0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Първа ноемврийска седмица (1.11-7.11)
« Отговор #60 -: Ноември 06, 2010, 21:16:13 pm »
Аз да ви кажа, че когато ме заболи гърлото правя гаргара с лайка и смрадлика, но не трябва да е горещо, а топло. В 250 гр вода слагам по една с. лъжица от двете билки, кипвам ги и после ги оставям със захлупен капак да се запарят 20,25 мин. Прецеждам след 20 мин и правя гаргара. 5, 6 пъти на ден. За 2 дена съм ок. Ако има и хрема гаргаря доста силно и така, че да ми влезе и в носа. В къщи ми се смеят, но аз се оправям бързо с това. Особено като бях бременна и не можеше да се пие каквото и да е действах по този начин.
Re: Първа ноемврийска седмица (1.11-7.11)
« Отговор #61 -: Ноември 07, 2010, 10:27:29 am »
За сега за червено гърло при нас, работят хомеопатичните Angin Heel
При нас на 2 пъти лекуваме ангина с него. Компреси и чай са мисия невъзможна - за съжаление. Дъщеря ми освен вода друго не признава за пиене. Мнооооооооого рядко сок и то ако види някое друго дете.
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Първа ноемврийска седмица (1.11-7.11)
« Отговор #62 -: Ноември 07, 2010, 11:53:04 am »
Jam от толкова много компреси не казвай, че все още те боли гърлото  :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Първа ноемврийска седмица (1.11-7.11)
« Отговор #63 -: Ноември 07, 2010, 14:00:16 pm »
lidia, мамата си трака. от всички предложения успях да направя веднъж ракиения компрес и веднъж гаргара с лайка и сода. плюс, дето си пия и антибиотика. подобрение има, но не мога да кажа, че съм оздравяла напълно.
голяма гадост излезе тоя път...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Първа ноемврийска седмица (1.11-7.11)
« Отговор #64 -: Ноември 07, 2010, 19:09:29 pm »
Jam, пожелавам ти да се оправяш бързо!

Момичета, вчера водих бебето на село, а днес бяхме в парка. Ей, много готино навън. У дома плаче и се превива, а навън спинка като къпано! :) Дано времето се задържи такова и тази седмица.