0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
моля, препоръчайте ми лекар
« -: Май 30, 2007, 18:32:56 pm »
Здравейте.
От 3 години се опитваме да имаме дете, ходих на поне 7 доктора, направиха ми какви ли не изследвания:всякакви хормонални, за хламидии, антитела, тест за проходимост и какви ли още не, на съпруга ми му направиха за спермограма и Martest всички казват, че моите реzултатите са добри, само при мъжа ми има някакви леки отклонения и се налага инсеминация.

Ходих и при д-р Владимиров, четох много добри отзиви във форума за него, но самото чакане пред кабинета му ме изнервя, а и не разполагам с толкова време, налагало се да стоя по 3 часа, пред кабинета му. Не мога да изляза от работа за 5 часа, това е повече от половината от работното ми време.

Моля, препоръчайте ми някой доктор.
и другия ми въпрос е: има ли вероятностда забременея при инсеминация, четох, че вероятността е 20 %, не е ли твърде малко?
Re: моля, препоръчайте ми лекар
« Отговор #1 -: Май 30, 2007, 19:03:07 pm »
Здравей, SISA77,
Няма добър доктор, за когото да не се чака, убедена съм - дали д - р Владимиров, д - р Даскалов, д - р Стаменов или д - р Персенска. Но, за разлика от чакането пред кабинета на някой световно неизвестен некадърен доктор, на какъвто имах нещастието да попадна наскоро, то при гореизборените СИ СТРУВА. Аз поне не се оплаквам.
Колкото до инсето - вероятността за забременяване хич не е пренебрежима, виж само тук:
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=10584.0
Успех!
*
Re: моля, препоръчайте ми лекар
« Отговор #2 -: Май 30, 2007, 22:44:56 pm »
 8O Невероятно лош късмет си извадила - ходя вече година при него, никога не съм чакала повече от час.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: моля, препоръчайте ми лекар
« Отговор #3 -: Май 31, 2007, 08:19:04 am »
Не ми се вярва това с чакането по три часа.
Re: моля, препоръчайте ми лекар
« Отговор #4 -: Май 31, 2007, 10:03:45 am »
Лали, да ти призная честно - един единствен път ми се случи... Ама тогава се бяха събрали една купчина пункции и трансфери, а те както знаеш не могат да се планират предварително :lol:

Та в този ред на мисли, SISA77, смятам, че д-р Владимиров е един перфектен избор  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: моля, препоръчайте ми лекар
« Отговор #5 -: Май 31, 2007, 11:08:11 am »
сиса 77, за 3 години си била при 7 лекаря, при които не се е чакало чак толкова... и сама знаеш резултата. аз съм при стаменов и също чакам. не ми пречи. няколко чака чакане сравнени с другото чакане повече от 5 години вече са ми наистина най-малкия проблем. ама при стаменов поне знам защо чакам :wink:
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Re: моля, препоръчайте ми лекар
« Отговор #6 -: Май 31, 2007, 11:34:23 am »
Здравей, SISA77. Аз също ходя при д-р Владимиров, но за една година нито веднъж не съм чакала три часа. Явно ти си попаднала в натоварен ден.Понякога се налага да се чака, но всеки го прави в името на една единствена цел. Аз друг лекар немога да ти препоръчам, за мен той е "моя" лекар, надявам се и ти да го намериш. Късмет.:D
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: моля, препоръчайте ми лекар
« Отговор #7 -: Юни 01, 2007, 02:42:25 am »
Лали, да ти призная честно - един единствен път ми се случи... Ама тогава се бяха събрали една купчина пункции и трансфери, а те както знаеш не могат да се планират предварително :lol:

Възможно е да е инцидентно, но не е практика.
Re: моля, препоръчайте ми лекар
« Отговор #8 -: Юни 01, 2007, 07:51:46 am »
Лали, да ти призная честно - един единствен път ми се случи... Ама тогава се бяха събрали една купчина пункции и трансфери, а те както знаеш не могат да се планират предварително :lol:

Възможно е да е инцидентно, но не е практика.

Точно това казвам и аз  :lol: А и .. като съм чакала веднъж - какво от това? Ако трябва ще чакам цял ден, защото това е моя доктор  :lol:  А пък и работата не е заек, няма да избяга  :lol:
« Последна редакция: Юни 01, 2007, 07:54:26 am от rally_pat »

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: моля, препоръчайте ми лекар
« Отговор #9 -: Юни 01, 2007, 08:28:13 am »
А пък и работата не е заек, няма да избяга  :lol:
:good_post:.  SISA77, и аз първия път се стъписах от чакането и на пръв поглед от липсата на ред, но следващия вече си напомнях защо съм там и кое ми е по-важно -- причината да съм пред кабинета или работата -- и си чаках търпеливо.  Дай Боже и твоят ред ще дойде да си там без час и ще ти е малко виновно, че бавиш момичетата за първоначален преглед, но пък ще си изпълнена с надежда от това, че си по-близо до успеха...  Мисълта ми е, имай търпение, налага се да се почака, защото за съжаление не са много добрите специалисти по репродуктивна медицина у нас и няма начин да не чакаме, ако всички искаме да получим помощ по пътя към заветната цел.  Успех.