0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ТЪРСЯ СЪВЕТИ ЗА НАЧИНАЕЩИ
« -: Декември 08, 2010, 21:28:52 pm »
  ЗДРАВЕЙТЕ ПОНЕЖЕ СЪМ НОВА ВЪВ ФОРУМА,НЕ ЗНАМ КЪДЕ ДА СПОДЕЛЯ НЕЩАТА,КОИТО МЕ МЪЧАТ  :oops:И ТАКА НА 29 ГОДИНИ СЪМ,ПРЕДИ 9 МЕСЕЦА МЕ ОПЕРИРАХА ОТ МИОМА,СЛЕД ПРЕГЛЕД НА 6-ИЯ МЕСЕЦ СЛЕД ОПЕРАЦИЯТА ЛЕКАРЯТ МИ КАЗА,ЧЕ Е НЕОБХОДИМО ДА ЗАБРЕМЕНЕЯ ВДНАГА,ЗАЩОТО ИНАЧЕ ВЕРОЯТНОСТТА ПАК ДА НАПРАВЯ МИОМА Е МНГОО ГОЛЯМА,А ПРИ МЕН ТОВА ОЗНАЧАВА ПЪЛНО ОТСТРАНЯВАНЕ НА МАТКАТА :( :(И ТАКА ВЕЧЕ ЗА 4-ТИ ПЪТ ОПИТВАМЕ.НАПРАВИХМЕ И СПЕРМОГРАМА,ПОКАЗА БАВНА ПОДВИЖНОСТ НА СЕМЕНЦАТА,ВТОРИ МЕСЕЦ МЪЖЪТ МИ ПИЕ АГАПУРИН.ОБАЧЕ ДНЕС РОВЕЙКИ ИЗ ФОРУМА ЗАПОЧНАХ ДА СЕ СЪМНЯВАМ ,ЧЕ НЕ СЪМ ПРАВИЛА НЕЩАТА КАКТО ТРЯБВА И ЕТО ГО ТЪПИЯ ВЪПРОС-ЗНАЧИ ПРАВЯ СИ ТЕСТА ЗА ОВУЛАЦИЯ ПОКАЗА + И НИЕ ПОЧВАМЕ И ТАКА 3 ДНИ,А МАЙ СЕ ОКАЗВА,ЧЕ ФЕРТИЛНИТЕ ДНИ СА 2 ДНИ СЛЕД ОВУЛАЦИЯТА,ТАКА ЛИ Е :ask: :ask:АКО ДА,МОЛЯ КАЖЕТЕ МИ КОИ СА НАЙ:ГОРЕЩИТЕ ДНИ ЗА"ПРОБИ"ДАЛИ ЩЕ ПОМОГНЕ АКО МЕРЯ ТЕМПЕРАТУРАТА СИ?С ОБИКНОВЕН ТЕРМОМЕТЪР СТАВА ЛИ?НЕЩО ДРУГО ДА НАПРАВЯ,ЗА ДА СТАНЕ,ДА ПИЯ НЯКАКВИ ДОБАВКИ ИЛИ СПЕЦИАЛНА ХРАНА?!И ВЪПРЕКИ,ЧЕ СТАНА ДЪЛГО ИСКАМ ДА СПОДЕЛЯ НЕЩО,КОЕТО МИ СЕ ЛУЧИ ПРЕДИ 2 ДНИ СУТРИНАТА ПРОКЪРВИХ ЛЕКО(ЗА БЛИЗО 30Г,НИКОГА НЕ СЪМ ИМАЛА ИЗВЪН МЕНСТРУАЛНО КЪРВЕНЕ)ОСВЕН ТОВА В ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА 24 ЧАСА ИМАХ ПОСТОЯННИ ТЪПИ БОЛКИ,ПРИЛИЧАЩИ НА МЕНСТРУАЛНИ,А СЪМ 10 ДНИ ПРЕДИ ЦИКАЛА??!!ОТИДОХ НА ЛЕКАР,НО ПОЛУЧИХ СЪВЕТ ДА ПИЯ НО ШПА И ДА ЧАКАМ ЦИКАЛА...КАКВО ЛИ БЕШЕ ТОВА,ДАЛИ ИМА И МЪНИЧКА НАДЕЖДА ЧУДОТО ДА Е СТАНАЛО?МОЛЯ ЗА МНЕНИЕ МОМИЧЕТА,МНОГО СЪМ ПОДТИСНАТА И ОБЪРКАНА,А КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ЧЕТА ПО-ЛОШО СТАВА......
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: ТЪРСЯ СЪВЕТИ ЗА НАЧИНАЕЩИ
« Отговор #1 -: Декември 08, 2010, 22:26:54 pm »
Здравей,t.stankova!
Да започнем по ред:На кутийките за тестове за овулация,пише до колко часа след "+" ще настъпи овулацията(на някои е 24 до 48 часа след "+").Тъй като при вас плувците са по-бавни,е желателно по-честичко да опитвате(ако съм в грешка,някой да ме поправи).Желателно е да бебеправите не три дни,а колко повече-толкова по-добре ;)
За въпроса ти за БТ-няма значение какъв е термометъра и обикновен живачен върши работа.По-лесно ще ти е обаче с дигитален.И за по-точно определяне и ориентиране-мери температурата ректално.Ако имаш нужда от помощ,при разчитането на графиката,пусни си темичка тук http://www.zachatie.org/forum/index.php?board=28.0
Зацапването може да е породено от много фактори,може и да е от ову.Естествено,винаги я има надеждата,че чудото може да е станало :)
Успех,миличка и дано скоро се сбъдне мечтата ти :)
[/url]
Re: ТЪРСЯ СЪВЕТИ ЗА НАЧИНАЕЩИ
« Отговор #2 -: Декември 08, 2010, 22:36:18 pm »
КРАСИ,МНОГО БЛАГОДАРЯ ЗА БЪРЗИЯ ОТГОВОР! АМИ ЗАПОЧВАМ С МЕРЕНЕТО НА ТЕМПЕРАТУРА И ИЗЧИСЛЕНИЯТА,ТО И СЕКСА НИ ВЕЧЕ ПО ЧАС И ДАТА,ТЪЖНА РАБОТА,АМА КОЛКОТО И ДА НЕ ИСКАМ СЕ ЗАДЪЛБАВАМ САМО В МИСЪЛТА ЗА БЕБЕ И МОЖЕ БИ ТОВА СЪЩО ОКАЗА ВЛИЯНИЕ :(ОСЪЗНАВАМ ГО,НО НЕ МОГА ДА СПРА ДА МИСЛЯ:(ДАНО ТОЗИ ПЪТ СТАНЕ....
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: ТЪРСЯ СЪВЕТИ ЗА НАЧИНАЕЩИ
« Отговор #3 -: Декември 09, 2010, 08:32:22 am »
добре дошла във форумите на Зачатие.

