0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
много спите, майчета!  :wink: понеделник е, седмицата започна...

здрави и весели деца!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Седмицата 11.10 - 17.10.2010 - време е за есенни веселби!
« Отговор #1 -: Октомври 11, 2010, 14:35:16 pm »
Пожелавам много усмивки, като тази на слънцето днес, да греят по лицата на всички деца!
Джами, блгодарим за темичката - дано е на късмет!
Работните мами са свободни към то обед за кафе  :) А началото на седмицата винаги е трудно! :?
*
Re: Седмицата 11.10 - 17.10.2010 - време е за есенни веселби!
« Отговор #2 -: Октомври 11, 2010, 14:37:11 pm »
Здрава седмица и от нас! Макар, че за нас може да не е такава :? Прибрах си малчуганите от яслата, че били разстроени. Дано да е от храна, защото у нас нямаше такива признаци. Но май ще си останат тази седмица у нас.
Re: Седмицата 11.10 - 17.10.2010 - време е за есенни веселби!
« Отговор #3 -: Октомври 11, 2010, 15:44:40 pm »
Успешна седмица и от нас! Здрави и весели дечица и спокойни майчета!
От утре започват дъждовете и ще се чудим пак какво да правим по цял ден :(
Мими26, да се оправят бързо малчуганите!

Момичета, търсих из темите, но не успях да се ориентирам, а знам, че имаше писано :oops: но кога мога да дам кисело мляко?
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*
Re: Седмицата 11.10 - 17.10.2010 - време е за есенни веселби!
« Отговор #4 -: Октомври 11, 2010, 15:58:16 pm »
Розовелка, благодаря!
Аз кисело мляко дадох на годинка, прясно - на годинка и месец.
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Седмицата 11.10 - 17.10.2010 - време е за есенни веселби!
« Отговор #5 -: Октомври 11, 2010, 16:01:21 pm »
Бързо да оздравяват сладурите, Мими! И ние кашляме, от антибиотика и д...каме, аман вечее!
Понеже Вики така и не пожела да пие АМ, а кърмата ми на 1 г. не и беше достатъчна, много хареса киселото мляко и така пропихме него! :?
*
Re: Седмицата 11.10 - 17.10.2010 - време е за есенни веселби!
« Отговор #6 -: Октомври 11, 2010, 16:23:09 pm »
Весела седмица и от нас, здрави и усмихнати дечица и майки! :)

Мими, Яна, бързо оздравяване на децата!

Стефуняка и той е с хрема и си е в къщи, дано не зарази Ели...

Аз да ви почерпя с малко торта и домашни кексчета, за здравето на голямото момиче :) (само, не почвайте с поздравленията, че ще оспамим, а не ми се пуска отделна тема, още повече, че големия ден мина)


Зори, тортата беше страхотна, Ели беше възхитена :). Момичето от клуба ме разубеди да вземам кексчета, но пък бях обещала на Ели и така реших да се пробвам да направя аз, не са пИрфектни, ама децата и баща им много им се радваха  :lol:


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
Re: Седмицата 11.10 - 17.10.2010 - време е за есенни веселби!
« Отговор #7 -: Октомври 11, 2010, 21:09:55 pm »
Весела и здрава седмица на всички- малки и големи!
За нас тази седмица е специална- в петък, живот и здраве, прекрасното ми момче става на една годинка!
Лошото е ,че, уви  и първата ни болест вече е факт- имаме лоша хрема- явно вирусът ни спипа...Всички вкъщи подсмърчаме...Но се надяваме до петък да сме добре,че се задава голямо парти!
Страхотна торта, Гери! И все пак да ти е жива и здрава Везничката!
Нашата торта ще е самиздат- да видим как ще се получи.

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
*
Re: Седмицата 11.10 - 17.10.2010 - време е за есенни веселби!
« Отговор #8 -: Октомври 11, 2010, 21:51:11 pm »
Мими,Яна,скорошно оздравяване на дечицата желая!
Гери,да ти е жива и здрава порасналата госпожица!
Инке Тинке,дано с малко се размине Йосиф и страхотно изкарване на празника!
И ние сме със сополи и гадна кашлица,но се оказа че са благодарение на зъбите,които явно са решили да избиват накуп 100 броя :?
Аз да питам някой има ли инфо кога ще мога да променям информацията за детските градини,че бях писала таткото не осигурен пък той вече е осигурен и това ще ми окаже влияние на точките?

