0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Стийм моп- мнения???
« Отговор #20 -: Юни 14, 2011, 16:36:42 pm »
mini, ти купи ли парочистачка Солак и ако да, какъв модел - LV1450? Моля те да пишеш струва ли си инвестицията.

Но щастието трябва да се търси - то никога не идвало само.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Стийм моп- мнения???
« Отговор #21 -: Октомври 04, 2012, 15:49:45 pm »
Изрових тази тема , с молба мини да сподели доволна ли е , кои модел Солак взе?
У дома е само паркет, няма килими.

Редовно  чистя с  гъба- моп / не стийм моп, а тези тип палка  с гъба и дръжка/  , ама напоследък са големи боклуци -гъбите не са като преди -не чистят така добре, не се изцеждат с механизма, а на ръка трябва да я до изстисквам  , да не говорим, че дръжките се чупят  за седмица.Търсих из магазини качествен , хубав - няма - все са такива боклуци.Като бабите ще кажа-преди години първите мопове бяха много по качествени .

И понеже понякога  по няколко пъти на ден чистя  с палката , се чудя какво да вземам -да е леко , бързо , удобно.
« Последна редакция: Октомври 04, 2012, 15:51:41 pm от nimika »


Re: Стийм моп- мнения???
« Отговор #22 -: Октомври 09, 2012, 10:10:09 am »
Нимика, аз ползвам моп професионален някакъв- с дълга чупеща се на 360 градуса дръжка и гъбата е доста добра (всъщност е някаква "фибърна" материя)- лесно се сваля и пере, а и много добре обира по ламината ми.
Мъжът ми я купи от спец. магазин в Бургас за професионално почистващи истории, струва около 40- 50 лв.

А стийм моп- а миналата седмица го раздробихме и изхвърлихме тотално вече- повече никакви китайски боклуци.

И аз очаквам Мини да се включи с отзиви за "Солак"-а
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам