0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Новоподали документи във фонда
« Отговор #40 -: Ноември 03, 2010, 17:20:37 pm »
Здравейте, виждам , че вече са стигнали до 10 000 с даването на номера, но до коий ли номер са стигнали с обаждането по телефона?Аз съм 8636 от 15.07.2011.Успех на всички;аз си чакам.....
Re: Новоподали документи във фонда
« Отговор #41 -: Ноември 03, 2010, 17:28:23 pm »
Здравейте и от мен момичета аз съм с вх. н-р 9365 от 08.09.10г. Пожелавам на всички ни само положителни резултати и много много търпение явно ще ни е нужноооооо и то много ,като гледам как върят номерата но пък в крайна сметка е важен положителния резулат след това. А забравих да ви кажа , когато подадох документи във фонда ми казаха да чакам обаждане след 6 месеца най- рано osi_8 :bighug:
:* :* :*
*
Re: Новоподали документи във фонда
« Отговор #42 -: Ноември 03, 2010, 20:38:07 pm »
Зравейте,момичета ние подадохме документите на 02.11.10г.номер 10056 попитах след колко време да очаквам обаждане,отговориха ми 6,7,8 месеца.Успех на всички важен е крайният резултат.
Re: Новоподали документи във фонда
« Отговор #43 -: Ноември 03, 2010, 23:21:14 pm »
времето минава бързо, и ние вече чакаме почти 6 месеца, а още 1-2 не ни мърдат.
Re: Новоподали документи във фонда
« Отговор #44 -: Ноември 04, 2010, 19:04:39 pm »
Здравейте, днес и ние подадохме документи за втори опит. Номера ни е 10071. Казаха ми да очаквам обаждане през май.
*
Re: Новоподали документи във фонда
« Отговор #45 -: Ноември 05, 2010, 09:08:48 am »
Според това което пишете срока койте се чака пак е 6-7 месеца  :D явно ще се опитата да наваксат тези месеци в които не раздваха заповеди  :D
Аз съм 92** и не помня колко от началото на септември и се надявам към март да имам заповед  :oops:
*
Re: Новоподали документи във фонда
« Отговор #46 -: Ноември 06, 2010, 21:24:34 pm »
здравейте и от мен пак съм на старта вх. № 10 095/05.11.10г. за втпри опит чакане ще има какво да се прави, успех на всички момичета!!!
Re: Новоподали документи във фонда
« Отговор #47 -: Ноември 12, 2010, 16:52:09 pm »
Момичета, до сега не съм чела почти нищо за начина, по който функционира фонда :oops:
Ще имам подготвен комплект за кандидатстване до седмица. Въпросът ми е, при документи подадени ноември 2010 кога евентуално да чакам одобрение? А същинското финансиране кога се осъществява, т.е. кога се очаква да постъпят пари за мен в клиниката, така че процедурата ми да стартира? Благодаря ви.


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Новоподали документи във фонда
« Отговор #48 -: Ноември 12, 2010, 17:03:35 pm »
Момичета, до сега не съм чела почти нищо за начина, по който функционира фонда :oops:
Ще имам подготвен комплект за кандидатстване до седмица. Въпросът ми е, при документи подадени ноември 2010 кога евентуално да чакам одобрение? А същинското финансиране кога се осъществява, т.е. кога се очаква да постъпят пари за мен в клиниката, така че процедурата ми да стартира? Благодаря ви.
Мама Мия, да не те отчайвам обаче ако номерата вървят както сега в момента очаквй обаждане май или юни месец!Но да се надяваме, че като дойде новият бюджет нещата ще се забързат!Успех ти пожелавам !
Re: Новоподали документи във фонда
« Отговор #49 -: Ноември 12, 2010, 17:34:43 pm »
Благодаря. Всъщност, това което ме притеснява е, колко време след одобрението се отпускат парите?


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Re: Новоподали документи във фонда
« Отговор #50 -: Ноември 12, 2010, 17:42:54 pm »
Благодаря. Всъщност, това което ме притеснява е, колко време след одобрението се отпускат парите?
Някакъв процент от парите се плащат на клиниката като започнеш опита.
Останалите се превеждат след като направиш опита си.
Пари на теб във вид на пари не се отпускат, получаваш само заповед. И от клиниката ти зависи кога ще ги използваш.
Re: Новоподали документи във фонда
« Отговор #51 -: Ноември 12, 2010, 18:08:10 pm »
О, далеч от мисълта съм, че пациентът получава лично някаква сума.
Вероятно не задавам правилно въпроса си :oops: Питам, тъй като докторът днес ми каза, че подавайки документи сега, ще чакам 2 години до процедура. Тук се говори за 6-7-8 месечен период на изчакване до получаване на одобрение. Следователно одобрение не е равно на непосредствено финансиране??


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Re: Новоподали документи във фонда
« Отговор #52 -: Ноември 12, 2010, 18:16:50 pm »
Заповедта е с 6 месечен срок, така че чак години не се чакат след одобрение.
Аз започнах последния си опит около месец след като си получих заповедта.
Re: Новоподали документи във фонда
« Отговор #53 -: Ноември 12, 2010, 18:26:24 pm »
О, далеч от мисълта съм, че пациентът получава лично някаква сума.
Вероятно не задавам правилно въпроса си :oops: Питам, тъй като докторът днес ми каза, че подавайки документи сега, ще чакам 2 години до процедура. Тук се говори за 6-7-8 месечен период на изчакване до получаване на одобрение. Следователно одобрение не е равно на непосредствено финансиране??
Мама Мийя, за 4-6 месеца излизаше заповедта преди да се появят проблемите във ФАР, т.е. преди да се изчерпат средствата за 2010 г. Всъщност има разлика между това да си одобрена и да си получила обаждане за заповед. Моят номер е сред одобрените и то от няколко месеца, но заповед ще получа чак март месец 2011, по мои груби сметки.
Две години са твърде песимистична прогноза, но май-юни 2011 според мен няма да са стигнали до твоя номер.
Re: Новоподали документи във фонда
« Отговор #54 -: Ноември 12, 2010, 18:30:08 pm »
Врабчо, благодаря, нещата ми се изясниха вече. Късмет и успех на всички!


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Re: Новоподали документи във фонда
« Отговор #55 -: Ноември 13, 2010, 08:44:41 am »
Привет момичета,
моите документи са подадени от клиниката на 11 ноември и съм с номер 10153!
Успех на всички!
Re: Новоподали документи във фонда
« Отговор #56 -: Ноември 13, 2010, 09:08:47 am »
А подаването не го ли прави лично от пациентът?


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Re: Новоподали документи във фонда
« Отговор #57 -: Ноември 13, 2010, 11:26:26 am »
Аз си занесох документите в клиниката и те ги внесоха във фонда, поне в Селена - Пловдив е така.
*
Re: Новоподали документи във фонда
« Отговор #58 -: Ноември 13, 2010, 21:46:47 pm »
ДО кой номер са стигнали?КОЙ номер са одобрили последно и кой номер е получил заповед?Благодаря Ви момичета и успехи!
Re: Новоподали документи във фонда
« Отговор #59 -: Ноември 14, 2010, 19:41:34 pm »
Аз си занесох документите в клиниката и те ги внесоха във фонда, поне в Селена - Пловдив е така.
...здравейте и аз  вече чакам 4 месеца подадох си документите юни месец и съм номер 889.....май доста ще почакам а се надявах поне до нова година да ми се обадят ,че съм одобрена..:(((