0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Перяща прахосмукачка
« Отговор #20 -: Май 10, 2009, 11:12:43 am »
Преди месец си купих Рейнбоу, наистина е скъпа, взех я на изплащане, но е невероятна.Просто върши всичко.Пере килими, дамаски, матраци и накрая като ги изпереш не са подгизнали и да ги чакаш с дни, а са само влажни и за няколко часа до ден са сухи.Мие бани и прозорци, но не се налага да бършеш, тя си изсмуква влагата и остава сухо.Скъпа е, но си заслужава, защото освен това пречиства и въздуха.И доста други неща прави.Тя си е система за почистване на целия дом.
Имам Рейнбоу от 13-14 год. но никога не съм прала с нея, дори не зная как става. Колкото до тупането - преди го правех, но ми писна да сменям маркучи и приставки /иначе, вярно тупа си, изсмуква праха и под тъкани/. Единствения и (+) е че пречиства въздуха, според мен, и че мога да освежа въздуха  като сложа ароматизатор в сепаратора.
 

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Перяща прахосмукачка
« Отговор #21 -: Май 10, 2009, 14:10:47 pm »
 Денис доколкото зная прахосмукачките Рейнбоу от преди 13-14 години не могат да перат. Свекърва ми има такава ( даже мисля по-млада  :lol: ) и няма функция за пране. И въпреки всичко почиства много по-добре от тези, които продават в Метро и т.н. Ние си купихме 3 различни ( в течение на няколко години ) уж все за по-евтино, но никоя не може да постигне добър резултат като тази на Рейнбоу. Е, може да има и далеч по-хубави, но аз поне не съм ги изпробвала.
 Момичета сега чух, че от Рейнбоу правят нещо като промоции, почистват домовете безплатно - с цел да те навият да си купиш :) И аз много искам такава прахосмукачка, но май цените вече били още по-високи. Някоя от вас знае ли как варират ?
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Перяща прахосмукачка
« Отговор #22 -: Май 10, 2009, 14:29:17 pm »
Гардже (нали не ми се сърдиш, че така ти викам, че ми е по - мило:)), ако не се лъжа цените сега са ОКОЛО 1500 евро. Върти ми се нещо такова в главата защото наското сравнявахме с мои познато цените на Туто Луксото на Цептер с тези на Рейнбоу.
Вярно е, че може на изплащане но откъдето и да се погледне си е...половин процедура:( (не е задължително вски да го изчислява в процедури де)
Нашата на Цептер е отпреди доста години и е наполовина подарък- а после тръгвайки си...си я вземах:) :wink:. Инъче, имайки предвид през какво минаваме, лично аз не бих отделила пари за подобен лукс.Има много по евтини (за които са споменали момичетата) и със сигурност вършат добра работа.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Перяща прахосмукачка
« Отговор #23 -: Май 10, 2009, 14:45:12 pm »
Лиско, никак дори не се сърдя за обръщението - толкова е мило :)
 
Много се надявам да не ми се налага да изчислявам сумата на прахосмукачката в процедури и затова съм намислила два варианта:
 1. Първо забременявам, после си мисля за Рейнбоу.
 2. Спирам да разхвърлям :)
 
 
А има и трети вариант - Пренасяме се да живеем сред природата :)
Лятото ще е така :

А зимата:


 :lol:  :lol:  :lol:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Перяща прахосмукачка
« Отговор #24 -: Май 10, 2009, 15:49:44 pm »
Денис доколкото зная прахосмукачките Рейнбоу от преди 13-14 години не могат да перат....................
Могат, но аз така и не си взех всички необходими приставки за тази функция  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Перяща прахосмукачка
« Отговор #25 -: Май 10, 2009, 16:29:04 pm »
Момичета, точната цена на Рейнбоу към момента е 2190 евро.Приставките за пране и миене на прозорци и фаянс се получават безплатно при определени условия - организиране на определен брой демонстрации.Казвам го, понеже съм дилър на тези прахосмукачки, но не за да правя реклама.Моля да ме извините ако изглежда така.Доста са скъпи, наистина.Аз в момента малко съм преустановила работа там, тъй като ми предстои процедура в края на месеца :)
Но не съм чула да се прави почистване на дома, с цел да те навият за покупка.Може би имате предвид демонстрацията, която се прави.Тя представлява следното - двама дилъри идват в дома ви и ви показват възможностите и функциите на прахосмукачката.Разясняват ви начините за закупуване - има кеш и лизинг.И вече ако вие желаете, си купувате.Но не правят цялостно почистване.По скоро се показва на различни места - мебели, под, стени, тавани, завеси и т.н.Перящото вече няма нищо общо със старото, за което денис говори.Съвсем различно е и така.

П.П.Момичета, не правя реклама изобщо! :oops:Просто виждам, че се интересувате и понеже мога да ви дам точна информация - го правя.Прахосмукачката е страхотна, но е доста скъпа за съжаление, за нашите стандарти!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Перяща прахосмукачка
« Отговор #26 -: Май 10, 2009, 17:03:17 pm »
Приставките за пране и миене на прозорци и фаянс се получават безплатно при определени условия - организиране на определен брой демонстрации.
Може ли да кажеш как по-точно чрез демонстрации подаряват приставките? Нещо не мога да разбера? С прахосмукачката, която евентуално закупя ще правят демонстрации на други и поради това ще ме "обезщетят" с подарък или ??? Наистина не ми стана ясно.
 А иначе имам и друг въпрос към теб - съседката ми, която ми каза и за тези демонстрации ми говори неща от сорта, че изкупували какви да е стари прахосмукачки и ти плащали 100 евро ? Подозирам, че това изкупване става, чрез отбив в цената, но ако знаеш повече ще се радвам да споделиш.
 Не приемам поста ти като реклама, а напротив - много полезна информация от първа ръка.
 За жалост нямам излишни 2190 евро, колкото и да ми се иска да имам толкова полезна машина.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Перяща прахосмукачка
« Отговор #27 -: Май 10, 2009, 17:28:12 pm »
Приставките за пране и миене на прозорци и фаянс се получават безплатно при определени условия - организиране на определен брой демонстрации.
Може ли да кажеш как по-точно чрез демонстрации подаряват приставките? Нещо не мога да разбера? С прахосмукачката, която евентуално закупя ще правят демонстрации на други и поради това ще ме "обезщетят" с подарък или ??? Наистина не ми стана ясно.
 А иначе имам и друг въпрос към теб - съседката ми, която ми каза и за тези демонстрации ми говори неща от сорта, че изкупували какви да е стари прахосмукачки и ти плащали 100 евро ? Подозирам, че това изкупване става, чрез отбив в цената, но ако знаеш повече ще се радвам да споделиш.
 Не приемам поста ти като реклама, а напротив - много полезна информация от първа ръка.
 За жалост нямам излишни 2190 евро, колкото и да ми се иска да имам толкова полезна машина.
Здравей!Значи за демонстрациите - ако си закупиш машината тя върви в комплект с тупалка, която е голяма.Нарочно наблягам на това, защото има и малка тупалка.Та в цената 2190 евро влиза машината плюс тупалката.Получаваш като подарък аератор, който изпълнява основната функция на рейнбоу - да пречиства въздуха и работи на същия принцип - вода и сепаратор.Той е на стойност 100 евро.Така, сега, ако уредиш общо 4 демонстрации, т.е. уговаряш твои познати, които да гледат демонстрация, без да се задължават да купуват и т.н., а демонстрациите ги прави дилъра, който ти е продал прахосмукачката,  с неговата си машина, не с твойта.Ти повече нямаш ангажимент.Та ако се изпълнят тези демонстрации, получаваш безплатно перящото устройство, което струва 300 евро и миещото устройство, което струва 50 евро.По принцип в края на демонстрацията, клиента дава препоръки към свои познати, които да гледат.И ако някой от тези хора си купи машина, то клиента получава подарък малка тупалка, която струва 150 евро.Това е при първа продажба.Но ако идруги твои познати, които си препоръчала, си купят рейнбоу, ти ще получаваш по 100 евро за всяка продажба.Това е т.нар. Маркетингова програма, която върви в момента в Бургас и Варна.Наистина, сега до края на месеца мисля, върви и друг бонус - купуваш рейнбоу, ние ти изкупуваме старата прахосмукачка за 100 евро и я взимаме, като тези 100 евро ти отиват към цената на рейнбоу, както ти правилно си предположила.

П.П.Надявам се да ме разбра, че малко разхвърляно го обясних.
« Последна редакция: Май 10, 2009, 18:15:50 pm от sixsens »
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Перяща прахосмукачка
« Отговор #28 -: Май 10, 2009, 17:39:57 pm »
 А-хааа, значи да разбирам, че съседката (дето все реве, че няма пари) си е купила скъпа прахосмукачка и сега гледа да изкяри още някоя демонстрация и респ. приставчица  :lol:  :lol:  :lol:
 Живея точно във Варна, така че загадката е разгадана :)
 Мерси много за полезната информация. Ще ми се да имам нова прахосмукачка, но както казах по-горе първо ще се надявам да забременея (дано е по естествен начин), защото между прахосмукачка и дете - предпочитам второто (това по повод скъпите процедури, за които трябват пари).
 Дано все пак се сдобия и с двете ;)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Перяща прахосмукачка
« Отговор #29 -: Май 10, 2009, 18:18:52 pm »
А-хааа, значи да разбирам, че съседката (дето все реве, че няма пари) си е купила скъпа прахосмукачка и сега гледа да изкяри още някоя демонстрация и респ. приставчица  :lol:  :lol:  :lol:
 Живея точно във Варна, така че загадката е разгадана :)
 Мерси много за полезната информация. Ще ми се да имам нова прахосмукачка, но както казах по-горе първо ще се надявам да забременея (дано е по естествен начин), защото между прахосмукачка и дете - предпочитам второто (това по повод скъпите процедури, за които трябват пари).
 Дано все пак се сдобия и с двете ;)
Хихи, разконспирирахме я твоята съседка :lol:Възможно е да не е купила.Има и друга оферта, ако уредиш 4 демонстрации в рамките на 2 седмици, без да купуваш нищо, ще получиш подарък аератора.Може и за това да те врънка да гледаш.
Искрено ти пожелавам в най-скоро време да имаш и двете, но най-вече естествено едно хубаво и здраво бебе...а може и повече... :P
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Перяща прахосмукачка
« Отговор #30 -: Май 11, 2009, 09:33:48 am »
sixsens , би ли ми казала каква е цената на ароматизаторите, моля  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Перяща прахосмукачка
« Отговор #31 -: Май 11, 2009, 13:39:38 pm »
погледнете и kirby преди да си купите Рейнбоу
При нас идваха на демонстрация и после като се разрових из нета, отзивите бяха по-добри като че ли. А бе никой не каза Рейнбоу е по-добра. А цените са близки.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Перяща прахосмукачка
« Отговор #32 -: Май 11, 2009, 21:25:34 pm »
sixsens , би ли ми казала каква е цената на ароматизаторите, моля  :D
Мисля, че около 22 евро бяха, но не съм сигурна.Там някъде...Звъннах на колежката в офиса да я питам, ама не ми вдига.Като ми каже точно, ще ти пиша, ама около тази сума са.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Перяща прахосмукачка
« Отговор #33 -: Май 12, 2009, 00:44:32 am »
Денис, точно 22 евро струват :)
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Перяща прахосмукачка
« Отговор #34 -: Май 12, 2009, 09:42:09 am »
Денис, точно 22 евро струват :)
Мерси много. 
 

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Перяща прахосмукачка
« Отговор #35 -: Октомври 13, 2011, 15:03:01 pm »
Здравейте връщам темата защото съм много разочарована от тия рейнбоу!Да уточня защо, идваха вкъщи и правиха демонстрация с триста уговорки ни накараха да си купим но стария модел докараха го и на втория ден докато го пълнех с вода резервоара падна и се строши това е странно защото на демото ми казаха ,че това е много здрава ластмаса  :?Обадих се да го покажа и те казаха, че трябва да си купя ново което струва 160 лв или нещо от сорта .Питам се как може толкова скъпо нещо да се чупи на втория ден и те да ти гарантират 25 г гаранция?.Това е пълен абсурд!Зададох им въроса ами ако пак неволно падне и пак се счупи сигурно пак трябва да вземам ново то рейнбоу ще ми излезе златен 8OНе се връзвайте на рейнбоу обирджии :x
« Последна редакция: Октомври 13, 2011, 15:31:59 pm от isev »
*
Re: Перяща прахосмукачка
« Отговор #36 -: Октомври 14, 2011, 15:37:24 pm »
С триста зора само и само да не ме изтърват като купувач ми дадоха друго цилиндърче понеже ги заплаших ,че се отказвам от сделката и имам приятелка там която го издейства иначе щеше да е голяма борба трябваше да си го плащам и така :?
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Перяща прахосмукачка
« Отговор #37 -: Октомври 14, 2011, 17:00:25 pm »
Исев, не знам защо така лесно ти се е счупил контейнера. Моят съм го изтървала няколко пъти вече :oops:, но си е напълно здрав, нямам проблеми. Все пак е странно, че твоят се е счупил. Ти къде го изтърва? Бъди по-внимателна :D
Нека уточня нещо за гаранцията - тя е за двигателя на машината, не за сменяемите части. Все едно като си купиш кола с 5 год. гаранция примерно, да очакваш да ти сменят гаранционно страничното огледало, ако го счупиш. Няма как да стане. Пластмасата на контейнера наистина е много здрава, но не е напълно нечуплива, може да се счупи, но доста трудно. Ако падне пълен, отвисоко и върху теракота примерно, може и да се счупи. Казваш, че си взела стария модел, да не би да е втора употреба машината ти? Да не е бил пукнат някъде контейнера и да не си забелязала.
Аз вече не съм дилър на тези прахосмукачки, една от причините е, че наистина са много нахални и досадни, от 9 кладенеца ти носят вода само и само да купиш. Аз не мога така, не ставам явно за тази работа :lol: Но на мен друго ми е странно, как така с 300 зора са те накарали да купиш? Това е доста скъпа прахосмукачка и ако не искаш да я купиш, как така ще те накарат. Верно, че са доста убедителни понякога, ама чак пък да ме принудят, няма как да стане.                                     
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!