0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Изоимунизация
« Отговор #20 -: Февруари 02, 2007, 15:23:35 pm »
Аз имам някои други работи да оправя първо, като начало скапаното ТСХ.
Fussii, а прочете ли на сайта на Тодоров, че АИ не се препоръчва при автоимунни заболявания (каквито са тези на щитовидната жлеза), защото имало риск от усложнения?  :roll: Мен това много ме притесни и отчая  :?
Re: Изоимунизация
« Отговор #21 -: Февруари 02, 2007, 15:27:11 pm »
Роби, доц. Конова не прави АИ, за съжаление. Говорила съм с нея.

Бени, а питала ли си я защо не прави? И ако е просто поради "технически" причини, дали може да препоръча някоя клиника, удобна за момичетата от БГ?
Re: Изоимунизация
« Отговор #22 -: Февруари 02, 2007, 17:30:53 pm »
Фреши, защото нямат опит ли мислиш, че е рисковано?.
Аз също бих се замислила, при кого ще го направя. В смисъл, не при всеки гинеколог или спец. по стерилитет, по скоро при имунолози, ако може в имунологична клиника и  при лекари, които имат опит все пак.
Не сме опитни зайци :)

Албенче, това ме подсеща да те попитам, в тази клиника, дето ти го прави, имунолози ли са, или гинеколози, или и двете?
Благодаря ти, Бени!







Re: Изоимунизация
« Отговор #23 -: Февруари 02, 2007, 17:31:59 pm »
А кое ме съмнява ли .. Този Тодоров е много екстравагантен лекар, ходила съм при него по друг повод.
А пък в Солун като разпитах, явно я правят по-различно - три инжекции наведнъж и това е. Явно има разлики и би ми се искало да заложа на нещо изпитано :D :D :D
Благодаря ти, Бени!







*
Re: Изоимунизация
« Отговор #24 -: Февруари 02, 2007, 18:11:33 pm »
А пък в Солун като разпитах, явно я правят по-различно - три инжекции наведнъж и това е. Явно има разлики и би ми се искало да заложа на нещо изпитано :D :D :D

А защо пък в Солун да не е изпитано  :ask:
Ето историята на yana-v, която е достатъчно показателна  :D

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=8209.0
Re: Изоимунизация
« Отговор #25 -: Февруари 02, 2007, 18:20:50 pm »
Фреши, имунолози са, всъщност, тя е една  лекарката, д-р Райхел /не знам защо са изписани и имената на другите лекари, може би са били обща клиника/ е един от най-известните имунолози, в Де, занимаващи се специално с имунологични проблеми при стерилитет и повтарящи се аборти. Просто в цяла Германия я познават гинеколозите и клиниките по АРТ.
Той и брат му е малко екстравагантна личност :D, ние обче като сънародници, стояхме 3 часа при него, говорихме си и пихме кафе. За него съм чувала, че е човека-оркестър, всичко си прави сам, стиму, пункция, ембриология.....

Поздрави

Re: Изоимунизация
« Отговор #26 -: Февруари 02, 2007, 18:27:01 pm »
Котаранка, не съм я питала конкретно, защо не я прави, но от разговора ни, станах с впечатление, че не е разрешена в Бг, а може и да греша.....
Защо не и се обдите и не я разпитате самата нея. Тя е толкова любезна и готина :), ще ви обясни

Поздрави и приятен уикенд