0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Зимата пристигна 6.12-12.12.10г
« Отговор #80 -: Декември 11, 2010, 17:17:32 pm »
Гери съжалявам да го чуя, дано откриете бързо какво е

аз влизам най-вече да споделя, че преди малко си купих 10на пакета Памперс премиум кеър 11-25 кг от Билла- намалени на 4,99 за пакет /21 бройки вътре/ няма да ги продават повече и за това толкова са намалени
също така сапуни Палмолив на 0.49 стотинки /сензитив кеър се водят някакви/, Нивея автършейв с ролка за 4.99, Нивея течен сапун Кашмир моментс за 1,99 за бройка
има много шампоани на Нивея намалени отново на 1,99, както и продукти на Шварцкопф за стилизиране, резерва на течния Дав на 1,99- дано да съм полезна на някой и успеете да се възползвате
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Зимата пристигна 6.12-12.12.10г
« Отговор #81 -: Декември 11, 2010, 20:48:12 pm »
Като нищите темата за варицелата, коя е ваксината срещу нея?

Две варицела- ваксини се търгуват в Гърция->> "Varivax" и "Varilrix".
Сега, и на възраст 4-6г. От две дози е схемата.
Минимум разстояние между Доза1 и Доза2 е 3месеца.

Копирах отговор на Бърди. Аз също скоро бях питала, но нещо не намерих моя въпрос. Иначе един приятел наскоро беше до Гърция и ми каза, че са някъде 54 евро или 59. Не помня точно, но си излиза скъпичко, а и Бърди ми каза, че ние трябва да сложим 2 дози. Ако те интересува потърси с търсачката. То може и Бърди да питаме за цената, че тя вероятно се е променила от тогава когато питах.

 Ето и отговора на моето питане
"Ваксината се продава в Гърция като "Varivax" и/или (от другата фирма) "Varilrix".
Две дози- на 12м възраст ( и след) и на възраст 4-6г >> втората доза."
« Последна редакция: Декември 11, 2010, 20:58:08 pm от Tutto_bene »