*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Седмицата 11.10 - 17.10.2010 - време е за есенни веселби!
« Отговор #9 -: Октомври 11, 2010, 23:27:02 pm »
И ние сме със сополи и гадна кашлица,но се оказа че са благодарение на зъбите,които явно са решили да избиват накуп 100 броя :?
Аз да питам някой има ли инфо кога ще мога да променям информацията за детските градини,че бях писала таткото не осигурен пък той вече е осигурен и това ще ми окаже влияние на точките?
Сополи и гадна кашлица, не може да са следствие от зъбоникнене. Това ти го казва майка, чието дете беше с особено болезнена дентиция, с хематоми по венците и пробиване на поняколко зъба наведнъж. За детските градини - промени си информацията в профила, осигурителния статус на родителите влияе на точките.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмицата 11.10 - 17.10.2010 - време е за есенни веселби!
« Отговор #10 -: Октомври 12, 2010, 08:14:36 am »
Спокойна весела и здрава седмица от нас!Болните да оздравяват бързо!
Гери, честито пораснало момиче!

Ние се прибрахме в студена София, изсипахме в коридора един тир вещи
и ми се взе ума, но с двама помощници всичко става бързо и лесно!

И нашето момиче става на годинка другата седмица, ще я кръстим
и ще съчетаем двата повода в един празник!Дано малко омекне времето.
След това е Димитров ден,РД на Бате...Всичко в рамките на 20 дни-Фиеста!

Парси, много ми е познато, започне ли активно зъбоникнене
имунитета им рязко спада и си прибират де що има вирус!
Митко бе така, плюс това което описва и Лейди,
моля се само при Калина този процес да е по лек.
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Седмицата 11.10 - 17.10.2010 - време е за есенни веселби!
« Отговор #11 -: Октомври 12, 2010, 08:41:52 am »
Парси, сополи и гадна кашлица си е вирус, не са зъби. Ако това ти е го е казал педиатър, бягай далече. :lol:

Аз да се похваля, че моето дете вече е здраво и от днес пак е на градина. За месец и половина 5 дни на детска, два бронхита, втория с леки наченки на пневмония. :(

Здрави майки и деца! И напук на дъжда много слънчево настроение ви желая!
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Седмицата 11.10 - 17.10.2010 - време е за есенни веселби!
« Отговор #12 -: Октомври 12, 2010, 08:53:56 am »
Това лудо време - изведнъж много студено, явно донесе и вирус. Тук детското отделение е пълно, връщат деца. Добре, че направиха още една детска болница. Май не само децата ще го отнесат и  аз съм на път! :(

Бързо да оздравяват всички болни, а тези които са в трепетни подготовки за купони-весело изкарване!  

