0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #580 -: Октомври 01, 2011, 00:33:10 am »
Здравейте,

Преди малко ходих до лабораторията и видях, че до единия вход на клиниката (в същата сграда) има направена аптека, която предполагам, че е на доктора. Според мен, това е решението, за което д-р Владимиров е говорил. Но това са само мои предположения, разбира се :)
Браво на Владимиров! С това направо е избил рибата! :lol: :lol: :lol:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #581 -: Октомври 02, 2011, 13:02:04 pm »
Браво на Владимиров! С това направо е избил рибата! :lol: :lol: :lol:

Много ще се радвам да съм права в предположенията си и най-после нещата да имат някакво развитие и да се наредят. Надявам се, че ако някое момиче има по-сигурна информация, направо от извора, ще сподели с нас :) Аз ще ходя чаааак след 2 седмици в клиниката и тогава ще разпитам доктора /ако междувременно ситуацията не се е променила/.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #582 -: Октомври 12, 2011, 00:37:16 am »
Бях там вчера. Аптеката вече работи :)
Не разпитах доктора, защото беше доста натоварено, но видях как дойде едно мило семейство и поискаха да им подготвят документите за фонда. Не им отказаха, не ги върнаха.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #583 -: Октомври 14, 2011, 12:15:02 pm »
  Здравейте! Преди една седмица бяхме в клиниката за да стартираме поредния си опит и д-р Владимиров ми назначи Декапептил 0,1- 14 инжекции. Аптеката, която е в клиниката не е на доктора- просто използват сградата.Той ми каза, че мога да си ги закупя, от където пожелая. Ами купих си ги от аптеката там, защото не съм от София, а и незнам в моя град къде ще ги има и за тях платих 236,58лв.Определено има разлика в цените от преди в клиниката.Нашия доктор ми каза, че той не е слагал надценка на лекарствата- да ни е жив и здрав.
  Желая успех на всички
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #584 -: Октомври 17, 2011, 10:33:27 am »
Момичета доктора няма договор с фонда все още и ми каза, че дори да ми подготви епикриза няма да ми я приемат защото нямат отношения с него. Каза, че до месец очаква да се случи.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #585 -: Октомври 17, 2011, 18:33:08 pm »
Здравейте,

Надявам се проблемите с фонда да се решат скоро, за да имат всички шанс за процедура

Ние стартираме самофинансирано ин витро/икси. Първо ни е и много се вълнуваме :)
Историята до сега: лапароскопия, диагностицирана ендометриоза, но без тубарен фактор, Золадекс 3 месеца. От страна на половинката "има забележки", но не са сериозни. Сега на фона на блокажа от Золадекса почваме стимулация.

Нали ще помагате ако изникнат питанки, много ви моля? Много инфо събрах от Зачатие и от форума (благодаря!), но винаги има изненади.





   La vita è bella
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #586 -: Октомври 17, 2011, 18:54:05 pm »
rumyanau, стискам палци това да ви е и последно ин витро/ икси  :goodluck: Аз се надявам другата седмица да можем най-после да старитраме след месец отлагане заради ешерихия коли, която ми лепна Черното ни моренце. Дано да ни е и на нас първо и последно!
Моята история: един яйчник, подозрения за ЛУФ синдром, сраствания вследствие на две коремни операции, иначе мъжът ми е "без забележки", така да се каже  :D
miletoni , ти вече си напреднала в подготовката, така че стискам палци и за успешен финал  :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #587 -: Октомври 17, 2011, 19:20:40 pm »
Мерси, Туци
И за теб стиснати палци :goodluck:



   La vita è bella
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #588 -: Октомври 17, 2011, 20:04:44 pm »
Rum,щом стартираш ,нали знаеш какво се полага....???? :rain: :rain:тия дни направо е потоп и това ще ти е "по вода"!!! :lol: След тази процедура,ще те търся в друга тема!! Ясно ли е??? :wink:
Туци, ти си следващата,готви се!!! :D
Стягайте "половинките" да са на линия за доставки и подкрепа!! И да тренират,че ще се наложи яко да бутат количките после!!! :lol: :lol: :lol: :shtangi: :shtangi: :babbycarrage: :babbycarrage:
« Последна редакция: Октомври 17, 2011, 20:07:16 pm от ra40 »
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #589 -: Октомври 17, 2011, 22:11:45 pm »
ra40, много благодаря за пожеланията! Друго си е едно мъжко рамо в темичката ни  osi_9
 :wave:
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #590 -: Октомври 17, 2011, 23:26:42 pm »
Момичета доктора няма договор с фонда все още и ми каза, че дори да ми подготви епикриза няма да ми я приемат защото нямат отношения с него. Каза, че до месец очаква да се случи.
Съжалявам ако съм подвела някого!
Написах каквото видях и чух. Докторът наистина беше много натоварен и не го разпитах.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #591 -: Октомври 20, 2011, 15:13:43 pm »
здравейте момичета от скоро съм във форума и много се радвам,че за всичко което ме интересува има отговор :D ние със съпруга ми се приготвяме за ИКСИ при д-р Владимиров евентуално за 02.12г. за да можем да съберем парички....искам да ви попитам за точна цена на икси стимулиран цикъл(защото доки ми каза,че е по-добре него да направим) и дали той трябва да ни предложи замразяване на ембриони или трябва да е наша инициатива...тъй като чета 4е много момичета успяват със замразените....абе с две думи май не съм мн наясно за какво става на въпрос :lol: :lol:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #592 -: Октомври 20, 2011, 17:14:30 pm »
попитам за точна цена на икси стимулиран цикъл(защото доки ми каза,че е по-добре него да направим) и дали той трябва да ни предложи замразяване на ембриони или трябва да е наша инициатива...

тук има ценоразпис - http://www.ivf.bg/index.php/ceni

"ICSI-ET процедура стимулиран цикъл (вкл.прегледи, без медикаменти за стимулиране на яйчниците)    3 120 лв"

медикаментите за стимулиране са отделно, там цена не може да се прогнозира.
имай предвид също така, че преди и около самото икси има множество задължителни изследвания, които също струват пари.

ембриони, ако има много и добри, ще ви предложат да замразите, най-вероятно. стигнете първо до ембрионите...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #593 -: Октомври 20, 2011, 17:15:07 pm »
Здравей Мариета, добре дошла и дано не се задържиш дълго.Правили ли сте някакви изследвания в клиниката??
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #594 -: Октомври 20, 2011, 17:34:43 pm »
благодаря ви момичета за отговорите....аз съм гледала цените,ама доки ми каза,че варира м/у 5-6000лв и затова се питах някой,ако е правил по-скоро да ми да де инфо...
РАЧО ние от една година сме в клиниката и правим изследвания онзи ден правих ИЯР и  в понеделник ще отида за резултатите и доктора да ги разчете...за сега сме с мъжки фактор пак ще видим кво ще покажат изследванията....
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #595 -: Октомври 20, 2011, 18:08:46 pm »
Мариета, няма как да ти дадем инфо, защото зависи с какво лекарство ще те стимулират и с какви дози. много е различно.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #596 -: Октомври 20, 2011, 18:11:37 pm »
jam искам да те попитам,ако при мен няма никакви проблеми,трябва ли задължително да сме със стимулиране???неможе ли на естествен цикъл??? :ask: :ask: :ask:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #597 -: Октомври 20, 2011, 18:44:39 pm »
А икси или както там се казва процедурата със замразени яйцеклетки/ембриони е без стимулация, нали? Как варират цените в такъв случай?
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #598 -: Октомври 20, 2011, 20:02:16 pm »
lili2011, за метода ICSI може да прочетеш повече тук: http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=545&Itemid=26
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 4
« Отговор #599 -: Октомври 20, 2011, 20:52:04 pm »
Мариет,ако имате всички необходими ,поне основно,изследвания ,то тогава вие вече сте платили поне 800-1000 лв.Така че,съвсем спокойно ще се вместите в сумата ,която Жам ви е посочила! И все пак,само док може да каже какъв ще е протокола,колко ще са дозите за стимулация! Даже и той не може да ви каже със сигуронст,защото на всеки контролен по време на стимулацията ,може да възникнат промени.И все пак приеми ,че сумата ще е по-голяма,а ако не я достигнете, с остатъка -направете си една красива вечеря със партньора след трансфера и така може единствено да се приближите по-близо до желания + ефект! Вярвай ми!!!! :D
/www.mamaibebe.com][/url]