0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2180 -: Септември 19, 2006, 09:33:06 am »
Момичета май нищо не е станало, днес БТ ми падна на 36,8 толкова съжалявам,но.....вие какво ще кажете,а трябва да ми дойде М.след два дни
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2181 -: Септември 19, 2006, 14:33:29 pm »
Момичета май нищо не е станало, днес БТ ми падна на 36,8 толкова съжалявам,но.....вие какво ще кажете,а трябва да ми дойде М.след два дни
Съжалявам много.
Може би ще ти дойде всеки момент.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2182 -: Септември 19, 2006, 14:41:25 pm »
Денис май си права и аз много съжалявам...колкото и да не ми се иска.
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2183 -: Септември 19, 2006, 17:13:14 pm »
Денис радвам се 4е си на линия защото ти най добре ми казал нещо по моята графика- от висска БТ преминах на ниска, за 1 път се полу4ава така при мен , вси4ко ми е толкова странно и моля те коментирай наистина моята графика  :) 8)
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2184 -: Септември 19, 2006, 17:57:57 pm »
Фантичка, според моето некомпетентно мнение, този спад се дължи на овулация.И мисля че трябва да кексите днес за беб4е, но нека и другите момичета да си дадът мнението и ако греша да ме поправят.
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2185 -: Септември 20, 2006, 10:23:16 am »
Ана, а ти прави ли тест за бременност. Стискам палци графиката ти да продължи така.
Фантичке, съжалявам но мисля че цикъла ти е ановулаторен. Нека все пак да се изкажат по-компетентните.
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2186 -: Септември 20, 2006, 11:37:41 am »
момичета, можели да коментирате графиката ми? Днес пак има спад, това ми говори, че лелката ще ми дойде. Вие какво мислите ?
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2187 -: Септември 20, 2006, 12:00:33 pm »
Денис радвам се 4е си на линия защото ти най добре ми казал нещо по моята графика- от висска БТ преминах на ниска, за 1 път се полу4ава така при мен , вси4ко ми е толкова странно и моля те коментирай наистина моята графика  :) 8)
Немога да отворя графиката ти от миналият МЦ.Непомня какво имаше - овулация или МЦ беше ановулаторен????
Според мен високата БТ  през този МЦ, е резултат от 'нещо' , което е станало през миналият МЦ.
Мисля, че е имало киста, която търпи обратно развитие и затова БТ пада/ напр. лутеинова киста- при нея има прогестерон, който повишава БТ, кистата се резорбира самостоятелно и прогестерона намалява- от там и БТ.
Просто разсъждавам, добре е да говориш с лекар за това.
Съжалявам за това миличка.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2188 -: Септември 20, 2006, 12:15:42 pm »
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=25498&userLoginName=fanta_21 Ето го предния цикъл на Фанта. И той е с много високи температури, но не знам какво трябва да означава.
Според мен трябва да идеш на лекар.
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2189 -: Септември 20, 2006, 12:18:39 pm »
ще погледнете ли и моята графика :bighug:
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2190 -: Септември 20, 2006, 12:25:53 pm »
Лора, засега може да си имала ову вчера, но трябва още 2 дни да се задържи висока.
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2191 -: Септември 21, 2006, 09:58:41 am »
Денис мила,
Наситна може и да си права да съм имала киста , имам болки подобри на болки при киста ,, предполагам че временно не можеш да отвориш моята графика, но предният ми МЦ беше ановулаторен  а този не е Преди 1-2 дена вечерта когато се къпех забелязах че от мен изтече разтеглива, лепкава слуз с цвят на белтък , и веднага се доестих заради ниска БТ може и да имам нещо като ову Даже вчера вечерта си направих тест и според мен беше положителен- имаше една плътна и ясна розова черта и една малко бледа но бяха 2 чертички ,което много ме зарадва и учуди, но странното е че днес като се надавях сутринтта БТ да ми е около 37 то тя стана 37 и 2 За болките , за който смятам че може и да са причина за ксита ще пиша може би на лична  :) :P :?
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2192 -: Септември 21, 2006, 10:22:15 am »
  Дали може да съм бременна? БТ ми падна но имам само зацапване, а трябваше да ми дойде вчера. Обикновенно цикъла ми е доста точен. А освен това и ме боли доста корема и кръста. Ще погледнете ли и графиката ми?
« Последна редакция: Септември 21, 2006, 10:24:29 am от florans »
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2193 -: Септември 21, 2006, 11:43:22 am »
Денис мила,
Наситна може и да си права да съм имала киста , имам болки подобри на болки при киста ,, предполагам че временно не можеш да отвориш моята графика, но предният ми МЦ беше ановулаторен  а този не е Преди 1-2 дена вечерта когато се къпех забелязах че от мен изтече разтеглива, лепкава слуз с цвят на белтък , и веднага се доестих заради ниска БТ може и да имам нещо като ову Даже вчера вечерта си направих тест и според мен беше положителен- имаше една плътна и ясна розова черта и една малко бледа но бяха 2 чертички ,което много ме зарадва и учуди, но странното е че днес като се надавях сутринтта БТ да ми е около 37 то тя стана 37 и 2 За болките , за който смятам че може и да са причина за ксита ще пиша може би на лична  :) :P :?
За да е (+) теста за О. трябва тестовата линия /контролна и тестова линия/да е еднаква по интензивност на цвета с  контролната или по-наситена.
Бледа тестова линия не означава че теста е (+).
И друго- обилна ЦС / подобна на тази по време на О. при нормален МЦ/ е много типична при кисти /дължи се на по-високите нива на естрогени/.
не искам да те отчайвам миличка, разбери ме правилно -просто неискам да се разочароваш.
Все пак има надежда - ако наред с кистата /която предизвиква всичко това: висока БТ и обилен ЦС/ не се пукне някой фоликул и наистина да има О. Дано да е така.
Неможе ли да те видят на УЗ - още повече че според теб може тези дни да има О.?

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2194 -: Септември 21, 2006, 11:56:24 am »
  Дали може да съм бременна? БТ ми падна но имам само зацапване, а трябваше да ми дойде вчера. Обикновенно цикъла ми е доста точен. А освен това и ме боли доста корема и кръста. Ще погледнете ли и графиката ми?
Според мен - не. Съжалявам.
Може би ще ти дойде всеки момент

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2195 -: Септември 21, 2006, 13:05:50 pm »
Флоранс и аз бях като теб, така се надявах, но.........е дано при теб се е получило пожелавам ти го от все сърце!Аз започвам отново.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2196 -: Септември 21, 2006, 13:32:46 pm »
Денис уважавам твоето мнение и няма за какво аз да ти се сърдя за това например 4е теста ми за ову от в4ера ве4ерта не е с 2 плътни 4ерти или пък 4е съм с висока БТ. Разбирам те   съвсем ясно и правилно и никога не су ме разо4аровала. Още другата седмица ве4е май трябва да отида на лекар- мойта гинеколожка мисля 4е сега е в отпуска но аз 4акам до 1-те дни на октомври за направление... Не съм сигурна 4е докрая на месеца ще има ову изобщо...   :P :)
:balk_21:
 

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2197 -: Септември 21, 2006, 13:59:19 pm »
здравей Dessyta, няма нищо страшно в Ясмин, уверявам те. аз лично съм го пила за превенция от забременяване преди година и нещо, менструалния ми цикъл стана точен като по часовник. щом лекар ти го е изписал за лечение, мисля че не е зле да се вслушаш в съвета му. противозачатъчните лекуват доста хормонални проблеми.
спомена лекар във Варна, за когото имаш добри отзиви. пусни, моля те, малко повече инфо за него - кабинет, болница, телефон... като че ли след последните случки съм склонна да сменя д-р Протопопов  :(
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2198 -: Септември 21, 2006, 15:23:26 pm »
За съжаление бяхте прави, дойде ми...... И аз започвам отначало gery, дано този цикъл имаме повече късмет!!!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2199 -: Септември 22, 2006, 14:25:42 pm »
Моля, да ми погледнете графиката. За пръв път меря и ме интересува как ви се вижда на вас за сега.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!