0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните №72
« Отговор #700 -: Януари 31, 2011, 09:47:32 am »
Ели супер е! Сега е голяма мания с белите кошари.
Сара и Дени стискам ви палци и съм в очакване на хубавите новини:) Нямам търпение и аз вече да стигна до финалната права, а съм още тооолкова далече:)
Колкото до утрогестана, до края на 12-та се слага. Аз вече не мога да го понасяяям, толкова ми омръзна вече:) Но...правим каквото трябва и това е:)
Успешна седмица момичета! :bighug:
Re: Тема на бременните №72
« Отговор #701 -: Януари 31, 2011, 10:45:18 am »
Здравейте бъдещи красиви мамчета,как сте,надявам се добре :)?
 Саричч абе хайде моля ти се раждай бре жена,голямо инатче ще дойде тоз бебок,аааааа те уж тръгнаха заедно с моя син,а я гледай ние месец живот и здраве ще направим вие още се гушитееее,хайде дано скоро мине всичко по най лекия и приятен начин и за двама ви :))).
 На всички от горещия списък,много леко раждане и щастлив и ревлив финалл с пухкаво/ви бебче/та.Неможах да видя линка за за кошарата ,какво се случи ?
 Ние сме добре с малкия,но явно ще минаваме на сухо мляко че нямам достатъчно кърма и моя гладник се плачка ,а вече ми ежал,дано поне на сухото мляко да е наред всичко чее иначе ще врътна.
 Целувки на всички и прегръdки.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...