0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте и от нас !
 Честит имен ден на всички именници, с пожелания за много здраве,щастие и късмет! :D
Пожелавам една незабравима седмица на всички !
Аз все още се опитвам да пазя леглото но ми е май трудничко с непослушния бъдещ батко голям дивак е имам чувство че с всеки изминал ден е по див!  8O  :lol:
*
Re: Седмичка 27.12.10 - 02.01.11-В очакване на Нова година!
« Отговор #1 -: Декември 27, 2010, 11:44:19 am »
Добър и хубав ден!Навън е страшно приятно и ние досега 1 час се возихме с шейната-беше голяма радост :D

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Седмичка 27.12.10 - 02.01.11-В очакване на Нова година!
« Отговор #2 -: Декември 27, 2010, 19:31:01 pm »
Пожелавам ви лека работна седмица и много красив празник в края и.
Дано всички са вече здрави и звездичките в очите да са през целият ден:)

Бяхме на консултация преди няколко дни и макар Никол да ми тежи най-много, се оказа, че Алекс води групата по кг и височина:) По кривотия са Дани и Никол:)))Сложиха им ваксини, вземаха им кръв, всичко е наред. Остана да занеса урина за изследване тези дни:)
Ние за съжаление имаме само дъжд и студ засега но се надявам да се порадваме на бял килим тези дни. И мисля да ги кача в шейна:)
Някой виждал ли е по-дължи шейни? Седалките да са по-дълги, за да ги събера и тримата:)

Re: Седмичка 27.12.10 - 02.01.11-В очакване на Нова година!
« Отговор #3 -: Декември 27, 2010, 21:06:28 pm »
Здрава и празнична снежна седмица!
Дано студеното време да унижощи най-сетне вирусите!
Лис, може би ти трябва шейна без седалка- да е цяла, за да се наредят там и трите лисанчета...
И аз вече имам проходило юначе- навръх Коледа. Сега вече е неудържим!

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмичка 27.12.10 - 02.01.11-В очакване на Нова година!
« Отговор #4 -: Декември 28, 2010, 12:00:18 pm »
Здрава, весела и усмихната седмичка и от нас.  :)
При нас дядо Коледа пристигна. Всичко беше много мило. Децата си получиха подаръците. Усмивките им напълниха сърцата на родителите им. Коледа изпълни своята задача и си тръгна. Ще я чакаме с нетърпение и другата година.  :)

Ние също се радваме на снега. Шейната ни е голяма емоция. Искаше ми се тази година да я пусна Моника на ски, но няма група която да ги качва и свала за деня. Има за семица с преспиване, а аз не искам нито детето ми. Миналата година ски училище си ги взимаше и ги връщаше следобяд. Много ме е яд, защото миналата година ми се стори малка, а сега иска да се качим на ски, а на нас все време не ни остава.
Дано февруари малко се поосвободя и успеем макар и за ден да се качим и да покараме. Вече ми е мъчно, защото от 4 години не сме карали. Едната година бях бременна и родих, после малката беше бебе, после работа, сега дипломиране и отново работа и работа...
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Седмичка 27.12.10 - 02.01.11-В очакване на Нова година!
« Отговор #5 -: Декември 28, 2010, 12:04:09 pm »
Здрави да са ни дечицата и усмихнати да сме родителите!

Inke, Lisko, честити бързи крачета!

parsi, lidia , голямо удоволствие е и за нас сняг и шейна.

Дано така да се задържи времето, че по-дълго да е чисто и бяло, а не кишаво и кално.
Re: Седмичка 27.12.10 - 02.01.11-В очакване на Нова година!
« Отговор #6 -: Декември 28, 2010, 13:49:25 pm »
Lisko, тази шейна е по-дълга http://onlinetrading.bg/product/sheina-double-race.html, но мисля,че ще е рано за лисичетата да се качат на такава - няма странични и задна облегалки. За по-големи е супер, на нас ни я донесе дядо Коледа, днес сутринта мармотите издивяха от щастие с нея.

Здраве, ама много здраве и усмивки на всички малки и големи зачатчета!
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Седмичка 27.12.10 - 02.01.11-В очакване на Нова година!
« Отговор #7 -: Декември 28, 2010, 13:52:35 pm »
шейната е перфектна, потвърждавам, снощи до 8 часа не можем да ги преберем децата :lol:
*
Re: Седмичка 27.12.10 - 02.01.11-В очакване на Нова година!
« Отговор #8 -: Декември 28, 2010, 14:53:38 pm »
Успешна седмица и от нас!
Инки честити ти проходили крачета.
Аз много мислих дали да вземем шейна на малката,но реших да оставя за другата зима.
Ще посрещаме Новата Година вкъщи,че с нея никъде не става да отидем,а не искам да викам някоя баба да я гледа.Искам да си я нацелувам в 12 часа :D

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмичка 27.12.10 - 02.01.11-В очакване на Нова година!
« Отговор #9 -: Декември 28, 2010, 16:08:22 pm »
Весела, здрава и спокойна седмица!
И да посрещнем Новата година с любими хора!
Много емоции в снега и румени бузки!
Инке, честито бързоходче!

Митачо още ходи сутрин да проверява за позабравени подаръци...
Така щастлив беше, подаваше на баща му да чете за кого е пакета
и раздаваше със сънена усмивка.
Калина милата още не разбира еуфорията, а и има "късмет"
да изкара тридневен ентеровирус от Бъдни вечер насам.
Силни колики и всички съпътстващи екстри на това състояние.

Здраве пожелавам на всички ни!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Седмичка 27.12.10 - 02.01.11-В очакване на Нова година!
« Отговор #10 -: Декември 28, 2010, 20:38:51 pm »
Момичета, много съм притеснена!
Прабабата на Ники била с Херпес Зостер на Коледа и обрива избил на следващия ден, на самата Коледа е било само раничка. Не съм й давала Ники, но е седял близо до нея (а тя понякога заради чеенето плюе като говори) и сега съм притеснена, защото знам, че е силно заразен :x
За какво трябва да гледам, да го водя ли да го изследват за нещо, себе си да изследвам ли?

Яд ме е,че не са ми казали, накарх им се, но файда...
[/url][/url]
*
Re: Седмичка 27.12.10 - 02.01.11-В очакване на Нова година!
« Отговор #11 -: Декември 28, 2010, 21:37:23 pm »
Вени, спокойно, това е вируса на варицелата, не се шашкай, най-много да се опъпчи. Следи за пъпки с течност, пъпките са с неправилна форма пълни с прозрачна течност.
*
Re: Седмичка 27.12.10 - 02.01.11-В очакване на Нова година!
« Отговор #12 -: Декември 28, 2010, 21:44:12 pm »
Здрава и весела седмица и от нас! Приятно посрещане на Новата Година с надежда да е по-здрава и изпълнена със сбъднати мечти!

Лиско, Инке, честити бързи крачета :)

Мише, бързо възстановяване на Калина!  :crossfingers:

При нас Дядо Коледа снощи дойде (надявам се) за последен път тази година - нашите подаръци останаха последни, но нали обиколихме всичките баби, буйчовци и лели по празниците и решихме да не разхождаме нашите подаръци.

Иначе се крепим здрави (втора седмица (да чукна на дърво)), не че всеки ден не ги пращам със свито сърце на ясла и градина и първото което ги питам вечер е дали кашлят, но тая година за съжаление нямаше как да ги спра от ходене поне между празниците. Стефан от нощес мрънка и е кисел, ходи и дъвче каквото му попадне - явно зъби ще излизат :?, дано да се разминем само с мрънкането.


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Седмичка 27.12.10 - 02.01.11-В очакване на Нова година!
« Отговор #13 -: Декември 28, 2010, 22:32:48 pm »
Момичета, много съм притеснена!
Прабабата на Ники била с Херпес Зостер на Коледа и обрива избил на следващия ден, на самата Коледа е било само раничка. Не съм й давала Ники, но е седял близо до нея (а тя понякога заради чеенето плюе като говори) и сега съм притеснена, защото знам, че е силно заразен :x
За какво трябва да гледам, да го водя ли да го изследват за нещо, себе си да изследвам ли?

Яд ме е,че не са ми казали, накарх им се, но файда...
http://www.puls.bg/illnes/issue_260/part_2.html
Re: Седмичка 27.12.10 - 02.01.11-В очакване на Нова година!
« Отговор #14 -: Декември 28, 2010, 23:24:22 pm »
Стефи, поуспокох се след като четох дадения от Лейди линк и след няколко консултации с приятели медицински лица по телефона, а и едно майче от съседния форум ми писа.
Слава богу, обрива е избил на следващия ден и не е бил контактен с него.
[/url][/url]
Re: Седмичка 27.12.10 - 02.01.11-В очакване на Нова година!
« Отговор #15 -: Декември 29, 2010, 11:07:44 am »
Привет на всички в този привидно топъл ден :D
Имам въпрос - от кога започнахте да казване НЕ,Не МОЖЕ на децата си? Ники сега като пълзи и се опитва да дърпа нещо или да захепе някой кабел, го дърпам от там и му казвам НЕ.Не може. Той се нацупва сериозно и заревава. Вчера цял ден го учих, че не може да дърпа масичката за кафе, и днес пак посяга :? И се замислих има ли смисъл от сега да го уча на НЕ,Не може или само ще нацупвам детето напразно?
[/url][/url]
*
Re: Седмичка 27.12.10 - 02.01.11-В очакване на Нова година!
« Отговор #16 -: Декември 29, 2010, 11:27:25 am »
Привет и от нас!
Мише, съжалявам да чуя това за малката принцеса, дано се е оправила вече  :bighug:
Честити бързи краченца на малките момченца! Само напред да ги водят!
Лис, може пък на Йорданов ден да проходи малкия  :wink: - както сте го подкарали по именните дни ще е  :lol:
Ние вече сме здрави и на градина, дано да е за мноооого дълго. дани си изтегли здравето от баницата, та дано му се изпълни късмета, Криско ще ни е паралия, той откак се роди все такива късмети си избира - злато, пари. Майка му на дърти години може би ще си живее живота по екскурзии  :lol:
 У нас от подаръци не мога да стъпя и започнах да прибирам малко по малко, ще вадя като им омръзнат тези, за да има разнообразие. В яслата явно учат хоро, защото 2 дена у нас скачат и викат Иха, и ръцете горе. Дори си правят забележка: "Нани, дигай каката"  :lol:
Започнаха да ме затапват, чак се чудя какво да отговарям някой път. Като нещо не е за тях им казвам, че е само за мами, не за момчета, вчера Криси мрънкаше сутринта че искал чай, викам му "Дай ми млякото, ще ти направя чай", а той:"Мамо, пакото е за момчетата само, не за мами" - с мойте камъни ...  :lol:
*
Re: Седмичка 27.12.10 - 02.01.11-В очакване на Нова година!
« Отговор #17 -: Декември 29, 2010, 11:29:01 am »
jasmin, аз лично практикувам отстраняване от опасното място и разсейване. Опитвам да използвам минимум "Не". Дали е правилно само времето ще покаже  :lol:
*
Re: Седмичка 27.12.10 - 02.01.11-В очакване на Нова година!
« Отговор #18 -: Декември 29, 2010, 11:34:31 am »
Жасмин, друго което можеш да направиш е да придпособиш средата към детето - Без покривки по масите, без мебели на колелца, обезопасени контакти, ъгли, предпазители за шкафове, за врати и т.н. Колкото по-малко забрани, толкова по-щастливо дете. Но естествено че ще му кажеш Не, когато дърпа кабели. Ако можеш, ги ограничи до минимум или пък ги скрий зад мебели или зад первази, ако има вариант.
Re: Седмичка 27.12.10 - 02.01.11-В очакване на Нова година!
« Отговор #19 -: Декември 29, 2010, 11:37:17 am »
jasmin, аз лично практикувам отстраняване от опасното място и разсейване. Опитвам да използвам минимум "Не". Дали е правилно само времето ще покаже  :lol:

Аз повечето опастности ги отстраних, но кабелите на телевизора,двд,телефон и комп трудно мога да ги вдигна горе, най-много да ги овържа на снопче. А кабела на цифровата минава по пода на целия апатрамент и дори и скобите не помагат срещ това да бъде дърпан. Най-новото е да се завре под стола и после да не може да излезе и се опитва през краката на стола, но дървото го удря. Или дърпа стойката на цветята - май ще се наложи да ги разкарам :( Ей такива неща ми е по-трудно да отстраня.
[/url][/url]