0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Първа януарска темичка - 03-09.01.2011
« Отговор #160 -: Януари 09, 2011, 21:49:57 pm »
Хахаха Джам, това с гордия бащински поглед ме довършва от смях,
ама как може да са така предвидими всички бащи  :D
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Първа януарска темичка - 03-09.01.2011
« Отговор #161 -: Януари 09, 2011, 22:23:39 pm »
Ох...и аз их се израдвала ако по-често сме на вълна "тати", ама и при нас все е "мама" :( Както казва Парси не ме оставя и до тоалетната да ида. Незнам дали защото е момиче, или защото е свикнала поече с мен, но определено си предпочита мен. А и на баща й така му е по-лесно - аз приготвям храната, аз сменам памперса, къпя я, преобличам я, ако не ми седеше и постоянно в ръцете поне щеше да ми е по-лесно, а то - сега ставам преди всички за да мога да свърша нещо докато спи, мъкааааааа....
*
Re: Първа януарска темичка - 03-09.01.2011
« Отговор #162 -: Януари 09, 2011, 22:48:23 pm »
При нас има равновесие - Алекс не може без баща си, а Мила без мен. Така че съм спокойна, поне единия има нужда да съм до него :D Но в началото и аз много се стягах :?

хаха Гане, викаш имам нек`ви шансове с Вяра.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Първа януарска темичка - 03-09.01.2011
« Отговор #163 -: Януари 09, 2011, 22:53:16 pm »
Имаш, Мери, само че тя пък изпада в други крайности - не ме пуска сама никъде, даже на баща си не дава да я приспива. В началото ревеше от него, сега посвикна :? Абеее, няма угодия :(
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Първа януарска темичка - 03-09.01.2011
« Отговор #164 -: Януари 09, 2011, 23:21:40 pm »
Пък ние сме на моменти, ама тези моменти са еднакви за двамата :lol: Викнр ли единия за мама и другия не остава назад. Хич не се сърдя като искат баща си да ги оправя, естествено ако не бързаме за някъде, много съм доволна дори, че и на мен ми остава минутка спокойствие. Пък и въобще не съм навита да ме карат да играем мач или баскетбол в коридора. Аз съм човека дето ще въдворява ред, а тримата са беладжиите  :lol: Само в кош не се бях блъскала, но то НГ имаме и такова чудо в коридора като препятствие. Очаквам скоро без полилей да останем, ама какво да се прави - мъжка му работа  :lol:
Четох ви за свекървите и си мисля само една свястна ли има в цяла България и аз на нея да попадна. Няма такова съкровище в буквалния смисъл. Ако трябва да я опиша ще стигна максимума от 50стр.  :lol: Само да кажа дай боже всекиму такава свекърва, обаче явно на мойте снахи няма да я даде  :lol: Свате, мисли му  :lol:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Първа януарска темичка - 03-09.01.2011
« Отговор #165 -: Януари 09, 2011, 23:27:30 pm »
:balk_70: :balk_71: ще я видим ние тая работа
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Първа януарска темичка - 03-09.01.2011
« Отговор #166 -: Януари 09, 2011, 23:30:08 pm »
Близначкова, где живее свекърва ти?
*
Re: Първа януарска темичка - 03-09.01.2011
« Отговор #167 -: Януари 09, 2011, 23:59:17 pm »
В Шумен, що?
*
Re: Първа януарска темичка - 03-09.01.2011
« Отговор #168 -: Януари 10, 2011, 00:12:36 am »
В Шумен, що?
Щото и аз така говорех за свеки, преди да заживеем в един град  :lol: :lol: :lol: А сега е с червен картон.
Най-добрата свекърва е тази, която живее възможно най-далече от семейството на сина си. Аз ако виждам моята 2-3 пъти в годината, ехеее...
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Първа януарска темичка - 03-09.01.2011
« Отговор #169 -: Януари 10, 2011, 00:39:01 am »
В Шумен, що?
Щото и аз така говорех за свеки, преди да заживеем в един град  :lol: :lol: :lol: А сега е с червен картон.
Най-добрата свекърва е тази, която живее възможно най-далече от семейството на сина си. Аз ако виждам моята 2-3 пъти в годината, ехеее...
Боже, ако е веднъж седмично ще пройграя и кючек да знаете. Бих изтърпяла всичко и няма и дума да кажа  :lol: Тва три пъти в годината не смея и да си го помисля. Тооолкова е далече.  :) Размечтах се  :lol:

Jam нали те има на рисунката. Да не изпадаме в подробности :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0