Честито пораснало момиче, Мамо Гери - да е жива и много здрава, да расте умна и послушна слънчевата ЕЛИ.  
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмицата 11.10 - 17.10.2010 - време е за есенни веселби!
« Отговор #13 -: Октомври 12, 2010, 10:04:27 am »
Ние държим фронта с болестите. Дано да е така. Мисля да и взема витаминки някакви, не че ще ни спасят, но да съм с чиста съвест, че и давам нещо  :lol:
Моника нещо се е затъжика за мен тези дни. Не и се става сутрин, иска с мен да си седи. Обяснявам и ч на работа няма как да я взема, там е студено, работя с хора, тя мирно не стой и е мисия невъзможна. Дано по бързо отмине този период, че така ми е тежко да я гледам. Снощи плака 30 минути и чак тогава през сълзи ми обясни защо. Пуснали и в градината филмче, с едно малко вълче, много тъжно било. Плакала много време и не искала да го гледа, но госпожата не го спряла.После и за мен плакала, защото и било мъчно и т.н.
Направо кръвното ми отприщи на 180 долна граница. Свекърва ми и свекър ми пък купиха заек и и дадоха да си играе. На другия ден го заклаха, и когато детето се прибра и го потърси, баба я е светнала, че дядо и го е заклал. Последващия рев няма да описвам. Ама има голями идиоти значи, как не се замислят за момент.
Накарах и се едно хубаво, обаче останах не разбрана. Това било нормално и редно да свиква с него  8O Естествено пак аз не съм добре, но вече свикнах....
Черешката беше съседчето, което прибрах от градина, в колата ми обясни че е много секси  8O (Така бил казал папагала в Аладин) и си падала по батковци. Незнам как съм погледнала от шофъорското място между седалките назад, обаче детето млъкна и седна назад.
Ама тия хора какво си мислят само незнам, ако на 4 години си пада по батковци и изживява любовни мъки, какво правим на 14  8O
Ще се гръмна някой ден  :lol: това поне със сигурност го знам..
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: Седмицата 11.10 - 17.10.2010 - време е за есенни веселби!
« Отговор #14 -: Октомври 12, 2010, 10:14:16 am »
Гери, честито ти порастнало момиче!
Болничките да оздравяват бързо и мамите да държат фронта, да не се дават на вируси :D
Леле lidia много гадно това със зайчето :? Баба ми гледаше зайчета едно време и ми обясняваше как и защо ги коли (в смисъл нейната реплика беше "Жал ми е за зайчето, но повече ми е жал за хората, нали трябва да има месце, за да порастнете силни и здрави внучета). Та това ми беше обяснено и не съм приемала като трагедия заколването на зайче. Но виж, това, че кучо седи навън през зимата се превръщаше в огромна трагедия. Като се замисля и моите свекър и свекърва купиха един заек миналата година, аз му се радвах, даже си играха с моето куче, опасе всичко на балкона и като се оказа мъжки му теглиха ножа. Виж от него отказах да ям. А в детската защо им пускат депресарски филми? 
[/url][/url]
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмицата 11.10 - 17.10.2010 - време е за есенни веселби!
« Отговор #15 -: Октомври 12, 2010, 10:28:44 am »
jasmin_veni  питам аз защо изобщо им пускат филми? За депресарските не ми се коментира изобщо...Сега не е толкова студено, да ги изкарат навън малко....

Същото се случи с две патенца, казах и че са отлетяли на топло и ги забрави. Тя е на 4 годинки все пак. Що трябва да знае че трепем животни за да ги ядем. Тва и аз все още го преживявам тежко, нищо че ям паржола  :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: Седмицата 11.10 - 17.10.2010 - време е за есенни веселби!
« Отговор #16 -: Октомври 12, 2010, 10:54:34 am »
Лиде, само да ти споделя от личен опит, че има такива хора, които и на 40 години плачат за нещастните животни :oops: Да не говорим, че съм плакала като убиха добрия татко Лъв в Цар Лъв :oops: :oops: :oops:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмицата 11.10 - 17.10.2010 - време е за есенни веселби!
« Отговор #17 -: Октомври 12, 2010, 11:01:04 am »
Ми Рали и аз съм така. Затова се опитвам да и спестя тези емоции от сега, но явно хората са на друго мнение..
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Седмицата 11.10 - 17.10.2010 - време е за есенни веселби!
« Отговор #18 -: Октомври 12, 2010, 12:44:34 pm »
Момичета,благодаря за съветите.Водих го и при друг лекар,който каза че гърлото е абсолютно здраво но кашля от стичащият се обилен носен секрет.Та в крайна сметка пуснах един назален секрет да видим положението в носа.Друго не знам какво да предприема :ask:

*
Re: Седмицата 11.10 - 17.10.2010 - време е за есенни веселби!
« Отговор #19 -: Октомври 12, 2010, 16:01:32 pm »
Лидия и на мен са ми погаждали такъв номер като малка, но съм била 2 - 3 годишна и не го помня, но баба ми, ми разказваше, как дядо го е нямало, а тя не можела да коли пилета и хванала пилето, хванала и мен за ръка и айде при комшиите да го заколят те, е познай после яла ли съм пиле и колко много съм плакала. Аз и досега съм си такава ревлива, ама какво да се прави.

Момичета, благодаря за пожеланията за Ели!


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!