0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Полипи или аборт?
« -: Юни 01, 2007, 07:25:02 am »
През всичките години от брака ни сме се борили с мъжки стерилитет. Сега вече можем да се надяваме на бебе. Вчера ми дойде М, а вечерта в тоалетната от мен паднаха две много интересни парчета. Беше всичко друго, но не и съсирена кръв. Приличаше по-скоро на месо и ципа. Никога не съм имала полипи и не съм правила аборт. Може ли да се направи разлика на външен вид между едното и другото? 

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Полипи или аборт?
« Отговор #1 -: Юни 01, 2007, 08:49:26 am »
Това е ципа от лигавицата, нищо обезпокоително, случва се понякога.
*
Re: Полипи или аборт?
« Отговор #2 -: Юни 01, 2007, 11:00:32 am »
Това е ципа от лигавицата, нищо обезпокоително, случва се понякога.
Подкрепям Лали. Не се притеснявай, давай напред.
Късмет.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Полипи или аборт?
« Отговор #3 -: Юни 01, 2007, 11:13:24 am »
Съгласна съм с момичетата. И на мен ми се е случвало - още преди да започнем да правим опити за бебе.


*
Re: Полипи или аборт?
« Отговор #4 -: Юни 01, 2007, 11:19:38 am »
Аз пък при всеки цикъл съм с такива неща. Че и съсиреци имам. Понякога повече, понякога по-малко. Отначало се притеснявах много, но тъй като е системно,смятам, че просто моят М. си е такъв.
*
Re: Полипи или аборт?
« Отговор #5 -: Юни 01, 2007, 12:27:55 pm »
Ей, страшни сте! Направо си ме успокоихте, че както се бях шашнала... До сега не ми се беше случвало такова нещо пък съм на 37.

Re: Полипи или аборт?
« Отговор #6 -: Юни 01, 2007, 13:10:04 pm »
И на мен също ми се е случвало,доста преди опитите за бебе.Изпадна едно доста голямо "парче" точно като че ли месо беше от мен,но аз тогава не му обърнах внимание.Мисля,че понякога се случват такива неща.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Полипи или аборт?
« Отговор #7 -: Юни 01, 2007, 21:46:40 pm »
Ей, страшни сте! Направо си ме успокоихте, че както се бях шашнала... До сега не ми се беше случвало такова нещо пък съм на 37.
Никога не е късно да станеш за резил. :wink: :lol: