0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Честит рожден ден, ra40!
« Отговор #20 -: Март 24, 2011, 08:34:41 am »
Ейййй , аз закъснях, ама нищо да си го кажа.......градски, зло да те забрави  :D.....
Честит Рожден ден на патеричка, да си много здрав, все така духовит и нека късмета те следва! Нека тази година бъде наи хубавата година за тебе и ви дари с бебче(та)
Re: Честит рожден ден, ra40!
« Отговор #21 -: Март 24, 2011, 09:16:44 am »
Честит рожден ден и от мен Рачо!
Бъди многощастлив и обичан! Нека здравето и късмета да са винаги с теб!
Скорошно сбъдване на най-съкровенната ти мечта!
 :happy_birthday_1:
*
Re: Честит рожден ден, ra40!
« Отговор #22 -: Март 24, 2011, 11:15:02 am »
Охоооооо osi_13 !!! Цели две страници с пожелания osi_10 !! Като честитки за бебе!! Много ,много ви благодаря мили момичета! С повечето от вас не се познаваме,но имам чуството, че сме приятели от дълги години! Всички вие,в този форум,много сте ми помагали и макар понякога да е имало "повишаване на тон" osi_6 то винаги е било с добри чуства!! Та нека и аз да си пожелая за :happy_birthday_1:,като много от вас предрекоха,следващия рожден ден вместо  :drunk: :hangdry: да сменям памперси в несвяст!!! /опссс,трябва да се внимава ,какво си пожелава човек :P/ То това пожелание ви го връщам на всички вас  и ви  :bighug:
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Честит рожден ден, ra40!
« Отговор #23 -: Март 24, 2011, 15:33:31 pm »
Честит празник Рачо, макар и с малко закъснение:)
Пожелавам ти здраве, любов, все така да си духовит, с усмивка на лицето и тази година семейството ви да има много късмет.

*
Re: Честит рожден ден, ra40!
« Отговор #24 -: Март 25, 2011, 00:17:24 am »
Ехе, късно, не късно - Раче, честит ти рожден ден! Здраве, щастие, късмет и догодина вече да сте поне трима:) Прегръщаме ви!!!
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

Re: Честит рожден ден, ra40!
« Отговор #25 -: Март 25, 2011, 19:32:42 pm »
И аз, срам не срам, със закъснение, но надявам се ми е простено :) Раче, честит рожден ден, бъди здрав, много щастлив, все така борбен и непримирим и аз се присъединявам към пожеланията догодина да псрещнете рожденя ти ден поне трима :))))
*
Re: Честит рожден ден, ra40!
« Отговор #26 -: Март 28, 2011, 13:31:17 pm »
Благодаря,благодаря много!Трогнат съм от вниманието! Дано да празнуваме и деткски рогжденни дни ,скоро! Всички заедно!!! :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Честит рожден ден, ra40!
« Отговор #27 -: Април 01, 2011, 00:22:06 am »
Честит рожден ден!
Слънчев и усмихнат или мрачен и студен, този е денят рожден!
Здраве, щастие и успехи!