0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Момичета, искам да ви се похваля, че днес Албена ми се обади и ми каза, че от клиника Iakentro са решили да подарят една инвитро процедура без лекарствата и са избрали мен. Нямам думи да ви опиша колко съм щастлива. Моята борба продължава вече 9 години и направо бях останала без всякаква НАДЕЖДА.
Поклон пред лекарите в клиниката и независимо от крайния резултат, днес в мен отново се върна вярата и надеждата, че има на земята останали прекрасни хора, за които човек си заслужава да се бори до край.
Надявам се модераторите да не се обидят, но не можах да се стърпя и да не споделя с вас новината.
Знам, че някои от вас ме познават и имам нужда наистина от стискане на палци.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
:)Пожелавам ти резултата от този подарък да е още по-хубав и щастлив за вас:)
Успех:)
Успех! :)
Успех,teodor!!!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Успех, чудесен Коледен подарък!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
 :balk_46: :balk_47: :balk_46:
стискам палци подаръкът да е двоен!
*
Успешна процедура, Теодор! Поздравления за жеста на клиниката! :)
*
Благодаря, ви момичета. Искам да ви кажа, че до сега Коледите ми бяха толкова черни, че дори не вярвах, че някога ще имам хубава Коледа. Даже се бях примирила с мисълта, че и тази Коледа ще е черна. Това е най-хубавия ми подарък от изминалите години. Дано се получат нещата.
Благодаря ви момичета и да знаете много ви обичам! От мен една голяма - :bighug:
Пожелавам на всички момичета, които все още се борят като мен и на тях такъв един подарък.
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Много се радвам Данче, успешна процедура!  :D Браво на клиниката за жеста!

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Данче, чудесна новина!! Много се радвам, че Якентро са ти върнали вярата и оптимизма с този коледен подарък. Да видим накрая, в един пакет ли ще е подаръка ylinfant, а може и да са два...  ylinfant ylinfant
Смело напред, а ние ще ти стискаме палци :crossfingers:

На теория и практика, животът е едно. В действителност - съвсем друго.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Честито и от мен. Подаръците по Коледа са вълшебни, да знаеш. :wink:
Успех!
Честито Теодор!Прекрасен Коледен подарък!
[/url][/url]
*
 :D :D :D Оооо, Данче как ме зарадва поста ти - това е невероятна новина !!!!
Много се радвам за теб мила.
 Вярвай в чудесата - ето започнаха и на теб да се случват!
Стискам много силно палци да е успешна процедурата.
Прегръщам те мила  :bighug: :goodluck: :goodluck: :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Успешна процедура, Теодор!  :)
*
Чудесен Коледен подарък, Теодор!
Успех!
*
Успех!  yahoo_17
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Честито  :bighug:, имаше огромна нужда нещо такова да ти се случи, то не може само лошо и лошо. Ето че късметът ти се обърна най-после! Много, много, много се радвам за теб. Дано всичко да е наред и тази да е успешната ти процедура мила. 
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Пожелавам от сърце този прекрасен жест да е начало на незабравими и щастливи дни, които да завършат с огромен подарък за теб и семейството ти!  :bori_010: :bori_003:

пп. ей това вече пораснало слънчице в лентичка ми идва от там ... :)
Миличка Данче, това е страхотен подарък, толкова се радвам за теб  :D :D :D
Пожелавам ти успешна процедура и следващата Коледа да е първата от многото щастливи!!!  :bighug:
Благодарности на клиниката за този жест към теб.

*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Прекрасен коледен подарък!
Успешна процедура!
Нама нищо по-хубаво от надеждата!
*
Аз все още съм объркана. Наистина последната година за мен беше много лоша и дано идващата да е много по-хубава.
Подаръкът наистина е страхотен.
Жестът на клиниката към мен е нещо, което дори не съм и мечтала.
Обичам ви момичета! Подкрепата, която получавам от вас ми дава сили, че ще успея.
Искам тази Коледа да е вълшебна за всички!
Желая ти наистина вълшебна коледа! tree2a
Успешна процедура!


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

Честито Теодор! Двоен УСПЕХ!
*
Въпреки че мина цяла една година от Коледния подарък, който получих като процедура време е вече да споделя какво се случи. Много ми се искаше много по-рано да изкрещя, че вече съм бременна и че процедурата в клиниката е минала успешно, но тези пусти страхове и суеверия, че нещо ще се обърка до последния момент не ми позволиха.
И така година по-късно вече си имам и аз едно малко сладко същество.
Започнахме стимулацията в началото на април. Тук в Пловдив ме следеше д-р Даскалов, като постоянно поддържах връзка с Албена. И така ден преди пункцията тръгнахме за Гърция. Искам да ви кажа, че в гръцката клиника работи един екип от професионалисти и хора, с големи сърца. Толкова топло и мило посрещане.
Никога няма да забравя думите на д-р Прапас на трансфера – „Аз теб без бебе няма да те оставя” , точно в този момент забравих за всички тревоги и неволи и така се успокоих и си тръгнах толкова щастлива, че и ако този път не стане ще опитаме пак, особено сега, когато имах и толкова сигурна опора, че има един страхотен доктор, които няма да се откаже от мен и ще ми помогне до край.
Така се прибрахме и започна онзи момент на дългото чакане до датата на теста. Така се стигна до 8 ден след трансфер, пък аз нямах никакви симптоми, освен едни горещи вълни. На 9 ден горещите вълни продължават и аз започнах да се притеснявам, че нещата отиват към лошия край и казвам на моя мъж – „Какъв положителен тест, аз влизам в критическата”. Така на 10 ден вълните продължават и айде чичко гугъл и чета аз горещи вълни при бременност. Беше около 9.30 крещя - „Ставай и отивай за тест” и така след като го направих и отчете положителен резултата, тичаме в лабораторията за кръвен. В ранния следобед ЧХГ 240 и след два дена беше 1000 и нещо и така видя се вече на ехограф, че има два плодни сака. Даже не можех и да повярвам, че са две. В последствие на едното му спря сърдечната дейност, но другото ембрионче оцеля и сега ме направи най-щастливата мама на света.

Нямам думи да опиша страхотното отношение към нас от страна на гръцката клиника, всички бяха толкова мили, отзивчиви и истински професионалисти. Клиниката има ред и перфектна организация, цялата процедура мина за мен много леко и приятно и без да чакам с часове, въпреки натовареният им график.

Толкова сме благодарни на Албена, която беше главната виновница за този Коледен подарък.

Благодарим ти, Албена! Ти ни помогна да сбъднем нашата мечта! :)

Благодарим, д-р Прапас за най-хубавия жест и най-големия Коледен подарък! На цялата клиника и екипа осъществил нашата мечта! :)
   
*
Това е страхотна новина! Честито! Само хубави моменти да ти предстоят.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Честита радост, Дани!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Честита сбъдната мечта teodor :P!Много благороден акт от страна на клиника Якентроу!


Честито!!! Винаги много се радвам на такова развитие на нещата!!

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Честита радост!!!

Много се радвам, че си успяла!!!

Още едно бебе на Якентро, страхотно!!! :D

Намислила съм да съберем снимки на всички българчета, родени с тяхна помощ и да им изпратим един колаж!!! :D
Честито и от мен, мила teodor! Пожелавам здраве и късмет на малкото бебенце, а на теб и щастливия татко - най прекрасните мигове и изживявания като родители!

Поздравления и на екипа на Якентро, които отново доказаха своята класа и професионализъм! Жалко, че заради тенденциозните оплювки много от момичетата имат съвсем погрешна и изкривена представа за тази клиника. Не искам да влизам в спор с никого, ние също сме минали през мъката, отчаянието и надеждата. Няма да забравя с какви смесени чувства и колебания тръгнахме за Солун преди три години.
И как там се сбъдна и нашата мечта! Искам да се обърна към момичетата, които търсят своя път - вярвайте на хора, които са били пациенти на съответната клиника и които наистина са решили своя проблем, а не на разни писания от хора, които никога не са били там или ако са били, то целта е  била  да направят съответния репортаж. 
*
Да и ние сме съгласни да направим страхотен бебешки колаж на всички бебета,родени с тяхна помощ, даже идеята е страхотна.

Подкрепям мнението на Светла, понеже аз също говоря от личен опит. И аз съм била пациентка на други клиники и мога да направя разликата. И ако наистина има момичета, които са решили да правят там процедура нека не се отказват. За това е този форум да си споделяме и да обменяме информация. За краткия престой в Якентро видяхме доста семейства от европейски държави, който не случайно са избрали точно тази клиника. Пък и аз все забравям да спомена, че процедурата беше ICSI. 
*
Теодор, прекрасен финал има темата ти  :D
Честита радост! Бъдете щастливи!
Данче, и аз подкрепям мнението ти за клиниката  :D и още веднъж честито!
Изключтелно отзивчиви хора, като започна с Албена (на която много благодаря) и след това д-р Стела Прапас! Препоръчвам ги с две ръце.  :D
Огромно благодаря за нашата Софи, въпреки че стана без процедура, но благодарение на активната имунизация която ми направиха там на следващия месец забременях!!!
За колажа да се обадите и на мен  :wink:

Я, какво съм изпуснала...
Данче и Тошко, бъдете много щастливи и горди с малкото чудо Мария! На нея желая да е здрава, усмихната и борбена като родителите си. Страшно се радвам за вас.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07