0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмица поредна 18- 24.10.2010!
« Отговор #100 -: Октомври 24, 2010, 11:34:55 am »
зависи къде живеете все пак
аз никога не съм ползвала космонавт, тъй като в Стара Загора сняг не пада, а е сух студ, детето е излизало колкото да отидем в детски кът, защото е немислимо да го държа навън и за това си е било облечено на слоеве и в чувалче в количката.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Седмица поредна 18- 24.10.2010!
« Отговор #101 -: Октомври 24, 2010, 12:00:25 pm »
А от кога са нужни обучки? Ние сега имаме някакви маратонки подарени, ама те са по-скоро за да пазят чорапите да не паднат.
И за дрехите да питам - вчера една приятелка беше облякла детето с чоропагащник и отгоре с ватиран панталон, боди, жилетка, ватирано яке, шапка и качулка. После я поразсъблече де, ама такова ли трябва да ми е облеклото за зимата? Аз нямам ватирани неща, трябва ли? Имам само един-два анцуга по-дебели.
Аз мислих зимата да бъдем така - боди с къс ръкав, блузка с дълъг, яке и зимно чувалче или в порт бебето със зимно яке, а за крачетата чорапчета или ританки и обикновено панталонче. Малко ли е, да не простудя детето :ask:
Вени, не съм много компетентна, но аз лично гледам на не навличам детето си! Въпреки това ми се струва, че само чорапи и панталонче, което не е ватирано е малко за бебе, особено ако седи само в количката Много зависи колко ти е дебело порт бебето и чувалчето Аз лично в последните дни ползвам само бодита с дълъг ръкав А за ватираните дрешки мисля, че е добре да имаш :)
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]