чувства! Не губи ценно време в мерене на температура. Лекарите препоръчват 6 месеца опити и след това трябва да се обърнете към специалист.
Re: Графиката на Маргарита1971
« Отговор #229 -: Август 28, 2011, 17:44:51 pm »
И на мен това ми беше целта но котарана е по-компетентна и обстоятелствена във въпроса ни :wink: за което поздрав!!!
Температурата мен доктора ме посъветва да я мерим 6месеца за да видим как е овулацията но каза "това не е 100%достоверно"Когато обаче включихме и ултразвук и Т-ра 2месеца и беше ясно заедно с репродуктивни х-ни и др,аз съм на 23 и нямам Но всичко е поправимо стига да е навреме


Re: Графиката на Маргарита1971
« Отговор #230 -: Август 28, 2011, 18:19:50 pm »
  Здравейте мили момичета. Няма защо да се извинявате .Имате пълно право да питате,каквото и да е. Ами вижте какво ,тук в Гърция не предлагат нищо. В смисъл ,че и на частен лекар да отидеш,както съм и ходила(защото за преглед в болница се чака много),трябва да им вадиш думите с ченгел. Второ ,са много груби-пак частните лекари.Например,когато разбрахме,че са ми запушени тръбите,лекарят  направо ме закопа,като ми заяви най-студено ,че и 10 години да мъча,никога няма да забременея. Съответно веднага ми предложи да ме изпрати в клиника ,където се прави ин витро ,и с която "си сътрудничи". След това си ходих в България и правих Лапаро ,понеже категорично ми казаха,че последното,което трябва да правя е ин витро. След това забременях,но изгубихме бебето и така. И точно поради това,че нямам време за графики и температури ,реших да пробваме с ин витро. Това е ,което ми предлагат.Пълни изследвания са ми правени последно,след като изгубихме бебетО и всички показатели бяха в нормите. Аз също съм много объркана и малко не ми се иска да правя каквото и да било тук в Гърция ,защото със сигурност в България си имаме мнооооого по-добри специалисти. В общи линии е това. Сега много мисля как точно да стане всичко. Както казах ,вече  търся клиники тук ,по-точно даже и открих някои,но не мога да се реша. Извинявайте много ако съм ви дотегнала.Много целувки на всички :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Август 28, 2011, 18:22:23 pm от margarita1971 »
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Графиката на Маргарита1971
« Отговор #231 -: Август 28, 2011, 18:30:30 pm »
Марги, не е нещо страшно инвитрото, от което да се притесняваш :wink:. Не знам в коя част на Гърция си, но сигурно има добри клиники. Чела съм отзиви единствено за Якентро в Солун. Ако чакаш на ИКА за прегледи и изследвания ще изгубиш време. Не отлагай във времето, защото с всеки изминал месец шансовете за забременяване намаляват все повече.
Re: Графиката на Маргарита1971
« Отговор #232 -: Август 28, 2011, 18:42:48 pm »
  И аз към Якентро съм се ориентирала,Гери,благодаря ти :balk_81:.Ще видя .А и съм само на 50 км от Солун :bighug:.
Re: Графиката на Маргарита1971
« Отговор #233 -: Август 28, 2011, 21:39:24 pm »
Успех, Марги!  :cuddle:  :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Август 28, 2011, 21:42:39 pm от rosefromstars »
Re: Графиката на Маргарита1971
« Отговор #234 -: Август 28, 2011, 21:58:59 pm »
Успех миличка и от мен  :bighug:
Момичетата са прави,трябва ви лекар който ще ви помогне по бързо да осъществите мечтата  :babyflips: За клиника Якентро се чела само хубави неща,отиваш в сигурни ръце мила,и няма нищо страшно както казва Гери ако се наложи инвитро,важна е крайната цел  :babyflips:.
Целувки Марги и късмет каквото и да решиш  :bighug: :bighug:
 

Вярвам!!!!
Re: Графиката на Маргарита1971
« Отговор #235 -: Август 29, 2011, 09:22:49 am »
Марги много усмивки от мен.
Каквото и да решип смятам, че ще е най-правилното защото всичко си е на база личностно усещане. :)
*
Re: Графиката на Маргарита1971
« Отговор #236 -: Август 29, 2011, 09:27:09 am »
 :bighug: :bighug: :goodluck: :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на Маргарита1971
« Отговор #237 -: Август 29, 2011, 10:24:22 am »
Маги, мисля, че търсеше графика със спад в БТ след О... мисля че намерих такава в беменните,но не съм на 100% сигурна :)
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=ra4ko75
sorry, ако не е така :)
Re: Графиката на Маргарита1971
« Отговор #238 -: Август 29, 2011, 10:39:02 am »
Момичета ,безкрайно съм ви благодарна за всичко :balk_81:. Яни,както виждам не е имало ову ,а може и да няма този месец :balk_144:. Може би и стресът ,на който сме подложени ,допринася за всичко. Така или иначе скоро ще ходя в Солун  да се видим със специалист по репродуктивно здраве. Вече се обадих на някоклко места ,но май ще предпочета държавна болница"ПАПАГЕОРГИУ ".Там според много хора ,са най-добрите специалисти.В момента чакам да ми кажат за кога могат да ме запишат :bighug: :bighug: :bighug: :balk_600:.
Re: Графиката на Маргарита1971
« Отговор #239 -: Август 29, 2011, 11:19:09 am »
Току що ми казаха от "ПАПАГЕОРГИУ" да се обадя следващата седмица,защото повечето лекари са още в отпуск. Няма как ще чакам. Толкова съм чакала :balk_602: