0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пролет, пролет, пролет, пролет 04.04 - 11.04. 2011
« Отговор #120 -: Април 08, 2011, 16:07:39 pm »
То си личи от снимката, че обичат да се целуват децата :lol: Да са ти живи и здрави. Такова умиление събужда тази снимка у мен, винаги като я видя. Пу-пу! Да не са им уруки.
Благодаря ти! Да ти се връща  :D
*
Re: Пролет, пролет, пролет, пролет 04.04 - 11.04. 2011
« Отговор #121 -: Април 08, 2011, 16:13:44 pm »
Хоуп, точно така мисля да направя, ма аз нали съм от пестеливите, що да не мине с една покупка бре мама му стара! Ама ей така да се дават пари за боклуци, много се дразня...А тя жената не работи от 20 години сигурно, чак й се чудя как толкова лесно харчи пари, които не е изкарала...Карай! Той синът й много добре я познава, казва ми - не й се връзвай и толкова, ама аз не мога да свикна още...иначе и моят мъж има страхотен вкус за дрехи, каквото е взел на Божидара без мен е скъсвано от пране и носене.
Ау..забравих да се поФаля и аз! Вчера както се беше сгушила в мен Дара по едно време ми вика: "Мамо?" и Аз: "Кажи, Мамо" и тя..."Бича", ейййй..размазах се от кеф! Рядко е толкова любваобвилна, обикновено ме скубе и хапе в знак на обич, но сега за пръв път чух вълшебните думички :lol:
Мише,снощи може да си кихала душата, че те споменавахме! :wink:
« Последна редакция: Април 08, 2011, 16:36:37 pm от nunu »
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Пролет, пролет, пролет, пролет 04.04 - 11.04. 2011
« Отговор #122 -: Април 08, 2011, 16:19:20 pm »
днешната статия за любителите на размислите:
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2011-04-08&article=363602
Jam тези дни, точно това ме вълнува. Оцели със статията, ама не смея да коментирам, защото роман ще стане. Толкова гняв съм насъбрала...
А утре ако е такъв духащ вятъра, егати чистенето ще падне... :lol:

Моника снощи успя да изкара баща си извън равновесие. Мен е успявала, но баща и има железни нерви. Досега с нея се е отнасял винаги, с особено търпение и толерантност. Затова въпросната девойка с радост му скача на главата ежедневно...Снощи обаче сблъсака беше невероятен. Сега е наказана и и е обещал, че при още един подобен сценарии, ще е наказана цяло лято и няма никъде да ходи.... Като си познавам човека, като нищо... В един момент му казвам дете е, не я съди толкова строго, в друг обаче си мисля, че и той има право. Ако на 4 си позволява подобни волности, какво правин на 14?
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Пролет, пролет, пролет, пролет 04.04 - 11.04. 2011
« Отговор #123 -: Април 08, 2011, 16:19:42 pm »
Мидж,благодаря че си ме запомнила :wink:.За сега ще се въздържа тогава от покупка.
Паста за зъби ползваме Аквафреш от 0-6г.И Митко я изяжда,но аз слагам толкова малко,че мисля не е проблем.

*
Re: Пролет, пролет, пролет, пролет 04.04 - 11.04. 2011
« Отговор #124 -: Април 08, 2011, 19:08:28 pm »
Здравейте момичета,

Не ми остава време да седна на компютъра. Моята мишка се опитва да сяда и по цял ден пищи, защото иска да я държа седнала и да я подпирам. Голяма е терца. Нон стоп издава някакви звуци. Не се спира. :lol: Много е хубаво да си имаш такова мъниче, ей! Всеки ден благодаря на бога, че ни я даде :)

Мънки, струва ми се, че Майкъл просто е научен на ръце и затова не иска да седи в количка, кошче и т.н. Не мисля, че има нещо лошо в това. Сигурно е само период. Предполагам, че с повече търпение ще издържиш ревовете и ще свикне. Никол също ми прави подобни номера. Реве на излизане от къщи и после заспива. Събуди ли се в градинката, се усмихва има няма 5 минути и после ревва да я извадя от количката. Понякога я вземам веднага, но обикновено се опитвам да я успокоя като возя по павета и подобни  :lol:



« Последна редакция: Април 08, 2011, 19:11:34 pm от Раши »


*
Re: Пролет, пролет, пролет, пролет 04.04 - 11.04. 2011
« Отговор #125 -: Април 08, 2011, 19:23:57 pm »
Погледнете как двойка орли хранят и топлят орлетата си в гнездото:
http://www.ustream.tv/decoraheagles

Орлите са заедно от 2007-ма и досега са отгледали 8 малки. Тези са им четвъртото люпило. Много са трогателни, когато им слагат храна в човките. Предаването е на живо.
*
Re: Пролет, пролет, пролет, пролет 04.04 - 11.04. 2011
« Отговор #126 -: Април 08, 2011, 19:39:32 pm »
Паста за зъби ползваме Аквафреш от 0-6г.И Митко я изяжда,но аз слагам толкова малко,че мисля не е проблем.

Имай предвид, че пастата е с флуорид. И освен че не бива да се гълта, не трябва да се употребяват минерални води, само изворна.
Александра от две години ползва флуорна паста, но заради счупени зъби.
*
Re: Пролет, пролет, пролет, пролет 04.04 - 11.04. 2011
« Отговор #127 -: Април 08, 2011, 21:14:12 pm »
Ох, цял ден обикалям болниците, като пребита съм...
Някой знае ли добър онкодерматолог във Варна?
Иначе  и ние сме с безфлуорната паста, защото след миене на зъбите не остава паста за изплакване - материал не се хвърля у нас  :lol:
Лиско, целувки на малката бандитка. А моите са големи целуфанчовци, много обичат да се гушкат и целуват.
Д-р Камбурова - Онкологията на Окръжна болница
Цигу страхотно е :)))) майка орлица
« Последна редакция: Април 08, 2011, 21:22:12 pm от graco »
"Всеки от нас се ражда, защото преди това Бог го е обикнал, оценил, видял е смисъл в това и той да стане част от мирозданието"

Митрополит Антоний Сурожки
*
Re: Пролет, пролет, пролет, пролет 04.04 - 11.04. 2011
« Отговор #128 -: Април 08, 2011, 21:27:13 pm »
Благодаря! И аз четох за нея преди малко. Ще отида в понеделник да си запазя час...
*
Re: Пролет, пролет, пролет, пролет 04.04 - 11.04. 2011
« Отговор #129 -: Април 08, 2011, 21:43:46 pm »
Сия,това и аз го прочетох от постовете на други момичета тук,но изобщо не успях да намеря Ненадент без флуор и затова взех тази.Щом е толкова опасно ще я спра за момент и ще продължа търсенето по обстойно :).

*
Re: Пролет, пролет, пролет, пролет 04.04 - 11.04. 2011
« Отговор #130 -: Април 09, 2011, 09:31:59 am »
Сия,това и аз го прочетох от постовете на други момичета тук,но изобщо не успях да намеря Ненадент без флуор и затова взех тази.Щом е толкова опасно ще я спра за момент и ще продължа търсенето по обстойно :).

Чак опасно надали е. Когато изразих своите притеснения пред доц. Маркова за флуорида, тя каза, че в детските пасти е три пъти по-малка концентрацията, отделно се слага малко количество за измиването. И дори и да се глътне цялото количество не е страшно, но да не става практика, а по-скоро да са единични случаи.
*
Re: Пролет, пролет, пролет, пролет 04.04 - 11.04. 2011
« Отговор #131 -: Април 09, 2011, 16:31:23 pm »
Привет и от мен!  :)

мими, да не ви се налага повече да ходите по болници!

мише, а дали са само девойките от този набор толкова палави?  8)
И хубаво да изчистите София!

нуну, не разбирам защо влагаш толкова емоциите в отношенията със свекървата. Като ти подари нещо, облечи го веднъж на детето, снимай го, прати й снимката и после го прибери дълбоко в гардероба. А колкото до парите - нали не са твоите пари ... Моите свекър и свекърва освен за раждането и май след това още веднъж нещо дребно, друго не са ми подарявали за малкия. Но и аз не очаквам нищо. Достатъчно ми е да обичат детето и да искат да прекарват време с него, и то когато и ние сме там. Сами не са в състояние да се грижат за него, защото са много възрастни и болни. Иначе бих искала да има кой да ми гледа детето, когато е болно, но няма кой. Дано не боледува много, защото вече съм си взела половината от дните, които ми се полагат за гледане на болно дете, а именно 12 дена годишно (не повече от два на болест)! Но ако няма друг начин, ами ще си взема част от годишната отпуска. Виж хубавите неща в конкретната ситуация - все пак има на кого да разчиташ, ако ти е необходима помощ, а за другото си прави каквото си знаеш. И недей да мърмориш на мъжа за майка му! Все пак му е майка. Ти как би се почувствала, ако той ти мрънкаше за твоята? На мен не би ми било приятно. Гледай си детето и не се ядосвай за глупости! :-)

Довечера съм на театър и ще гледам ето тази постановка:
http://news.ibox.bg/news/id_2025300271

При нас времето е супер и съм много, много доволна. Когато се събуди младежът, ще ходим навън. Баща му чисти много старателно колата си. Чудя се дали да не му сваля и моята, че и тя плаче за "баня".  :lol:


Приятна събота ви желая!

*
Re: Пролет, пролет, пролет, пролет 04.04 - 11.04. 2011
« Отговор #132 -: Април 09, 2011, 17:10:06 pm »
Довечера съм на театър и ще гледам ето тази постановка:
http://news.ibox.bg/news/id_2025300271
Деси, четох страхотни отзиви за Камен Донев и то точно за този моноспектакъл. Направо ти завиждам  :)
 Пфу, как ми липсва театъра в тази джунгла!
Re: Пролет, пролет, пролет, пролет 04.04 - 11.04. 2011
« Отговор #133 -: Април 09, 2011, 19:23:02 pm »
Блу скай,
три пъти съм го гледала и трите пъти съм се смяла от сърце! :lol:

При вас (в Германия) ли ще го играе или ти си тук в момента?

Нуну,
и аз на моята свекърва много пъти съм и казвала, да не купува нищо за децата. Но тя все купува и то неща, които и аз като теб, не харесвам. А и се вечно розови неща за Михаела, а аз се стремя да не следвам стереотипа, че трябва да е в розово, щом е момиче :lol:. Но тя, колкото пъти и е купила боди или блузка, все е била в розово. :lol: Но аз ги обличам, защото Мишка си ги харесва.
За празници, въпреки че ме пита формално, какво да купела, пак си купува, каквото си иска. :lol: Е, какво да я правя! :lol: Не ще, да чува жената и това си е. :lol:

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Пролет, пролет, пролет, пролет 04.04 - 11.04. 2011
« Отговор #134 -: Април 09, 2011, 23:46:53 pm »
кокиче, има банани в ушите жената. Какво да се прави?!  :lol:
Аз пък обичам да купувам в розово за момиче, но не купувам еднакви подаръци за близнаци (особено ако са еднополови). Въпрос на вкус.  :wink:

Не, не съм в София. И в Германия не беше, а в един замък в едно село в Люксембургско. Много ми хареса, а и не само на мен. Имаше хора, дошли от 250 км само за това.

елфи, ами то и аз съм в прованса, но чат-пат има по някой светъл лъч.