0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Специалист в Търговище/Шумен?
« -: Ноември 17, 2010, 14:16:00 pm »
След 1 година неуспешни опити за забременяване се търси помощта на репродуктивен специалист.

Бихте ли ми препоръчали специалист от Търговище или Шумен :oops:
*
Re: Специалист в Търговище/Шумен?
« Отговор #1 -: Ноември 17, 2010, 14:39:14 pm »
Точно там не мисля че има.Според мен най-блозко ти е доктор Бойчев в Тутракан, клиники по стерилитет има също така във Варна или Плевен.

*
Re: Специалист в Търговище/Шумен?
« Отговор #2 -: Ноември 17, 2010, 14:42:52 pm »
Ето координати на репродуктивни специалисти: http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=167&Itemid=52

*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Специалист в Търговище/Шумен?
« Отговор #3 -: Ноември 17, 2010, 15:16:30 pm »
В сградата на старата поликлиника в Шумен има нов  АГ център, който работи със д-р Стаменов в София. Не знам точно как се казва. :oops:
Re: Специалист в Търговище/Шумен?
« Отговор #4 -: Ноември 17, 2010, 15:35:04 pm »
В сградата на старата поликлиника в Шумен има нов  АГ център, който работи със д-р Стаменов в София. Не знам точно как се казва. :oops:
Аз точно за там чух хубави отзиви за д-р Данаил Димов и за там съм се насочила
Re: Специалист в Търговище/Шумен?
« Отговор #5 -: Ноември 22, 2010, 13:23:06 pm »
За Шумен - кл. Иван Рилски много добри отзиви мога да кажа за д-р Даниел Димов - репродуктивен гинеког. Клиниката е от веригата на кл. Надежда. Там чух хубави думи и за д-р Даниела Кузманова мисля че беше, но не съм и била пациент.
Re: Специалист в Търговище/Шумен?
« Отговор #6 -: Ноември 22, 2010, 13:44:02 pm »
Аз ходих при Даниел Димов в Шумен.Направих изследвания - цитонамазка,среда= 5,90 лв.,хламидия- 18 лв. и още едно което не запомних-18,00 лв.Общо = 41,90 лв.След това трябваше да направя и на два хормона - пролаксин и FSH(МАЙ БЕШЕ)т.е още 2х 18 лв.и още искат да направя цветна снимка - 150 лв. и спермограма - 50 лв.Попитах дали мога да направя хормоните в др.лаборатория(без да давам пари) казаха, че не било препоръчително.Казах им,че сега нямам възможност да направя изсл.и те викат"добре тогава другия месец няма проблем".Попитах за резултатите от предните изследвания и ми казаха,че като направя хормоните тогава ще ги обсъдим с Димов и не ми ги дадоха.
До колкото имам инф те са длъжни да ми ги предоставят-все пак са си мои и аз съм си платила,а те не ми ги дават.
Според вас как трябва да постъпя?
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Специалист в Търговище/Шумен?
« Отговор #7 -: Ноември 22, 2010, 14:56:56 pm »
Настояваш да ти ги дадат.
Re: Специалист в Търговище/Шумен?
« Отговор #8 -: Ноември 22, 2010, 16:18:25 pm »
Sismondi,
Следвашия път като си правиш изследвания там поискай от лаборантката втори екземпляр или пък да си преснемеш копие. Първия остава при тях за досието ти, втория - пак с печат вземи за себе си. А това че държат на изследвания при тях - ами всяка лаборатория има различни референетни стойности с които са свикнали предполагам.
Re: Специалист в Търговище/Шумен?
« Отговор #9 -: Ноември 22, 2010, 16:53:23 pm »
Ок предполагам ,че е така за референтните ст/сти ,но ако пази боже в момента ми има нещо и тр да се лекува по този начин те ме лишават от това лечение до следващия месец когато тр.да си пусна хормоните и тогава да обсъждам резултатите с доктора.А и аз имам правото да поискам и второ мнение.Но без изследванията не знам как.Пак ли да плащам за нови?
