0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Тема на бременните №74
« Отговор #20 -: Март 01, 2011, 15:38:59 pm »
Честита Баба Марта! Много, много усмивки да има на всички лица!
Марикол, Лорейн и Сперанза, леко раждане!
Велка, нека си все така спокойна и всичко да мине като по учебник! Чакам твоята тема!
*
Re: Тема на бременните №74
« Отговор #21 -: Март 01, 2011, 17:23:18 pm »
Честита баба Марта и от мен момичета!
Леко бременеене и успех на финала.
Ама кога успяхте да изпишете старата тема!?  :lol:
*
Re: Тема на бременните №74
« Отговор #22 -: Март 01, 2011, 17:26:06 pm »
 Честита баба Марта,момичета!
 Да сте румени засмени и с топло пролетно настроение!
Re: Тема на бременните №74
« Отговор #23 -: Март 01, 2011, 18:16:35 pm »
Честита Баба Марта! Да сте живи и здрави, бели и червени, румени, засмени! :D

Леко раждане на бъдещите мами в началото на списъка!
Търпеливо чакане и успешен финал на всички останали!

Аз днес бях за последно при д-р Сигридов.
Всичко е наред. Бебка обаче е големичка- цели 3500г. Според доктора имам шансове да си дочакам датата на секциото, само трябва да го карам по-кротко.
Мога да спирам фраксипарина вече, което е супер, защото вече се чудя къде да го бия.
Тази тема може и за мен да е последна, освен ако не я изпишете бързо-бързо. :)
*
Re: Тема на бременните №74
« Отговор #24 -: Март 01, 2011, 18:51:12 pm »
Цвете, радвам се че при теб всичко е о.к.  :)!






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*
Re: Тема на бременните №74
« Отговор #25 -: Март 01, 2011, 20:29:31 pm »
Честита Баба Марта и честита нова темичка!
Нека се напълни с много растящи коремчета, да няма нито една лоша новина и нито един повод за притеснение и ядосване!!!
На всички пожелавам леки дни до финала и здрави бебоци!
На мамите на финалната права - леко раждане и незабравима първа среща  :bori_007: :bori_004:

Re: Тема на бременните №74
« Отговор #26 -: Март 01, 2011, 23:07:59 pm »
Аз да докладвам новините: днес бях при Дяволов, а вчера на ЖК за запис и други мерки. Още вчера моя следящ доктор искаше да види как е разположен /въпраки че не го брои за УЗИ/ и като откри, че мишанко се е обърнал с главата надолу и беше по-изненадан от мен. Много смешно ми стана, като го питах има ли шанс да се обърне отново, каза "от вашия плод всичко очаквам"  :lol: предвид на това че беше напречно известно време и как ли още не. Изследвания са добри, но забравих да питам до края трябва ли пак да пускам или това е последно.
Днес Дяволов потвърди, че това което смятах за глава било дупе  :wink: Каза, че за раждане било рано да говорим, и въпреки че още сме по-големи можело и нормално да е.. ще видим  :D

О Велка била утре -  :goodluck:
*
Re: Тема на бременните №74
« Отговор #27 -: Март 02, 2011, 00:35:02 am »
Велка, стискам палци утре на теб и на другите жени на финала. леко раждане, много здрави бебета.

честита ви баба марта, живи и здрави да сме и бебетата ни също.

на мен днес не ми е ден, въпреки, че ми докараха леглото и вече няма да спя на матрак на пода и си дадох едни мебели за реставрация, но явно съм се поуморила и си лежа през деня, от време на време си ме приболява, но май не е нещо тревожно. дано утре съм във форма, че много работа ме чака.

да сте живи и здрави и чакаме вече теми в честито
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Тема на бременните №74
« Отговор #28 -: Март 02, 2011, 00:47:04 am »
Хехе... Сами, това си е новина  :D, браво на детето!
За момичетата на финала -  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:, чакам темите в честито утре  :lol:.

Ние утре сме на консултация, вече ще са през 2 седмици. От 20 г.с. нищо не сме проверявали /освен 4Д, което го направихме пожелание/. Дано ме дупнат поне за антитела.
Иначе съм пушка, колкото повече напредваме, толкова повече енергия ми идва. Някой ако има нужда да свирка, като атомна електроцентрала съм  :D.
Лека нощ на всички и само положителни емоции!
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Тема на бременните №74
« Отговор #29 -: Март 02, 2011, 10:19:02 am »
Честита Баба Марта и Честита Темичка много усмивки и положителни емоции.Стиснати  :crossfingers: на тези който са на крачка от финала,а на другите без болежки и притеснения :wink:
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Тема на бременните №74
« Отговор #30 -: Март 02, 2011, 10:43:15 am »
Добър ден и от мен!
Радостта и  еуфорията от първите видими ритничета, преминават вече  в  лека досада  , защото  ритничетата стават много  и все по-силни   :lol:   Снощи ме събудиха в 4-5  и така едвам до сутринта станах още  в 7 часа .

Купих първи бебешки дрешки  :oops: Казвах си по-нататък,че сега  е рано   , ама сега се изкуших  -ей така за удоволствие. И с такова умиление ги гледахме с мъжа ми  .Той разкопчава и закопчава крачолки ,   гледаме ги , сгъваме ги и пак ги вадим  :lol:   -като малки деца с нова играчка бяхме .