като начало, можеш да разгледаш информацията за овулационния календар ето тук - http://calendar.zachatie.org/work/HelpWhyCalendar и да го използваш за следене на температурата си.

тук сме публикували една много интересна и обширна книга за всички аспекти от стерилитета, има много информация за начинаещи - http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=190&Itemid=104

и разбира се - ако нещо не е ясно, питай във форумите.

успех!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: ТЪРСЯ СЪВЕТИ ЗА НАЧИНАЕЩИ
« Отговор #4 -: Декември 09, 2010, 11:57:10 am »
t.stankova, защо не отидеш на АГ да ти направят една фоликуметрия, за да знаете кога точно е ову и тогава да действате. Като е хубаво преди ову да имате въздържание 3-4дни.
Поразрови се и из темите за ову и тестовете за ову, там има много инфо.
Успех

п.п не е необходимо да пишеш с главни букви

Re: ТЪРСЯ СЪВЕТИ ЗА НАЧИНАЕЩИ
« Отговор #5 -: Декември 21, 2010, 14:21:44 pm »
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА АЗ СЪМ НОВА ВЪВ ФОРУМА.С ИНТЕРЕС СЛЕДЯ ТЕМИТЕ ЗА НАЧИНАЕщИ МАМИ,ЗАщТОТО И АЗ СЪМ ЕДНА ОТ ТЯХ.ПОЖЕЛАВАМ УСПЕХ НА ВСИЧКИ!ЦИКЪЛЪТ МИ Е НА 28 ДНИ,ОВУ НА 13 ТИ ДЕН ДОКАЗАНО С ТЕСТ МИНАЛИЯ МЕСЕЦ,НО БЕБО НЕщО НЕ СЕ ПОЛУЧИ(НИщО ДРУГИЯ ПЪТ).щЕ СПОДЕЛЯМ ГРАФИКАТА СИ С ВАС,ДАНО СКОРО УСПЕЕМ ЗАЕДНО
« Последна редакция: Декември 21, 2010, 14:56:53 pm от lora79 »
Re: ТЪРСЯ СЪВЕТИ ЗА НАЧИНАЕЩИ
« Отговор #6 -: Януари 03, 2011, 13:23:06 pm »
здравейте момичета.искам някой да погледне моята графика.мисля,че този месец нямам ову.благодаря предварително
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: ТЪРСЯ СЪВЕТИ ЗА НАЧИНАЕЩИ
« Отговор #7 -: Януари 03, 2011, 16:46:52 pm »
здравейте момичета.искам някой да погледне моята графика.мисля,че този месец нямам ову.благодаря предварително

привет!

ето в този подфорум се коментират графики - http://www.zachatie.org/forum/index.php?board=28.0.

там пусни питането си и ще ти обърнат повече внимание. иначе, и на мен ми се струва, че няма данни за овулация.

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!