0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Благодаря ти jasmin_veni!
« -: Февруари 12, 2011, 20:12:42 pm »
Днес Вени има рожден ден и мисля, че това е най-подходящият момент да й благодаря за всичко, което направи за моя син.
Самуил се роди много рано в 28 г.с. и заради усложнения от недоносеността е с детска церебрална парализа. Въпреки това, той е страшно борбен и засега се развива много добре за тази диагноза. След раждането му много исках да запазя кърмата, защото тя е още по-важна за недоносените деца. До 10-тия ден успях да постигна с цедене доста добри резултати, но заради безхаберието на лекарите в Шейново, развих тежка инфекция и се наложи да ми спрат кърмата. Това много ме срина психически, защото докато детето ми се бореше за живота си в друга болница, без дори да мога да го видя, кърмата беше единственото, което можеше да му дам. След като го изписаха, се чувствах много виновна, че не го кърмя и търсех варианти като релактация.
Тогава Вени ми се обади, не ме познаваше, още не беше родила, но ми предложи да дава кърма на Сами. Много се развълнувах, но си давах сметка, че кърменето често е съпътствано от много трудности, особено при първо дете и по-скоро очаквах да си промени решението, когато Ники се роди. Но точно напротив - тя ми се обади от болницата, за да взема коластрата за Сами. Все пак, по мое настояване, започнах да взимам кърма от нея, когато се прибраха вкъщи и така пордължихме няколко месеца. Често казано никой, никога, дори и най-добрите ми приятели не са правили нещо подобно за мен. Искам да й благодаря и да й пожелая добрината и отзивчивостта да й се върнат стократно! Тя е изключително лъчезарен и всеотдаен човек, на който винаги ще съм признателна. Вени, благодаря ти още веднъж за всичко! :bighug:

*
Re: Благодаря ти jasmin_veni!
« Отговор #1 -: Февруари 12, 2011, 20:19:07 pm »
Вени, страхотен жест! :balk_5:

Ани, да ви е здрав и все така борбен Самуил!




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
Re: Благодаря ти jasmin_veni!
« Отговор #2 -: Февруари 12, 2011, 22:11:54 pm »
Вени това е невероятен жест!
Бъди благословенна!
 :balk_81:

И аз като съм била бебе ме е дохранвала друга жена, която е имала близнаци.
Re: Благодаря ти jasmin_veni!
« Отговор #3 -: Февруари 13, 2011, 11:58:18 am »
Ани, благодаря ти за милите думи :bighug:
Радвам се, че успях да ти давам кърма, единствено ми е жал, че след лятото намаля драстично и не можех вече да давам.
Радвам се за всеки успех на Сами, както се радвам на всеки успех на Ники и си имам една картинка-мечта. Ники и Сами играят в пясъчника и търчат, а ние след тях.
Вярвам, че Сами ще се оправи напълно и ти се възхищавам, колко си упорита и не падна духом след нито една лошо "прогноза" която ти дадоха лекарите. И ето Сами опроверга всички :lol:
[/url][/url]
*
Re: Благодаря ти jasmin_veni!
« Отговор #4 -: Февруари 13, 2011, 12:24:39 pm »
Прекрасни сте, момичета ... силни, борбени майчици  :bighug:
Re: Благодаря ти jasmin_veni!
« Отговор #5 -: Февруари 13, 2011, 16:26:44 pm »
Ами това, че не съм паднала духом за съжаление не е вярно, даже се скрих от света, така да се каже  :oops:. Но се борим къде ще ходим, особено пък като гледам ината на малкия, няма как и аз да не дерзая. А Ники и Сами ще са заедно в пясъчника, само да се стопли, (поне от наша страна голямо ядене на пясък ще падне) :lol:!

*
Re: Благодаря ти jasmin_veni!
« Отговор #6 -: Февруари 13, 2011, 16:52:49 pm »
annie13, jasmin_veni, не ми стигат думите да опиша колко ме трогна и възхити историята ви.

Колко е хубаво, че има хора като вас, да ни напомнят да вярваме в добротата и себеотрицанието!
*
Re: Благодаря ти jasmin_veni!
« Отговор #7 -: Февруари 13, 2011, 17:56:13 pm »
annie13, стискам палци Сами да продължава да се подобрява и да ви изненадва все по-приятно. Детето е борбено, майка му няма къде да ходи, нали на нея се е метнало  :lol:
А, що се отнася до Вени - тя си знае какво изпитвам към нея  :bighug:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Благодаря ти jasmin_veni!
« Отговор #8 -: Февруари 13, 2011, 22:25:12 pm »
Разплака ме тази история.

ани, желая ти малкото ти момченце да се оправи напълно!

жасмин вени, голямо сърце имаш, момиче!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Благодаря ти jasmin_veni!
« Отговор #9 -: Февруари 13, 2011, 23:03:06 pm »
 :youwoman:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Благодаря ти jasmin_veni!
« Отговор #10 -: Февруари 13, 2011, 23:15:25 pm »
Честито Вени, бъди все така всеотдайна и добра :D
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Благодаря ти jasmin_veni!
« Отговор #11 -: Февруари 14, 2011, 00:12:57 am »
От това имах нужда днес, нещо силно и истинско!
За жените с големи сърца!

Честит Рожден Ден,  :flower: Вени!

Ани, здраве и много късмет на  yahoo_17 Сами!


Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Благодаря ти jasmin_veni!
« Отговор #12 -: Февруари 14, 2011, 09:10:35 am »
Стискам палци за Сами!

Вени, не преставаш да ме удивляваш! Браво, момиче! Златна си!


*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Благодаря ти jasmin_veni!
« Отговор #13 -: Февруари 14, 2011, 14:51:46 pm »
Все така добре да се развива Сами.

Жаси, Честит празник на патерици и тук.  :bighug:
Браво слънце !
Re: Благодаря ти jasmin_veni!
« Отговор #14 -: Февруари 14, 2011, 16:54:49 pm »
Изчервихте ме момичета :oops:
Благодаря ви за милите думи.  :bighug:
Тук човек се учи да отваря сърцето си, чрез този форум. :lovedock:
Нищо,че понякога се джафкаме тук, сигурна съм, че когато някоя от нас има нужда от помощ, винаги ще се намери зачатска мама насреща :balk_104:
[/url][/url]
Re: Благодаря ти jasmin_veni!
« Отговор #15 -: Февруари 14, 2011, 18:40:19 pm »
Момичета и аз много ви благодаря за милите думи :bighug:. Абсолютно вярно е, че тук човек винаги може да намери подкрепа. А за Вени наистина нямам думи...

Re: Благодаря ти jasmin_veni!
« Отговор #16 -: Февруари 14, 2011, 21:21:02 pm »
Никак не ме учудва постъпката на Вени. Не я познавам лично, но и виртуалното познанство ми стига, за да разбера,че е точно такъв човек, на когото можеш да разчиташ...Използвам повода да й пожелая още веднъж много, много щастие и прекрасни мигове!
Ани, твоето момченце е борец! ЩЕ се оправи напълно, желая ви го от сърце и вярвам,че ще е така!

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
*
Re: Благодаря ти jasmin_veni!
« Отговор #17 -: Февруари 14, 2011, 22:14:00 pm »
Честит празник, Вени! Стократно да ти се върне добрината!

Ани, желая ви много здраве и късмет!!!
Re: Благодаря ти jasmin_veni!
« Отговор #18 -: Февруари 14, 2011, 23:30:34 pm »
Вени, жива и здрава да си и нека многократно ти се върне добрината!
И дано се сбъдне мечтата ти да тичате заедно след мъниците.

Ани, прегърни малкия борец от мен!
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Благодаря ти jasmin_veni!
« Отговор #19 -: Февруари 15, 2011, 09:40:44 am »
     :D Вени, прекрасен човек си,бъди здрава! Ани, дано борбеното ви момче опровергае прогнозите на докторите и се радва на щастливо и пълноценно детство!