*
Re: Специалист в Търговище/Шумен?
« Отговор #10 -: Ноември 22, 2010, 18:39:11 pm »
В Шумен не ти препоръчвам да търсиш второ мнение!
Re: Специалист в Търговище/Шумен?
« Отговор #11 -: Ноември 22, 2010, 19:55:10 pm »
Аз говоря принципно!Това са си моите права.
*
Re: Специалист в Търговище/Шумен?
« Отговор #12 -: Ноември 22, 2010, 20:00:54 pm »
Тогава отиваш и искаш 2 разпечатка. Нямат право да ти откажат. Спермограмата задължително в клиника по стерилитет!
Re: Специалист в Търговище/Шумен?
« Отговор #13 -: Ноември 22, 2010, 20:25:30 pm »
Така мисля и да направя.Коя клиника ще ми препоръчаш?Мисля да отскоча до Варна при д-р Георги Козовски все пак да потърса второ мнение  :balk_83:
*
Re: Специалист в Търговище/Шумен?
« Отговор #14 -: Ноември 22, 2010, 22:26:43 pm »
Съжалявам, но нямам лични впечатления за лекар във Варна. Аз бях в София при д-р Персенска.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Специалист в Търговище/Шумен?
« Отговор #15 -: Ноември 23, 2010, 09:35:42 am »
Така мисля и да направя.Коя клиника ще ми препоръчаш?Мисля да отскоча до Варна при д-р Георги Козовски все пак да потърса второ мнение  :balk_83:
И при д-р Козовски и при д-р Александров можеш да отидеш.
Re: Специалист в Търговище/Шумен?
« Отговор #16 -: Ноември 25, 2010, 15:53:20 pm »
Така,да спореля и моето мнение
Преди 4 години бях бременна.На ЖК ходех при въпросния доктор Димов
Прекъснаха ми бременността в края на пети месец и в последствие се оказа че не е било нужно и днес щях да имам дъщеря на три годинки
Както и да е това е минало.
След това година и половина не се получаваше.
От миналата година съм пациентка на доктор Алесандров във Варна.Направихме всички необходими изследвания,спермограма и цветна снимка.Бебето подължаваше да не се получава.Този месец на девети /09.11/ направихме инсеминация при Д-р Александро и резутата е ясен от няколко дни-бременна съм.След 2 години и половина видях и аз най-накрая двете чертчки.За мен, д-р Александров е преди всичко добър човек,след това специалист и лекар.Дано от тук нататък всичко да е наред и след 9 месеца да гушна своя бебок.Ако искаш координати мога да дам.Пиши на ЛС.
Какво е това безумие да не ти дават изследванията  8O
П.П. аз лично  повече не бих стъпала при д-р Димов,дори да е последния лекар на земята
Re: Специалист в Търговище/Шумен?
« Отговор #17 -: Януари 10, 2011, 21:35:18 pm »
shatony, мацко направо ми събра очите .Наистина нямам думи.Дабре ,че избягах навреме :balk_80:.
*
Re: Специалист в Търговище/Шумен?
« Отговор #18 -: Януари 11, 2011, 09:49:22 am »
моля ви, бягайте далеч от д-р Даниел Димов от Шумен!!!


shatony, разбирам огорчението ти, но нали осъзнаваш, че ей така хвърлени думи могат да доведат до доста неприятни последици. Недопустимо е да се плюе така по лекар без конкретни примери за злоупотреба от негова страна. Ако имаш конкретен пример или собствен горчив опит с въпросния доктор, би ли го споделила? Ако обаче думите ти са базирани на "Така се говори' или "една жена казала..." мисля, че е редно постът ти да бъде изтрит!
« Последна редакция: Януари 11, 2011, 10:10:29 am от Змимка »
*
Re: Специалист в Търговище/Шумен?
« Отговор #19 -: Януари 11, 2011, 10:06:41 am »
моля ви, бягайте далеч от д-р Даниел Димов от Шумен!!!


shatony, разбирам огорчението ти
Ти пък откъде го разбра, защото аз в поста лично огорчение или споделен опит не видях. Видях събрани накуп много грозни твърдения, които всеки може да измисли и да напише.