Re: Тема на бременните №74
« Отговор #31 -: Март 02, 2011, 11:33:53 am »
Нимика...аз вчера цяла вчер и цяла нощ имах неистови ритници в дясно.....направо ми се ревеше, като почваха :?.....само като легна по гръб разпъната и само осещам как рита там, ама само в тая поза не ма болеше......а днес така ма боли гърба, дето през ноща гледах много да не се отпускам по гръб, а в няква поискилиферчена поза бях........ :?,ама явно сега се наместило детето и съм ок, иначе от два дена има яко пружиниране....щом най-накрая видях поскачащия си корем  :lol: :lol:, та явно от голямо скачане съвсем се разигра това дето и му било сигурно голям кеф, да ме подритва.........ама аз пак му се заканих, че после ще му надърпам ушите на калпазанко  :lol: :lol:

та вчера разбрах по ясно какво ма чака всъщост следващи месеци....и какво следва след поскачащия корем.... :lol: :lol:
да скачат, ще ги трая........само да стоят до термина, друго не искам... :crossfingers:
Re: Тема на бременните №74
« Отговор #32 -: Март 02, 2011, 12:03:27 pm »
Записче!
*
Re: Тема на бременните №74
« Отговор #33 -: Март 02, 2011, 12:05:02 pm »
А добре дошли в очарователния свят на "Пришълецът-3" :-) С близнаците пък направо ми е бедно въображението да си го представя :-)

Нимика, ми то сега е последен подходящ момент за възползване от намаленията - аз лично реших още преди месеци, че не е никак рано за закупуване на куп сладурски ританки (и др., ама още съм зле с терминологията :oops:) - обрах FoxBaby, Mothercare, Next :-) Само дето вкъщи ги гледахме с таткото като подплашени зайци и засега съм ги затворила в раклата, да не ме стресират с минималистичните си размери (още си нямам идея какво ще правя с нещо толкоз дребно...)
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Тема на бременните №74
« Отговор #34 -: Март 02, 2011, 12:59:58 pm »
Цвете, радвам се че при теб всичко е о.к.  :)!
Благодаря ти, Смарайди! Дано така да бъде до края.  :balk_21:
*

Re: Тема на бременните №74
« Отговор #36 -: Март 02, 2011, 13:10:28 pm »
аз днес си получих ел.стерилизатор и 2 шишенца(260мл)на Авент.....ама от друго място  :wink:, иначе ония въпросния големия комплект от ЛА РЕДУТЕ още чакам.....ама нещо ми се губи вяра, изобщо дали ще дойде :lol:

моя мъж писа им имейл....ама кой да ти отговори... :?

аз към дрехите приключих(свеки,на мъжо сестра му и майка ми свършиха тая работа)....останаха кошарки да вземем и столчета за кола  :wink:
даже за начало ще вземем само една кошарка....а пак другата после,то няма смисъл за тея мъници, които ще бъдат в началото.....две кошари да заемат място  :D
*
Re: Тема на бременните №74
« Отговор #37 -: Март 02, 2011, 13:28:58 pm »
Привет момичета.
Минавам да пусна новота списъче

ПРИСТИГАМЕ   
 yahoo_17 stork-boy


marykol-25/28.02.2011
speranza-28.02.2011
Лориан-8.03.2011г

Тини 78- 20 дни до термин (21.03.2011)
zeituni-22 дни до термин (23.03.2011)

 


ЧАКАЩИ  preggo

Литето-5.04.2011
sami123 – 14.04.2011
Ася 81-16.04.2011
tucy – 29.04.2011
Nadine – 04.05.2011
Topsi – 04.05.2011
elle22 – 06.05.2011
Elena B – 19.05.2011

Re: Тема на бременните №74
« Отговор #38 -: Март 02, 2011, 13:31:33 pm »
Ето, че мартенските бебета започнаха да се появяват  :D хайде още чакаме  :D

За ритниците, моят бебок ме подритва болезнено долу вляво от доста време вече. С мъжа се шегуваме, че си дълбае дупка и иска от там да излиза, не е разбрал още от къде е изхода  :lol:

Дрехи и други неща започнах да купувам още в 25-26 гс, според мен ако има намаления по-добре е да се възползваме. Около нас нещо са много суеверни почти нищо не са ни купили и то се оказа, че ние сами си купихме вече всичко. Така поне като дойде бебеето ще си има всичко необходимо, а не да тичаме в последния момент да купуваме това, което липсва...И ние така с умиление гледаме малките дрешки, вадим ги радваме им се и пак ги прибираме  :)

Ох, момичета снощи имах много контракции, даже ги засичах, бяха през 6-8 минути в продължение на 2-3 часа  8O обаче като си легнах спряха  :( явно е била фалшива тревога...Ама за сега нито тапата ми е паднала нито нищо... :?

sami123 хубаво е, че мъничето се е обърнало дано да си остане така  :)


*
Re: Тема на бременните №74
« Отговор #39 -: Март 02, 2011, 13:53:05 pm »
loriane, ако искаш да разбереш дали са истински контракциите, взимаш топла вана. Ако минат, значи не са. Ако се увеличат, значи трябва да се запътваш към болницата. Не помня къде го бях чела това, че моето раждане беше предизвикано (бебето хич нямаше намерение да излиза). Леко раждане ти желая!

Лека бременност на всички!