0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ЗАКЪСНЯВАНЕ НА ЦИКЪЛ
« -: Октомври 19, 2010, 17:21:18 pm »
Здравейте! преди месец и половина правех секс с приятеля ми и презерватива се скъса.на следващият ден(след 15тина часа)взехме хапче "ескапеле".на по-следващият ден ми дойде. след 2 седмици правехме пак той свърши отвън...та този месец вече ми закъснява с 14-15 дена...страх ме е да взема тест за бременност-не искам бременност точно сега..възмжно ли е от хапчето да ми закъснява толкова или от стрес(че го имам в посл време) или просто трябва да си направя теста:(.пишете...
« Последна редакция: Октомври 19, 2010, 17:33:22 pm от kombat »
Re: ЗАКЪСНЯВАНЕ НА ЦИКЪЛ
« Отговор #1 -: Октомври 19, 2010, 17:28:17 pm »
Здравейте! преди месец и половина правех секс с приятеля ми и презерватива се скъса.на следващият ден(след 15тина часа)взехме хапче "ескапеле".на по-следващият ден ми дойде. след 2 седмици правехме пак той свърши отвън...та този месец вече ми закъснява с 14-15 дена...страх ме е да взема тест за бременност..възмжно ли е от хапчето да ми закъснява толкова или от стрес(че го имам в посл време) или просто трябва да си направя теста..пишете...
Изумена съм от поста ти от мястото където е публикуван !... Нали не мислиш , че тук сме ясновидки и ще ти дадем отговор?!?...

Извинявам се ако не съм разбрала правилно , но от написаното останах с впечатление , че авторката не иска да е бременна , но явно не съм разбрала !Още веднъж се извинявам!!!

Само едно не разбирам как от един и същ nickname пише мъж за проблемите си и жена , която е с друг проблем ...?
« Последна редакция: Октомври 19, 2010, 17:37:20 pm от evita1717 »
Re: ЗАКЪСНЯВАНЕ НА ЦИКЪЛ
« Отговор #2 -: Октомври 19, 2010, 17:29:20 pm »
 :D Стискам палци да си бременна!
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: ЗАКЪСНЯВАНЕ НА ЦИКЪЛ
« Отговор #3 -: Октомври 19, 2010, 17:32:46 pm »
 :? предните постове писани в мъжки род, този в женски род  :ask: как да се обърна към теб?
Не е невъзможно да е от хапчето, но при такова закъснение най-сигурно е да се направи тест.
Re: ЗАКЪСНЯВАНЕ НА ЦИКЪЛ
« Отговор #4 -: Октомври 19, 2010, 17:37:08 pm »
профилът не е мой,но това мисля,че няма значение
Re: ЗАКЪСНЯВАНЕ НА ЦИКЪЛ
« Отговор #5 -: Октомври 19, 2010, 17:42:56 pm »
профилът не е мой,но това мисля,че няма значение

Ами има значение , дотолкова , че не може да се има вяра на написаното от теб до тук, а още по - малко да ти се дават съвети !